Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

bojler1 reče pred 6 urami:

Maak je 100% ae od Playgame. 

Si je najel enga bogega študenta 1. letnika slovenščine, da mu lektorira poste na mn3 (1€ na post).

Tako prepriča mn3 smetano, da ni Playgame........dobi Ps5 za 500€....profit :D

 

 

f8deef878867dee11b7a15a0a55765b4.jpg


74658254.jpg

Povezava do prispevka
Hattori reče pred 27 minutami:

A je kdo tukaj igral Mortal Shell? Sem videl, da je prišel ps5 patch pa me zanima, če je zadeva vsaj malo na nivoju FS iger?

 

Za 30$ tace stran ker gre za jebeno leseno soulslike igro ki je res ne smeš niti omenjat v navezi z FS igrami kaj šele mislit da je na nivoju :D Sem jo seveda kupil takoj ob izidu ker lani itak ni blo skor nič za igrat celo leto ampak ravno zarad takih nakupov zdej še manjkrat sprožim impulzivni klik na buy gumb...

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 2 urama:

 

Za 30$ tace stran ker gre za jebeno leseno soulslike igro ki je res ne smeš niti omenjat v navezi z FS igrami kaj šele mislit da je na nivoju :D Sem jo seveda kupil takoj ob izidu ker lani itak ni blo skor nič za igrat celo leto ampak ravno zarad takih nakupov zdej še manjkrat sprožim impulzivni klik na buy gumb...

 

Se mi je kar zdelo. Pač, trenutno bi probal vsak ps5 patch, ampak ja, če je zadeva tok popvrečna, da ni vredna niti 30 eur, potem pa nič. Hvala za info, grem naprej WoW classic igrat :D

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...