Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Ma jaz imam uno izklopljeno

Pomoje, ne vem, lahko da je komu ql, mogoce celo vecini.. ma meni je krneki

 

Vibracije so okej, ker so bolj precizne in skupaj z zvocnikom nekako tzsi pomagajo pri gameplaju, da te na kaj opozirijo, na vec nacinov.. ma trigerji so ocitno new tech in so se na nivoju preciznost starih vibracij oz nekako on off digital ipd.. pac krneki

 

Poleg tega ze tako iscem jacci performance in me sam moti.. pa celo immersion mi jebe.. ne vem meni ni ql no, bom ovidli pri GT7 kako bo implemwntirano, mogoce bo dobro za bremzat, ampak nisem optimist

 

Drugace ta napaka drifta je problem gobic ne triggerjev..

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 8 urami:

Haha ko ti student zjebe normo ta mi je bla huda..

 

Se spomnem ko sm jaz kot student jebal normo unim 50 letnikom in so me vsi neki grdo gledali.. sam jebiga nisem  mogu delat pocasi ze tako je blo dosadno 🤣🤣🤣 edino kar me je motiviralo, da niswm naredu samomora od tuge, so bli speed runi in rekordi na normi 🤣🤣

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

No lepo da si za isti denar delal več. Me zanima če bi tako delal 20+let? :lol:

No eni delajo/mo 20 let za isto plačo za istim tekočim trakom. Ma sej ponavadi taki študenteki imajo hitri razgovor na prvih odmorih, da se jih malo "uvede" v delovni proces. :lol:

Povezava do prispevka
maksi reče pred 10 urami:

a je PS5 DualSense res take smeti, xbox joypadi so mi začeli driftat po letu dni igranja fife, tole pa niti ni 3 mesece

Jaz imam ločen kontroler, ki ga uporabljam za fifo. Preprosto vem, da ga bom dosti hitreje uničil zaradi tega in si puščam drugega za ostale igre, ko se začnejo pojavljati težave. 

uredilo bitje shure
Povezava do prispevka

Problem bo ko nebo več garancije po letu ali dveh in se bo to pojavlajo. Ali boš dal na drago popravilo k nam kam ali pa novi kontroler kupo.

Res ne razumem kaj delajo s tem. PS1 ali PS2 kontroler si lahko drkal vsak dan kot pubec več let in so še zdaj okej.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...