Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Power reče pred 17 minutami:

Eno vprasanje. Ali na PS lahko naredis slovenski accaunt za igranje in kupovanje digital iger ali mors fejkat kot pri xboxu z drugo državo? 

 

Nov sem na PS sceni  😉

Lahko slovenski, precej bolj se ti pa izplača US (v državi brez ddv-ja).

Povezava do prispevka
Power reče pred 29 minutami:

Eno vprasanje. Ali na PS lahko naredis slovenski accaunt za igranje in kupovanje digital iger ali mors fejkat kot pri xboxu z drugo državo? 

 

Nov sem na PS sceni  😉

brez težav maš lahko slovenski account in uporabljaš bančne kartice naših bank za shopping na PS Storu

Povezava do prispevka

V prejšnjih postih sem zasledil da vas ima kar nekaj US accounte, da tam kupujete igre ker so toliko cenejše. Kaj pa to pomeni za multiplayer igre, da igraš samo na US strežnikih? Če ja, potem je verjetno smiselno samo singleplayer špile kupovat na US in imeti drugač SI račun?

Povezava do prispevka
Nyrix reče pred 28 minutami:

V prejšnjih postih sem zasledil da vas ima kar nekaj US accounte, da tam kupujete igre ker so toliko cenejše. Kaj pa to pomeni za multiplayer igre, da igraš samo na US strežnikih? Če ja, potem je verjetno smiselno samo singleplayer špile kupovat na US in imeti drugač SI račun?

 

Vse igre lahko igras na kerem kol psn racunu, sam mej v mislih da so save fajli regijsko zakljeneni oa dlcje mors tud kupovat z us accountom. Ps+ se isto deli med vsemi accounti na konzoli

Povezava do prispevka

Ps+ se deli med vsemi acc ja, online play ampak free igre lahko claimas samo z 1 acc kjer je ps+ kupljen.. pol ce je downloadano lahko igras tudi na drugih valda... sam ce nimas vec ps+ na tem acc oz ga nabavis na drugem, kee je bolj poceni al karkoli, pol grejo igre po gobe, dokler ps+ s5 ne nabavis kjee si claimal igre

 

Povezava do prispevka
Power reče pred 17 urami:

Eno vprasanje. Ali na PS lahko naredis slovenski accaunt za igranje in kupovanje digital iger ali mors fejkat kot pri xboxu z drugo državo? 

 

Nov sem na PS sceni  😉

 

 

 

Nove igre so na SLO PSN 70€-80€ na USA PSN 60$-70$ kar preračunano v € stane 50€-58€

letna naročnina PS+ je za slo minimalno 60€ (razen v akcijah ki so cca 2x letno ponavad 20-25%), za USA PSN se že zelo dolgo časa dobi na cdkeys.com po 25-30€

 

Zaradi že v osnovi nižje cene so potem tudi na znižanjih igre krepko cenejše v USA storu.

Povezava do prispevka

Poštar ravno po hitrem postopku dostavil Big Bangov paket, tako da sem končno tudi jaz lastnik te špilike :w00t:

Istočasno pa tudi Demon's Souls, ki sem ga naročil včeraj:D

Škoda da nebo nič časa pred vikendom, razen če bi vzel jutri dopust:nicjasno:

Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 22 urami:

In pol ti drugim vegan in boomer. A te je kej strah elektrike, dedek? :D

js ne vidim ravn poante v rest modu. Če sem res rabu kaj downloadat in sem pozabil dat prej sem pač dal v rest ampak itak ker ima sony najboljšo tehnologijo na koncu niti ni kaj downloadalo ker rabim 50gb prostega za 10gb update očitno. Tudi ne rabim da mi sveti tam neka lučka zvečer. Sej imamo vsi hitro optiko.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...