Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Chenier reče pred 1 uro:

Ey kje človek vidi, katera verzija igrice se mu je inštalirala na PS5? Imam na sumu, da mi je konjzola inštalirala PS4 verzijo Fenyxa, ker mi na quality mode ne laufa na 60 frejmov? Ali dejansko PS5 ne zmore 60 frejmov na quality mode pri igrici, kot je Fenyx? 

Načeloma options - choose version. Al pa v settings pod storage - items you can move - tu so vsi ps4 špili

Povezava do prispevka
ViolaMB007 reče pred 6 minutami:

To ni res. 

In kaj ni res?

Navedek

You can still use a PS4 DualShock on your PS5, but only to play backwards compatible PS4 games. You can't use it to play PS5 games directly on the console. However, you can use a DualShock controller to remotely play PS5 games on your phone, tablet, PC, or Mac through the Remote Play app

 

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka

A ma še kdo probleme z kontrolerjem?

 

Po enem mescu oz 40 ur igranja sta se mi zlomili obe vzmeti za L2 in R2. Sicer je dost enostavno in poceni za popravt in kontroler funkcionira z zlomljenimi se mi zdi nesprejemlivo da računajo 70€ za tak jajc. Sploh glede na to da v 4 letih igranja z PS4 kontrolerjem nisem imel problemov.

20210322_141433.jpg

20210322_142016.jpg

Povezava do prispevka
Denis reče pred 45 minutami:

Zato da ti ni treba z bajte in lahko igraš čez urco naprej ergo ti ni treba čakat na zamenjavo + narediš bolj kvalitetno in se ne zlomi več.

Točno to. Kupil sem pokvarjen dualshock za rezervne dele na ebayu en let nazaj tko da sem uporabil tiste vzmeti in sem se izognil stiku z ljudmi. Win win

Povezava do prispevka
maksi reče pred 3 minutami:

Če ti začne driftat si ne boš kaj dosti pomagati z rezervnimi deli, razen če si mojster spajkanja.

Mam spajkalnik in ga znam uporablat, ampak ja res je da je bl preprost it zamenjat... Jbg drzim pesti da se mi nebo se s tem treba jebat, drugac se bom pa spet tle prtozvou kasn jajc je dualsense 😄

Povezava do prispevka

Drift je kar velik problem, jaz se ga zdaj dobil na desni gobici na praktično novem dualshock 4 - in igranje s tem controllerjem je praktično nemogoče. Baje goblin servisira controlerje, tako da mogoče ga nesem tja. 

 

Na 70 evrov vrednem dualsensu mora biti pa res kisla, da to fašeš. Res cheapersko narejeni controlerji.

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 28 minutami:

Razmišljam, kaj moraš delat ploščku, da uspeš zlomit OBE vzmeti - razumem da se stvari pokvarijo, ampak za kaj takega mora bit uporabnik v kurcu, ne kontroler.

 

 

Ne pametuj, po internetu je bil po le par mesecih izzida točno ta problem postan vsepovsod. Malo si poglej. Se je pa identična stvar zgodila meni, sicer samo na eni strani. Več kot očitno totalen weakpoint/failure in design.

 

Bojo pomoje kar kmalu not dali neki boljšega za kasnejše modele, ker najverjetneje folk vrača na veliko.

Povezava do prispevka
Feget reče pred 45 minutami:

Drift je kar velik problem, jaz se ga zdaj dobil na desni gobici na praktično novem dualshock 4 - in igranje s tem controllerjem je praktično nemogoče. Baje goblin servisira controlerje, tako da mogoče ga nesem tja. 

 

Mislim, če je praktično nov ga v garanciji menjaš za popolnoma novega, ne pa h goblinu na servis :D

Povezava do prispevka
Slinch reče pred 23 minutami:

 

Mislim, če je praktično nov ga v garanciji menjaš za popolnoma novega, ne pa h goblinu na servis :D

 

Smart man Slinch. Žal je starejši kot eno leto, imel sem novega v omari, ker sem ga kupil na sony cheaper days za 40 evrov več kot leto nazaj :( 

Povezava do prispevka
Galaksija reče pred 3 urami:

Ne pametuj, po internetu je bil po le par mesecih izzida točno ta problem postan vsepovsod. Malo si poglej. Se je pa identična stvar zgodila meni, sicer samo na eni strani. Več kot očitno totalen weakpoint/failure in design.

 

Bojo pomoje kar kmalu not dali neki boljšega za kasnejše modele, ker najverjetneje folk vrača na veliko.

 

Verjamem da se dogaja - če ravnaš s stvarmi ko divja svinja...in tisti, ki sem jim zgodi, so tudi more likely, da postajo o tem na internetu.

Tudi sam sem kot otrok zjebal kak kontroler - takrat sem tudi mislil, da je slabo narejen, ne da sem jaz v kurcu.

4 generacije PS-jev nisem zjebal nobenega ploščka, sinu je pa uspelo v dveh letih že 2 zjebat.

Imam telefon že 6 let, dela normalno - žena je vmes že 3 menjala, ker vsakič je blo "neki ne dela/ne polni/trokira/sam se gasi, ne vem kaj je narobe, a lepo ga uporabljam".

A smo dojeli poanto?

 

  • Nekul -1 1
  • Groot, ki sir je 3
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...