Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

TrippinBalls reče pred 1 uro:

Ampak v primerjavi z grafično je PS5 za 700€ absolutni steal. Grafa not so much.

grafo lahko vsaj uporabljaš ker imaš giant game library. Na PS5 imaš 2 igri(remaster in basically a tech demo), ostalo pa si lahko presenečen nad delovanjem SSDja pri PS4 igrah. Ne razumem zakaj se ljudem tako mudi dajat po 700 ali 800€ za konzolo ki bo šele dobila igre.

  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 2
Povezava do prispevka

Če niso preigrali PS4 iger imajo IMO kar zelo sweet deal pred grdo faco s plešo in očali. Ravno sem gledal DF review updejta za God of War in ti špil baje nabije tiča v usta do jajc, potem te pa še prisili, da mu poližeš rit in te pri tem gleda direkt v oči. Pa takih primerov imaš še nekaj (GoT, Days Gone) plus vsi špili imajo flat 60 fps support. Tako za console junfre je deal leta. Za stare fotre pa malo manj, to se pa strinjam ja

Povezava do prispevka
Chamir reče pred 3 minutami:

Ma PS5 + PS+ za nelastnika PS4 je faking br00tal deal 

 

TLOU 1
God of War
Uncharted 4
Monster Hunter World
The Last Guardian
Bloodborne
Persona 5
Until Dawn 

 

In to je sam 1/3 iger, ki jih dobiš

 

Kaj si fukjen no

predn popraviš :D

uredilo bitje AMF
Povezava do prispevka
Galko reče pred 39 minutami:

Če niso preigrali PS4 iger imajo IMO kar zelo sweet deal pred grdo faco s plešo in očali. Ravno sem gledal DF review updejta za God of War in ti špil baje nabije tiča v usta do jajc, potem te pa še prisili, da mu poližeš rit in te pri tem gleda direkt v oči. Pa takih primerov imaš še nekaj (GoT, Days Gone) plus vsi špili imajo flat 60 fps support. Tako za console junfre je deal leta. Za stare fotre pa malo manj, to se pa strinjam ja

Agreed, GoW je noro lep po izgledu, gladek combat, pa super zgodba in interakcija med liki. Meni kot ne-lastniku PS4 je PS Plus collection nekaj najboljšega, pa še vsake mesec dobivam kak nov špil za naprej.

 

Do sedaj sem končal samo Uncharted 4, pa začel malo Ratcheta.

uredilo bitje shure
Povezava do prispevka
AMF reče pred 36 minutami:

godfall

zaradi tega bom kupoval PS5 za 700€? Mislim valda kupim za 500 oz 400 za digital v 5s če dobim ponudbo sam za 700€? Za take igre? No ja... seveda mislim da je PS5 bolana konzola in vem da bo dobila must buy igre že letos ma ta trenutek pač ne vidim smisla dajat 700€ zanjo če jo lahko dobim čez pol leta recimo skoraj sigurno po retail ceni. Govorim samo za kupovanje od scalperjev, da ne bo pomote. 

Povezava do prispevka

Jaz sem tuji dobil mail od mimovrste, sem ga ponudil bratrancu (iz amerike) in mi je na vsak nacin zelel dat 600 zanj, na koncu sva se zmenila da mi bo nabavil en random spil pa roka

 

Ne vem no, jaz zelo rad flipnem kaksno robo, samo ps5 za 700+ e mi je res tak eksces da samo lp

Povezava do prispevka

Ja čisto odvisno, kako gledaš na to. 

 

Jaz dobim pač drugi PS5, sem ponudil dvema znancema, a nista kazala navdušenja, no drugi je začel spraševati za koliko bi ga lahko prodal?!? Ok sem rekel, pol pa nič. Vrgel na net za 700 evrov, pač najcenenjša variatna in totalen naval. Vsaj 40 sporočil v 3 urah.  Res nisem pričakoval, na koncu ga dam nekemu 30 letniku, se mu še opravičim, sori ker na tebi služim, vseeno mi je mal bad, pa mi prijavi, ja glej, jaz bi isto naredil. Mal mi je bad, a na koncu ko vidim kako trgovine navijajo cene grafičnih si mislim, ko vas jebe.  Preden sem dobil prvega, sem še PS4 PRO prodal s parimi igrami za 250 evrov, tako da summa summarom me je prišel 50 evrov nov ps5.  

 

 

Povezava do prispevka

za bolj tehnične konzolaše in PC grabavce, jaz ne razumem 2 stavkov :D 

 

First PS5 Die Shot Posted Online; Here’s the Console’s SoC

 

https://wccftech.com/first-ps5-die-shot-posted-online-heres-the-consoles-soc/

 

Navedek

One thing that's abundantly clear from the PS5 die shot is how caches are separate, which means the PlayStation 5 features no Infinity Cache, despite speculations of the contrary. AMD introduced Infinity Cache on its RDNA 2-powered Radeon RX 6000 GPUs; it's an 'all-new cache level' of 128MB whose purpose is to enable high bandwidth performance at low power and low latency, acting as a bandwidth multiplier, delivering up to 3.25x the effective bandwidth of 256-bit 16GB GDDR6 memory. The cache is seen by the graphics core as a whole, capturing temporal re-use and enabling near-instantaneous access to data.

 

tole se mi zdi zelo zaskrbljujoč podatek in sem zelo vesel, da nisem kupil konzole

Povezava do prispevka
Galko reče pred 1 uro:

za bolj tehnične konzolaše in PC grabavce, jaz ne razumem 2 stavkov :D 

 

First PS5 Die Shot Posted Online; Here’s the Console’s SoC

 

https://wccftech.com/first-ps5-die-shot-posted-online-heres-the-consoles-soc/

 

 

tole se mi zdi zelo zaskrbljujoč podatek in sem zelo vesel, da nisem kupil konzole

 

Mar to pomeni, da bo ps5 imel podobno zgodbo kot takratni xbox 360 z znamenitim red ring of death, kjer so vse konzole prve generacije prej ali slej crknile:blink:

Povezava do prispevka

wat, iz kje pa si to potegnil? :D

 

die je pod tukaj mišljena kocka oziroma SoC (system on chip), kjer sta cpu in gpu

 

in glede na napisano en del arhitekture, ki je prisotna v ostalih RDNA-2 GPUjih od AMD-ja tukaj ni (Infinity cache)

uredilo bitje Me3do
Povezava do prispevka

Meni ga najbolj razvaljivajo komentarji pod novico, nisem vedel, da so console wars tako hardcore aktivne izven Konjzolca, pizda Stipe2 bi mogu sodelovat na ANG forumih :D:

 

no one cares about this underpowered console except lgbt weirdos and ponies.

 

Cuckbox is a joke. Back to your hole while you cope with another gen of Uncle Phil failure.

 

you losers have nothing better to do than wasting half of ur life here every day

 

Yet it delivers better games than trashbox LMAO

Povezava do prispevka
Slinch reče pred 12 minutami:

Wccf: First ps5 die shot posted online

 

Dailymail: User posts video shooting a ps5 that dies

 

24ur: uporabnik spletnega portala pod vzdevkom ps5 lover je bil ustreljen in na licu mesta umrl

nova24: Vrag dokončno odnesel šalo, nasilni migranti ubili uporabnika PS5 lover!

Povezava do prispevka
Chamir reče pred 35 minutami:

Meni ga najbolj razvaljivajo komentarji pod novico, nisem vedel, da so console wars tako hardcore aktivne izven Konjzolca, pizda Stipe2 bi mogu sodelovat na ANG forumih :D:

 

no one cares about this underpowered console except lgbt weirdos and ponies.

 

Cuckbox is a joke. Back to your hole while you cope with another gen of Uncle Phil failure.

 

you losers have nothing better to do than wasting half of ur life here every day

 

Yet it delivers better games than trashbox LMAO

 

fak res kvalitetni lajnerji, would participate :D 

 

konzolec userji smo res prestari in preveč friendly, nujno rabimo malo mlade krvi v debatah :D:D 

Povezava do prispevka

Law firm files PS5 DualSense drift class action against Sony

Navedek

The complaint goes on to accuse Sony of being aware of this alleged DualSense drift via online consumer complaints, claims the company equipped the DualSense with "virtually the same analog components" as the PlayStation 4's DualShock 4, which reportedly also suffered from drift, and that options for repair are "slim".

Po Nintendu in Microsoftu še Sony na sodišču zaradi Stick Drifta :D

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

Jaz jih stekam zakoj so uzaljeni. 

 

To je tako, kot da bi kupce Reddit Gamstop delnic, sirsa javnost zacela blatit, da so kriminalci, medtem ko je to pocetje uzakonjen kriminal na takoimenovanem prostem trgu.

 

Pa da ne bo pomote. Scalperji so izmecki v sistemu pisanem na kozo izmeckom.

uredilo bitje planetarium
Povezava do prispevka
Slinch reče pred 2 minutama:

Kva s mi reku?

 

Mislim, ya, je bad, samo daj ti meni tvoj flet po nabavni ceni pa dam jaz tebi ps5 po nabavni ceni. Tole scalpanje je res uno najbolj pure reprezentacija sistema, ki ga vsi ali obcudujemo, ali pa samo s pridom sodelujemo. Nic bolj crno, prej belo.

naj to napiše nekdo, ki ne preprodaja 24/7:D

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...