Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Treba je upoštevati, da je Sony to generacijo prodal samo enkrat več konzol kot xbox one. S tem da xbox je imel prva štiri leta tak štart (slabša konzola, online avtentikacija špilov, tisti dodaten bullshit box, dražji za 100 evrov), da je meni fenomen, da je sploh prodal eno samo konzolo na svetu. Potem je naznanil še to, da sploh nima več pravih eksluziv, da bodo vse na PCju.

 

Torej res drek od dreka. Ampak na koncu je še vedno prodal skoraj 50 milijonov konzol, torej malo več kot enkrat manj od sonyija.

 

To generacijo pride MS ven svinjsko strong. Z brutalno močnejšo konzolo, brez bullshita in usmerjeno na igre.

 

Tako da jaz napovem, da bo to generacijo prodaja 1:1 med konzolama, oziroma miniaturna zmaga Sonyija.

Povezava do prispevka

Po mojem bo za MP xbox bolj popularen (večji/bolj stabilni fps zaradi boljšega GPUja), PS5 pa se bo prodajal zaradi eksluziv (ki bodo edine res izkoriščale hiter SSD). Nekaj takega kot je bilo v času PS3/X360.

uredilo bitje maksi
Povezava do prispevka

Sicer so prodali še več, kot 2x več. Ampak eno je če prodaš 2x več in je to namesto 1M 2M, drugo je pa da prodaš 60M konzol več. PS4k se bo na koncu prodalo, več kot zelo uspešnega xbox360 in xbox one skupaj.

 

Jest na povedujem, da PS5 generacijo xbox ne bo prišel niti blizu PS5, ampak uno na desetine miljonov niti blizu.

Povezava do prispevka
maksi reče pred 2 minutama:

Po mojem bo za MP xbox bolj popularen (večji/bolj stabilni fps zaradi boljšega GPUja), PS5 pa se bo prodajal zaradi eksluziv (ki bodo edine res izkoriščale hiter SSD). Nekaj takega kot je bilo v času PS3/X360.

Zakaj potem nima xbox one X bolj stabilne framerate recimo pri trenutno najbolj popularni MP igri, warzone? Pa je xbox one x precej bolj zmogljiv, kot bo x series od ps5.

Povezava do prispevka

Ja samo zakaj ne? Prejšnjo generacijo je MS zajebal res vse kar je bilo sploh možno. Pa je prodal samo enkrat manj konzol?

 

Pomeni, da ima MS kar velik fanbase, ki kupi še tako sranje. Zdaj ko bo pa dejansko dostojni contender pa res ne vidim razloga zakaj bi se ta zgodba ponovila. Razen mogoče stipe ssd:D

Povezava do prispevka
atomic reče pred 5 minutami:

Zakaj potem nima xbox one X bolj stabilne framerate recimo pri trenutno najbolj popularni MP igri, warzone? Pa je xbox one x precej bolj zmogljiv, kot bo x series od ps5.

Sicer ne vem točen razlog, samo domnevam ker dela na višji ločljivosti kot PS4 pro. Saj tako je v večini iger, kjer PS4 pro boljši od XB1X.

uredilo bitje maksi
Povezava do prispevka
Mefisto reče pred 2 minutama:

Zdaj ko bo pa dejansko dostojni contender pa res ne vidim razloga zakaj bi se ta zgodba ponovila.

jaz ga vidim v primeru, če bo dražji od PS5, folk ne bo več plačeval da bo igral na xboxu, tudi če je močnejša konzola

Povezava do prispevka
Mefisto reče pred 31 minutami:

Treba je upoštevati, da je Sony to generacijo prodal samo enkrat več konzol kot xbox one. S tem da xbox je imel prva štiri leta tak štart (slabša konzola, online avtentikacija špilov, tisti dodaten bullshit box, dražji za 100 evrov), da je meni fenomen, da je sploh prodal eno samo konzolo na svetu. Potem je naznanil še to, da sploh nima več pravih eksluziv, da bodo vse na PCju.

 

Torej res drek od dreka. Ampak na koncu je še vedno prodal skoraj 50 milijonov konzol, torej malo več kot enkrat manj od sonyija.

 

To generacijo pride MS ven svinjsko strong. Z brutalno močnejšo konzolo, brez bullshita in usmerjeno na igre.

 

Tako da jaz napovem, da bo to generacijo prodaja 1:1 med konzolama, oziroma miniaturna zmaga Sonyija.

Sam upamo lahko da bo res tko, ful bi raje videl 2 enakovredna tekmeca kot trenutno zalost. Ceprav po drugi strani je MS vsaj prisiljen naresti kaj dobrega za consumerje, kar jim stejem v plus.

Povezava do prispevka

Samo jaz nisem kupil njihove launch konzole, ki so bile res smeti. Ampak beasta, ki je še vedno najmočnejša konzola na svetu in mi omogoča, poleg vrhunske podpore starih špilov, tudi najboljšo izkušnjo v multi naslovih te generacije (withcer 3 in RDR 2 - že samo to mi je vredno nakup konzole).

Povezava do prispevka
Mefisto reče Pravkar:

Samo jaz nisem kupil njihove launch konzole, ki so bile res smeti. Ampak beasta, ki je še vedno najmočnejša konzola na svetu in mi omogoča, poleg vrhunske podpore starih špilov, tudi najboljšo izkušnjo v multi naslovih te generacije (withcer 3 in RDR 2 - že samo to mi je vredno nakup konzole).

Ne pozabit, da si dal minus 80 EUR al neki v tem stilu XD

Povezava do prispevka
maksi reče pred 28 minutami:

Po mojem bo za MP xbox bolj popularen (večji/bolj stabilni fps zaradi boljšega GPUja), PS5 pa se bo prodajal zaradi eksluziv (ki bodo edine res izkoriščale hiter SSD). Nekaj takega kot je bilo v času PS3/X360.

 

Jao mene bi blo sram kej tazga napisat...

Povezava do prispevka
Mefisto reče pred 14 minutami:

Samo jaz nisem kupil njihove launch konzole, ki so bile res smeti. Ampak beasta, ki je še vedno najmočnejša konzola na svetu in mi omogoča, poleg vrhunske podpore starih špilov, tudi najboljšo izkušnjo v multi naslovih te generacije (withcer 3 in RDR 2 - že samo to mi je vredno nakup konzole).

 

zanimivo, da je leta 2017 MS izdal beasta, najmočnejšo konzolo na svetu z najboljšo izkušnjo v multi naslovih in ne samo, da niso niti malo upočasnili rasti prednosti sonyja, za piko na i jih je še faking nintendo z najslabšo konzolo generacije porejpal

 

april-2020-sales-gap-charts-1-1.png

 

mislim, da ko MS reče, da se lahko gre money igro sonyjem, pomeni da oni izgubijo ves money, sony pa se jim smeji

 

je igra, samo ni lih zabavna

uredilo bitje Slinch
  • Račka +1 4
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Demogorgon reče pred 6 minutami:

Se oglaša tip, ki neprestano označuje xbox x za obtežilnik papirja.

 

Sosed ima PS4, pa je dovolj glasen da se sliši skozi stene.

Jaz z obtežilnikom ne mislim resno, amapak samo kontriram mefistu. Ironija o tem kateri folk je zares glup.

 

Drugače tole, da so vse PS4 konzole tako glasne je pač BS. Ene so, večina jih ni. Če bi bilo drugače bi bilo več pritoževanja, ki ga omenjaš zgoraj. Moj PS4 ni niti približno tako glasen kot nabija en folk. Guess what, večinoma je tako, ne pa obratno.

Povezava do prispevka
Slinch reče pred 8 minutami:

 

zanimivo, da je leta 2017 MS izdal beasta, najmočnejšo konzolo na svetu z najboljšo izkušnjo v multi naslovih in ne samo, da niso niti malo upočasnili rasti prednosti sonyja, za piko na i jih je še faking nintendo z najslabšo konzolo generacije porejpal

 

april-2020-sales-gap-charts-1-1.png

 

mislim, da ko MS reče, da se lahko gre money igro sonyjem, pomeni da oni izgubijo ves money, sony pa se jim smeji

 

je igra, samo ni lih zabavna

Ne sam to Microsoft zdej X1X prodaja za drobiž - 250-300€ akcije skos. Medtem ko Sony še vedno prodaja preglasni PS4 Pro za 350-399€  

Povezava do prispevka
Arey reče pred 13 minutami:

Zakaj?

 

Ker slabši GPU pač ne pomeni avtomatsko slabših FPSjev? Sploh pa v MP igrah razvijalci več pozornosti dajo na performance kot pa na grafične detajle. Razlika med X1X in PS5 je pa tud  mnogo manjša kot je bla med PS4 in X1. 

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...