Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Slinch reče pred 7 urami:

 

drugač v videju pove, da je identičen hardver kot v ds4, xone, xone elite in switch pro kontrolerjih

 

lp

 

Potem je bolj češko sestavljeno vse, ker ne spomnim, da bi se na dualshock kdo pritoževal na driftom. Jaz imam 9 dualshockov pa noben ni nikoli imel drifta.

Povezava do prispevka
Feget reče pred 35 minutami:

Potem je bolj češko sestavljeno vse, ker ne spomnim, da bi se na dualshock kdo pritoževal na driftom. Jaz imam 9 dualshockov pa noben ni nikoli imel drifta.

 

imo 90% senzacionalizem

 

drugač moje laično mn3nje, že ob relisu sem pisal, da je opazen ful manjši deadzone na gobicah, zdaj glede na to, da se uporablja enak hardver, bi si upal ugibati, da je pač ta hardver preveč trash za natančnost, ki so jo želeli, aka so zajebali, ko so pretirano zmanjšali deadzone

 

zdaj al bodo izboljšali hardver, al pa rezali performance (imo slednje)

Povezava do prispevka

Ej nelidliči a ste probali control? Kaj vam bolj sede 30 fps sweet ray tracing ali 60 fps poor man no tracing.

 

Jaz moram priznati, da nisem pretirano navdušen nad ray tracingom. Ne zdi se mi, da bi bila brutalna razlika - npr. taka kot ko Galko v fitnesu pod tušem kaže svojega polža, potem pa uletim jaz z anakondo. 

Povezava do prispevka

KOMPLET PLAYSTATION PS5 DIGITAL + PS5 DUALSENSE WIRELESS

KOMPLET PLAYSTATION PS5 + PS5 DUALSENSE WIRELESS

 

Čak kaj je to, to so neke playgame prodajne taktike bigbanga? :wacko:

 

prvo sm mislu da je dodaten kontroler in zato višja cena, samo dejansko so modeli v opis izdelka napisali kontroler ki je itak že zraven v kompletu??! :pinch:

 

to da naročiš in plačaš se potem lahko IMO obrneš na kak tržni inšpektorat da ti Big bang dostavi še en kontroler. 

 

 

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

First details on the next-generation VR system coming to the PS5 console

 

https://blog.playstation.com/2021/02/23/introducing-the-next-generation-of-vr-on-playstation/#sf243317607

 

Pod črto:

Novi kontrolerji z Dual sense forami, en kabel za povezavo s ps5, izboljšani fov, tracking, input in resolucija, ne bo izšel v letu 2021.

 

 

uredilo bitje Perza
Povezava do prispevka

Starting March 1, 2021

  • PlayStation and Insomniac Games will make Ratchet & Clank PS4 available for free download for a limited time through PlayStation Store from March 1 at 8pm PST / March 2 at 4am GMT / 5am CET to March 31, 2021 at 8pm PDT* / April 1 at 4am BST / 5am CEST.
  • Once you redeem the game, it will be yours to keep. This 2016 PS4 action-adventure hit from Insomniac Games revisits the origin stories of these beloved PlayStation heroes and features a great mix of outrageous combat and comedy.
Povezava do prispevka

 

Play At Home returns: Four months of offers for PlayStation games and entertainment begin March 1

 

Play At Home returns: Four months of offers for PlayStation games and entertainment begin March 1

AMF reče pred 56 minutami:

Starting March 1, 2021

  • PlayStation and Insomniac Games will make Ratchet & Clank PS4 available for free download for a limited time through PlayStation Store from March 1 at 8pm PST / March 2 at 4am GMT / 5am CET to March 31, 2021 at 8pm PDT* / April 1 at 4am BST / 5am CEST.
  • Once you redeem the game, it will be yours to keep. This 2016 PS4 action-adventure hit from Insomniac Games revisits the origin stories of these beloved PlayStation heroes and features a great mix of outrageous combat and comedy.

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...