Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

George Michael reče pred 3 urami:

Ma morte vedet da majo eni tolko dnara da mu je vseeno al je 499 al je 899. In ce hoce met bo odstel in vzel in se sploh ne sekira tak kot vi..kao kdo bo te dau tolko gnara. Pac ludi so puni...naj dajo ce majo. 

zdaj je na bolhi en za 680e,  tile bigbang dobitniki mi kvarijo trg, kako naj pol dobim 899

 

edit: bolha se je lotila brisanja oglasov ps5, ne marajo scalperjev očitno

uredilo bitje bendeho
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 11 minutami:

Da greš v trgovino ponj in je normalna zaloga... sem skoraj ziher, da ne pred junijem, julijem...

tud js mislim da pred poletjem ni šanc. Najprej je krog super hardcore gamerjev ki bojo kupil za vsako ceno, zdaj je naval za tiste ki tudi res želijo ampak nimajo toliko denarja tko da se cene mal znižujejo, tko da tam do poletja zna bit zaloga, če se bo znižal demand tako kot predvidevam. Ogromnih zalog letos itak ne bo, čakamo bolj da se povpraševanje zmanjša.

Povezava do prispevka

Maja kaj so dej.. nekoliko boljse znajo govorit.. dejansko ne izpadejo seljaki/cefurji iz fuzon to je to.. sedi zadosno.. crni bmwju sw ze vozijo proti kopru

 

Druce pa on topic.. vsi tej reviewji in testi in pizde materne to je krneki.. iger ni.. , ne splaca se upgrejdat, za to rabis 1 munutni video

 

Ok razen Demons Souls kar meni osebo upravici nakup.. ampak kaj zdaj.. zdaj bom moral igrat AC do izida RE8 Maja oz upam da bo Outruders 1. Aprila vsaj za malo igrat, nisem optimist

 

Konzola je drugace dobra itak..

Edini problem je coil whine, ce mas konzolo na pisalni mizi zraven monitorja brez slusalk zna bit motece

 

Ostalo je itak vse ql, za nivo boljse od ps4(pro) in za 500 eur, 100 al 150 eur vec se itak izplaca upgrejdat, ce izvzamemo manjko iger,  v to ni dvoma

Povezava do prispevka

Za nivo boljše od PS4 Pro :rofl:

Čisto vse igre, ki sem jih probal na obeh konzolah tečejo NEPRIMERLJIVO boljše na PS5. Je pa res, da jaz nisem imel SSD v PS4ki. Mogoče to naredi ful razliko (samo dvomim, ker jaz jo opazim predvsem v framerateu).

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka
Navedek

In a recent earnings report, Sony confirmed it sold 4.5 million PS5 consoles from October to December. The company acknowledged the current PS5 shortages but promised to "do everything in our power" to make more PS5s available to consumers, adding that it's on track to sell 7.6 million PS5 units during the first fiscal year. However, the PS5 stock situation likely won't improve until this summer at the earliest. Microsoft recently admitted that Xbox Series X stock will be constrained through at least June, so we expect the same is true of the PS5.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...