Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Pa kaj ste pričakoval da bo state of play na nivoju E3 konference al kaj? Še noben ni bil. Glede na to da bo Horizon izšel konec leta  noben ni mogel realno pričakovat nič iz te igre do junija. R&C so pokazal zadost tak da ni bilo potrebe. Tak da klasični State of play med katerim sem vsaj 2x zadremal in komaj zdržal do konca da nisem šel spat prej :) 

 

Letos bo pač najbolj boring prva polovica leta kar se novih iger tiče since like forever lol. 

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 8 urami:

 

Sem dejansko razmišljal, ampak dvomim, da bi potem sploh še kdaj nabavil. Naj bo in počaka čas, da me spet nek hype zagrapi. Čist sem se odvadil in navadil na PC v teh mesecih, ko nisem mel konzole :wacko:

Prodaš ga lahko za 200€ več (če pa nihče ne vzame pa whatever) in pol kupiš novega čez eno leto.

Povezava do prispevka
Sovir reče pred 1 uro:

next gen for THIS?

 

Ej spomn se kak je blo 2014 ko smo na prvi proper špil čakal do 2015. Zdej maš pa še ta fuknjen covid in pomankanje čipov da ne morjo niti PS5/XS spravt v pogon. Nekak nesmiselno je pol ven igre dajat če jih nimaš komu prodat tbh. Pa še razmere za delo so pač otežene. Še dobr da bo ME trilogija pa REVillage do poletja drugač bi bil res čisti polom lol.

Povezava do prispevka
Gatsu reče Dne, 25. 2. 2021 at 11:50:

WTF se dogaja v Sony Japan studiju?!?

Here is the full statement from JAPAN Studio below:

 

In an effort to further strengthen business operations, SIE can confirm PlayStation Studios JAPAN Studio will be re-organized into a new organization on April 1.  JAPAN Studio will be re-centered to Team ASOBI, the creative team behind Astro’s PLAYROOM, allowing the team to focus on a single vision and build on the popularity of Astro’s PLAYROOM.  

 

In addition, the roles of external production, software localization, and IP management of JAPAN Studio titles will be concentrated within the global functions of PlayStation Studios.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 1 minuto:

Cernir orgazmira fix

Maquette je edino s tega seznama, kar še nisem igral in si želim (ajde, Remnant deluje cool shooter, sam imam čisto preveč dobrih iger na to-play listi, tako da ne bo cajta :D).

 

Maquette pa zgleda super, will play 

 

... Sam ne na PSN+, ker slednjega nimam, ker ne igram online iger :D 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...