Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

KE RIT reče pred 2 minutama:

Faking tole. Sem pa opazil, da različne BR ploščke različno glasno vrti. Pri BB in DKS1 je bilo glasno za popizdit, pri DKS3 je bilo manj, zdaj pri Sekiru pa je še manj glasen.

Pa ni fora, da imam TV različno glasno nastavljen. :D

Zato ker je Sekiro najboljsa igra vseh casov!! Sploh ne vem zakaj se cudis. 

Povezava do prispevka

A je še komu tukaj Astro's playroom dogajal do amena? Dolgo se že nisem tako zabaval v igrici, res pure fun z Nintendo vajbom, da ne omenjam da imam od petka v mozgan zabetoniran faking "I'm your gpu" komad ki se valda na repeat streama v avtu na poti v službo isuse bozje...

Povezava do prispevka
Perza reče pred 31 minutami:

A je še komu tukaj Astro's playroom dogajal do amena? Dolgo se že nisem tako zabaval v igrici, res pure fun z Nintendo vajbom, da ne omenjam da imam od petka v mozgan zabetoniran faking "I'm your gpu" komad ki se valda na repeat streama v avtu na poti v službo isuse bozje...

sej bomo pomoje v roku leta do dveh dobili taprav Astrobot platformer

Povezava do prispevka
Niblonian reče pred 6 urami:

Zakaj bi sam eksluzive ble pomembne? Dobesedno vsak tretji spil dobi upgrade na 60fps, ma improved loading time, konzola tiho ko miska, in bc compatibility z ps4 je kr on point. 

 

Ce ti je ps4 main gaming device je cim prejsnji upgrade na ps5 edina logična poteza. 


Problem je, ker je main gaming device PC. Oz. pubec ima svojega in jaz svojega (jaz tako ali tako skoraj nič ne igram). V bajti pa je še projka, ki je nismo vklopili že od lani marca-aprila (torej okroglo 1 leto!!!). Saj iskreno, PS5 me mika in sem skoraj 100% da bo letos pod smrečico :) 

Povezava do prispevka
Perza reče pred 57 minutami:

A je še komu tukaj Astro's playroom dogajal do amena? Dolgo se že nisem tako zabaval v igrici, res pure fun z Nintendo vajbom, da ne omenjam da imam od petka v mozgan zabetoniran faking "I'm your gpu" komad ki se valda na repeat streama v avtu na poti v službo isuse bozje...

Nope, meni je bla tudi zelo luštna platform igrca

 

Pa dejansko mi je usec da je kratka :D

Povezava do prispevka
Maak reče pred 11 urami:

Pravkar dobil na mail 51min nazaj: 
image.png.dea4d3fce9e1f399cc0fe3cd27ce65b4.png

 

Jaz tem nategunom ne zaupam niti za sekundo. 

 

Moja izkusnja s TVjem je, da bos zdaj placal, ker je kao na voljo in ti ga posljejo cez 5 dni, potem pa en mesec gledal v ekran, kjer bo pisalo, da ga trenutno ni na voljo in zato se ni sel naprej.

 

Pac dajes zastonj kredit eni glupi posredniski firmi.

Povezava do prispevka
planetarium reče pred 4 minutami:

 

Jaz tem nategunom ne zaupam niti za sekundo. 

 

Moja izkusnja s TVjem je, da bos zdaj placal, ker je kao na voljo in ti ga posljejo cez 5 dni, potem pa en mesec gledal v ekran, kjer bo pisalo, da ga trenutno ni na voljo in zato se ni sel naprej.

 

Pac dajes zastonj kredit eni glupi posredniski firmi.

 

Z Mimovrste v zadnjih 2 letih nimam ene slabe izkušnje in pri njih redno kupujem praktično vse od Lego kock, PS5, računalniške robe, tablet za pomivanje posode itd Prevzemna točka LJ Šiška pa tud odlično organizirana in tud če je blo 10 folka pred mano v vrsti nisem čakal dlje ko 15 minut. Prej sem kupoval pri ideo.si ki so žal postali popolnoma nekonkurenčni. 

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 1 uro:

 

Z Mimovrste v zadnjih 2 letih nimam ene slabe izkušnje

 

Verjetno odvisno od posameznika, jaz sem slisal ze kup pripomb in zelo podobnih izkusenj moji.

 

Pac narocil sem tam ker drugje ni bilo, oni so obljubljali prevzem v zelo kratkem casu. Izkazalo se je, da tudi oni nimajo. Zame je to zavajanje potrosnika.

 

Potem imas tam naroceno in placano in se sprasujes, ce se ti splaca zahtevati vracilo in drugje oddati narocilo, ker ti po telefonu ves cas govorijo, da bo kmalu, ter krivijo dobavitelje, kot da so oni krivi, da mimovrste edini v evropi prodaja artikel, ki drugje ni na voljo.

 

Evo tukaj mu celo napisejo, da ne bo dobil konzole takrat, ko jo obljubljajo lol.

uredilo bitje planetarium
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 20 minutami:

Kako to, oziroma zakaj, se pri Mimovrste plačuje vnaprej?

Če se ne motim je kar nekaj naših štacun pri PS5 zahtevalo plačilo vnaprej. Je pa svinska poteza, ker večina itak ni sposobna furati tega sistema.

Povezava do prispevka

Jah če plačaš s kartico ti sprot trgajo. In potem lahko čakaš ko budalo, pišeš in je vedno naslednji teden (čakal 3 tedne na kartušo preden sem obupal in skenslal naročilo - dobil naslednji dan preko printink)

 

Zgodil se mi je tudi, da sem naročil dve različni kartuši, nakar dobim čez par dni obvestilo da ene ni in je naročilo preklicano (naročilo številka xyz je preklicano). Drug dan pa sms da lahko pridem prevzet tadrugo kartušo (seveda sem vmes obe že naročil drugje). 

uredilo bitje Ronin.si
Povezava do prispevka
planetarium reče pred 1 uro:

Pac narocil sem tam ker drugje ni bilo, oni so obljubljali prevzem v zelo kratkem casu. Izkazalo se je, da tudi oni nimajo. Zame je to zavajanje potrosnika.

 

Potem imas tam naroceno in placano in se sprasujes, ce se ti splaca zahtevati vracilo in drugje oddati narocilo, ker ti po telefonu ves cas govorijo, da bo kmalu, ter krivijo dobavitelje, kot da so oni krivi, da mimovrste edini v evropi prodaja artikel, ki drugje ni na voljo.

 

Zelo classic mimovrste ja, pomoje kdor piše da ni imel težav al kupuje res samo robo, ki jo dobiš dobesedno povsod in je vedno na zalogi, al pa ima zelo zelo nizke standarde.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 uro:

Kako to, oziroma zakaj, se pri Mimovrste plačuje vnaprej? Tega še nikoli niso zahtevali od mene. Tudi PS5 sem prednaročil 17.9.2020 in sem ga prejel šele februarja letos, ampak komot plačal po povzetju. Brez kakršnega koli avansa.

 

Nevem zakaj sem placal vnaprej. Ne kupujem veliko prek spleta in se mi je zdelo ok. Velika, poznana firma,... Ni vazno ali zahtejo placilo ali ne, vazno je kaj ti obljubljajo.

 

Nevem kako je zdaj s placili za ps5. Jaz sem ga narocil, placal septembra in dobil day one pri BB. TV, po farsi z mimovrste, pa po dveh dneh v BB. Ajde to kar se grejo zdaj s PS je tudi playgame glupo.

Povezava do prispevka
AMF reče pred 1 uro:

Če se ne motim je kar nekaj naših štacun pri PS5 zahtevalo plačilo vnaprej. Je pa svinska poteza, ker večina itak ni sposobna furati tega sistema.

Mimovrste ni zahteval niti centa za PS5 prednaročilo, in ko so jih dobili sem ga dobil tud jaz ki sem ga prednaročil 4 mesce prej brez enega centa avansa. Vsi ostali so pa hotli takoj nakazilo vsaj minimalnega avansa 50€ ACS, 30% Harvey, 100% Igabiba. Za Bigbang se pa ne spomnim ker pri njih nisem naročil.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...