Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

tomazek reče pred 1 uro:

Evo PS5 doma :D Nimam ne psa, ne mačke... sam pa nisem fotogeničen.

 

20210213_173136.thumb.jpg.443e342c3dda5959d62de17a697976ba.jpg

 

P.S.: Zdraj sem opazil prah na NEO-tu :D Gremo v akcijo. Priklop pa bo šele jutri.

Bolj kot prah mi je zanimivo kako je zlozen ta parket.. nisem se vidu takega patterna..

 

Anyway.. si vesel a da sm ti reku da vzames na mimovrste... mal pozno ma imas

 

Mimovrste je deliveral v drugi rundi.. big bang jebe z nekimi nagradnimi igrami zau ne ki so spawnali cimvec fake mailov

 

Mimovrste zmagovalec v drugo jebiga

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 3 minutami:

Anyway.. si vesel a da sm ti reku da vzames na mimovrste... mal pozno ma imas

 

Res je... pa priznam, da nisem bil pripravljen avansirat nekaj kar bo imelo rok dobave neznano kdaj :) Za Big Bang pa takrat sploh nisem vedel, da ima realen števec, če ne bi se potrudil. Evo dobil brez plačila avansa in ostalih problemov. Saj nisem zdržal do jutri, ki sem imel namen priklopiti, itak sem danes. In tudi dal snemat Spidermana, ki sem ga kupil že ene dobra 2 meseca nazaj, ker sem mislil, da dobim prej :D

 

Parket... kaj jaz vem :) Taki je od kar pomnim. Tudi v bajti, ki sem jo prodal 2 leti nazaj je bil na isti način položen. Čez kako leto, dve... bo ga treba dat spet zbrusit in polakirat.

 

 

Povezava do prispevka
Chamir reče pred 6 minutami:

Tudi moja starca sta imela tak parket, ampak sta ga menjala, ko sta šla v prenovo bajte :D

 

Jaz ga nisem, ker sem bil preškrt takrat :D Mogoče mi je malo žal, ker bo spet ogromno nesnage naslednjič in bi blo verjetno bolje. V drugih sobah sem menjal in v hodniku dal laminat (čeprav ga sovražim in ne bi nikoli več dal laminata). Tu pa je ostal parket in sem ga samo pobrusil in lakiral.

 

Aja... evo ga priklopljenega. Moram rečt, da meni sploh ne izgleda tak grdo. Vsaj v tej postavitvi in "okolici" ne. Cable management moram edino porihtat še.

 

20210213_194543.thumb.jpg.a28db720bd14bdc08435ab61a5da071f.jpg

 

P.S.: Dual Sense mi deluje fantastično na prvi otip. Igral pa res ne bom danes... jutri.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 2 urama:

Evo PS5 doma :D Nimam ne psa, ne mačke... sam pa nisem fotogeničen.

Soforumašov ne sodimo po mucah in kužatih. Niti ne po cable managementu ali prahu po pohištvu, ampak po njegovih dlaneh.

Za BB vemo, da je mafija, ker ima bejbi rokce navlažene s pussy džusem lokalnih devic. Tko da pokaži tiste čevap fingerse

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 36 minutami:

Pa kaj ste vi ja nori. Koji kurac Bloodbourne in Sekiro. Jaz sem malo testiral Astro Playroom in sem crknil 72x v pol ure. Nimam živcev za to nagibanje joypada levo desno z ono raketo... Zgleda mam nek čuden sedeč položaj, da me vleče v eno stran non stop, pol pa moram biti v prisiljeni pozi.

 

Git gud lol :D

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...