Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

bigboss82 reče pred 22 minutami:

Se dobro da spuscajo res proper bombice na ps plus free games.... 

 

Pizda ta MS zdej bi lahko uletal kot najvecji feget, ki je ostal v vasi, ko so vsi afla moaki sli v vojno in podrl vse najjace zenske.. 

 

Samo ne good guy MS jebojih..

Verjem če bi imel kake bombice bi jih dal ven ampak imajo itak vsi enake "probleme" 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 50 minutami:

Jaz bi ga prodal, pa se mi ne da jebat s pakiranjem nazaj in drkanjem po Bolhi :D Nekaj bi zaslužil in ga za sebe kupil naslednje leto... Stoji mi v kotu na polici in me srce boli, da ga niti ne poženem.

važn das ga kupu ajga, pa moril celem forumu kdo ti da preorder

  • Račka +1 1
  • Solzice 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
vlaho reče pred 3 minutami:

važn das ga kupu ajga, pa moril celem forumu kdo ti da preorder

 

Samo enkrat sem rekkel Gatsuju, če odstopi kakega, ko je imel ene 6 prednaročil. Drugače nikoli (od novega leta naprej sploh več nisem omenjal)... ampak klasična zajebanciija okrog tega kot mnogi drugi tukaj. In če si nekaj želiš ob izidu dobiš pa 5 mesecev kasneje (naročil sem 17.9. in pač upal, da bo) menda ni niti podobno. Vmes sem vse kar sem želel igrati na PS5 preigral na PC (Valhalla, Hitman 3...). Ampak vem, da je preveč pričakovat, da bi ti to razumel.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 uro:

 Vmes sem vse kar sem želel igrati na PS5 preigral na PC (Valhalla, Hitman 3...). Ampak vem, da je preveč pričakovat, da bi ti to razumel.

Še tiste najboljše špile (Kena: Bridge of Spirits, Deathloop, Sifu) iz zadnjega State of Play-a boš tudi lah day1 na PCju igral

Povezava do prispevka
RAD!OACTIVE reče pred 8 minutami:

zdej si lohk goodguy in prodaš prvi rabljen ps5 v slo pod retail ceno kakem mn3čarju

 

 

A to pa ne! Se bo raje še naprej jamralo tukaj.  Zdej ko je Jimbo rekel da bo še več iger šlo na PC nekako več ne vidim smisla kupit ne Nintendo konzolo za tiste ki imajo proper gaming PC.

Povezava do prispevka

Jaz tudi že neki časa nisem prižgal PS5 — oziroma nazadnje kaj da sem sploh igral PS5 igro, je moralo biti lani v začetku decembra. Potem sem samo še Persono 5 pa vmes neki Sniper Elite sprobal dve ali tri misije, ki pa sta itak PS4 igri. Ampak vseeno mi je kul imet PS5. Ne rabim se več ukvarjat z nakupom, lepo laufa, tojto. 

 

V bistvu trenutno nasploh nič ne igram, med korono sem obrnil Bowser's Fury pa igral Zeldo: BOTW, ampak sem malo burnoutan od iger, če sem iskren. Pomoje bom imel par tednov pavze, preden bom spet kaj konkretno igral. Tudi indie igračk se mi je kar nekaj nabralo, ene 10 zadev, ki mi zgledajo res carske in za sprobat, samo rabim malo gaming pavze :D 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...