Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Pa zmagovalni quoti, ki pospremijo ta monumental achievement:

Nobel Prize, Please

It's a little-known fact that Alfred Nobel, in his 1895 will, declared that one day, all Nobel Prizes would be retroactively awarded to dbrand. Sadly, the Nobel Foundation has ignored their founding father’s dying wish. That changes today. With the release of Darkplates, the unthinkable has happened: we've taken Sony's monumental achievement in bad design… and made it matte black. We can only assume that our prizes are in the mail.

Totally Legal

When you look at this microscopic texture inside the Darkplates, what do you see? If your answer is "a familiar-but-legally-distinct apocalyptic spin on the classic PlayStation button shapes," you might be one of our lawyers.

The Science Of Customization

After collecting our Nobel Prizes, we used the proceeds to "acquire" a global supply of PS5s. We then found a group of "willing participants" and "asked them kindly" to join us on a quest to achieve science. More specifically, to plug in, turn on & play with a shiny new PlayStation 5. Ten out of ten test subjects agreed: they wanted to see their families. Once the drugs kicked in, they told us what we wanted to hear: the middle's glossy plastic attracts more scratches and fingerprints than the walls of their cells. Our solution? Customizable middle skins. They'll need to invent a new Nobel Prize for that one.

 

dobri so, privoščim jim pizda materna.

 

cena je skor še dobra glede na to v kakšni "fancy" škatli dobiš :rofl:. pakunga dražja kt plastika k jo kupš.

uredilo bitje TrippinBalls
Povezava do prispevka
Slinch reče pred 4 urami:

Dbrand relisali crne platnice: https://dbrand.com/shop/special-edition/ps5

 

$50 :rofl:

 

To ni velik denar za tako zadevo. Sva z določenim mnenjalničarjem koketirala z idejo, da bi se lotila česa podobnega... pa mi je samo priletelo Ubij se drek upam da te nikdar ne srečam v RL smrdiš po dreku in pišeš slabe poste L ,P na ZS, ko sem preposlal ceno, ki ti jo računa podjetje za pripravo orodij za industrijsko ulivanje plastike. Pa se printanju vzorcev sploh še pogovarjali nismo. Tole so extra dragi špasi, dokler nimaš produkcije v sto tisočih ali milijonih...

 

huda spletna stran ko svinja drgač, od dizajna do extra spicy tekstov :D 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 20 minutami:

 

To ni velik denar za tako zadevo. Sva z določenim mnenjalničarjem koketirala z idejo, da bi se lotila česa podobnega... pa mi je samo priletelo Ubij se drek upam da te nikdar ne srečam v RL smrdiš po dreku in pišeš slabe poste L ,P na ZS, ko sem preposlal ceno, ki ti jo računa podjetje za pripravo orodij za industrijsko ulivanje plastike. Pa se printanju vzorcev sploh še pogovarjali nismo. Tole so extra dragi špasi, dokler nimaš produkcije v sto tisočih ali milijonih...

 

huda spletna stran ko svinja drgač, od dizajna do extra spicy tekstov :D 

 

No, na alibabi ti nardijo za $7 ze od 100 kosov dalje, tako da

 

Carska stran sicer, se strinjam :D

Povezava do prispevka

Ma nasploh ko enkrat greš raziskovat kinezerske cene, te kar odbije in sam začneš nabavljat kitajske slovarje za takrat, ko bodo začeli osvajat svet.

 

Za moje področje (knjige ipd.) so cene tako 80 posto nižje v primerjavi z neko random slovensko tiskarno :D. S tem da printajo tudi stvari, ki jih slovenski tiskar ne bo, ker se mu ne bo dal jebat (recimo neko random 3d ugankarsko knjigo za 3-letne otroke oziroma povprečne mn3čarje). Lepo ti naprintajo, naredijo vse skupaj in pošljejo v Slovenijo. V dveh mesecih imaš knjigo pri sebi. V 3000 izvodih, dočim bi za isti denar imel v Sloveniji tako 300 izvodov :D 

 

Ne res je insane, do kod spuščajo te cene, kaj si fuknejn no

Povezava do prispevka

Ravnokar dobil SMS od mimovrste da me čaka naročilo. Najprej mi ni bilo nič jasno zakaj gre potem sem se pa spomnil, da imam pri njih tudi naročen PS5. Tak da kdor prvi pošlje ZS lahko dobi mojo tretjo konzolo :) Prevzem pa v LJ, ker ne mislim nikamor pošiljat!

 

 

ODDANO!

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...