Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Aha, sem mislim da je bigbang gangbang že zaključil z žrebom, sedaj pa kr 25 konzol. Sem na njihov spam maile dal že odjavo, ampak vidim da prijava za žreb še vedno obstaja ker mi ne pusti enakega maila uporabit. Mogoče pa le bo kaj naslednjo sredo :P

Povezava do prispevka
Power reče pred 1 uro:

Iz kje si ga dobu? Uzivaj 


Kaj točno bo užival? Tri res dobre ekskluzive za PS5 mi naštej, ki jih lahko takoj igram, in grem v akcijo za nabavo. Drugače mi pa PS4 še vedno čisto OK služi. :) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
JediEagle reče pred 2 urama:

Pa za Stadio je tudi ne bi glih krivil, za EA se pa itak ne ve dosti, kaj je bilo.

Pri Stadii je bila podpredsenica in vodja sektorja za igre... tko da z dejanskim razvojem ni imela kej dosti. Zadnji špil, kjer je imela kaj zravn je bil Battlefront 2

 

zna pa pripeljat izkušene developerje v ta novi studio, Sony bo pa očitno prispeval zajetno količino denarcev

uredilo bitje DrMiha
Povezava do prispevka
DaCapo reče Dne, 16. 3. 2021 at 19:55:


Kaj točno bo užival? Tri res dobre ekskluzive za PS5 mi naštej, ki jih lahko takoj igram, in grem v akcijo za nabavo. Drugače mi pa PS4 še vedno čisto OK služi. :) 

 

Zakaj bi sam eksluzive ble pomembne? Dobesedno vsak tretji spil dobi upgrade na 60fps, ma improved loading time, konzola tiho ko miska, in bc compatibility z ps4 je kr on point. 

 

Ce ti je ps4 main gaming device je cim prejsnji upgrade na ps5 edina logična poteza. 

 

Jaz npr igram pillars of eternity 2, in glede na opise iz ps4 so loading timi mocno izboljsani. Res i nebi predstavlal cakat minuto + sam da gres vn iz ene hise nazaj na mapo. 

 

uredilo bitje Niblonian
Povezava do prispevka
Niblonian reče pred 5 urami:

Ce ti je ps4 main gaming device je cim prejsnji upgrade na ps5 edina logična poteza. 

Podpis. Če ti ni panika stisnit 500 EUR (minus dnar za PS4, če ga prodaš) je res nobrainer. Tolk boljša izkušnja kot na PS4 Pro, da je brezveze karkoli razmišljat. :D

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka

V bistvu celo 1upam zgornjo trditev. Komot ubaviš digitalno verzijo. Sicer sem kar zbiratelj po naravi, samo v tej fazi mi je digital-only res boljši deal: 100 € cenejši, predvsem pa ne začne enkrat na uro vzletat reaktivec, ko se zarolla disk, zaradi katerega se mi ženska zbudi, če vmes zaspi na kavču :D. Da ne govorim o klovnarijah z installi igric na začetku in install časi, ki so predvsem brutalno počasni. Ta del konzole bodo morali popravit, ker to je nevzdržno. Men na eno uro, ko počekira bluray v pogonu, zadeva postane glasnejša kot PS4 v najslabših cajtih ... 

Povezava do prispevka
Chenier reče pred 1 minuto:

Ta del konzole bodo morali popravit, ker to je nevzdržno. Men na eno uro, ko počekira bluray v pogonu, zadeva postane glasnejša kot PS4 v najslabših cajtih ... 

Faking tole. Sem pa opazil, da različne BR ploščke različno glasno vrti. Pri BB in DKS1 je bilo glasno za popizdit, pri DKS3 je bilo manj, zdaj pri Sekiru pa je še manj glasen.

Pa ni fora, da imam TV različno glasno nastavljen. :D

Povezava do prispevka

Haha, +1, tudi jaz sem opazil različne glasnosti. Pri AC: Valhalli in Spider-Manu je bil zelo malo slišen, skoraj nič, dočim pri Personi 5 in Unchartedu 4 imam v sobi vsako eno uro vzlet reaktivnega letala :D 

 

Dober test bi bil, da bi imel več kopij iste igrice, me zanima, če bi bile različne glasnosti :D 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...