Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Chenier reče pred 41 minutami:

Generalno gledano itak ne bo boljše, mislim ne da se mega spoznam na čipovje, sam smo pomoje zmeri bolj deep into 2022, kar se tiče izboljšanja stanja :D

 

That said je pa povsem možno, da bo dovolj plejcev v Sloveniji, da se zadovolji potrebe naših kupcev 

 

Čipi niso razlog, čipi so isto samo posledica...

do 2023 bodo lahko vlekli s to korono pod izgovorom 3 sezone kao neka normalna doba za epidemije - potem bo pa še 1 leto pokalo, ko bodo zdravnikom razložili, ko je jebo jebo je, nema više mlatenja dodatkov, treba nazaj na normalne plače - tako da jaz rečem konec 2024 počasi nazaj na normalo, z verjetno poduplanimi prispevki za zdravstveno zavarovanje. :D

 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 2 urama:

pizda fantje ne mi s temi FOMO powered strahovi :( Sem imel plan kupiti PS5 enkrat okrog božičnih praznikov in lepo fino ponovno uživati v igrici Demos Souls in v vsem, kar bo pač do takrat že izšlo... Če bo šlo pa tkole naprej je pa kaj, zelo realna bojazen da sploh ne bo konzol niti še takrat? wtf

Mislim da se za PS5 ne rabiš bat, sam po koncu poletja boš začel počasi spremljat kje se jih dobi. Kdor je zagret ga lahko že zdej v roku tedna ali treh pobaše bp.

Povezava do prispevka

Pac ni ravno da lahko gres v bigbanga in izbiras mes tremi razlicnimi karticami pa se 2 sta v “akciji”, sam se pa da dobit. Bos pa verjetno placal nekaj nas MRSP sam ni tok kriticno. Je pa kislo, zato stekam da gre folku na jetra. 

uredilo bitje Arey
Povezava do prispevka

Ma plejca trenutno lepo naročiš in plačaš pri igabibi in počakaš, da ti ga enkrat dostavijo...Jaz sem en mesec čakal da sem ga dobil in še to je uletel pred takratnim njihovim "april" rokom...Pač počasi kapljajo. Teli Harveyi, acsi in bingbongi naj se nabijajo v rit kar se mene tiče.

Povezava do prispevka

Malo se mi smilite v SLO že. V AUT prihajajo PS5 tedensko v online trgovine (libro,electrics4you, amazon, medimarkt), tu in tam dobim obvestila, da so v fizičnih trgovinah na voljo (mediamarkt). Je res, da mores tudi tukaj biti hiter, da kupis ampak takega pomanjkanja pa tukaj ni. Sam sem prodal ze 4 ps5 in 8 series x in zadnjega pred vec kot mesecem dni. Zdaj se tukaj sploh ne splaca vec kupit, ker ga ne prodam saj si ga vsak lahko kupi že skoraj sam. 

Nevem kaj se pa pri vam dogaja. :blink:

 

Edit: preden kdo reče da ni res, si naj nalozi aplikacijo Preisjäger in Mydealz pa preveri sam. Lp

uredilo bitje ViolaMB007
Povezava do prispevka

 

ViolaMB007 reče pred 11 minutami:

Malo se mi smilite v SLO že. V AUT prihajajo PS5 tedensko v online trgovine (libro,electrics4you, amazon, medimarkt), tu in tam dobim obvestila, da so v fizičnih trgovinah na voljo (mediamarkt). Je res, da mores tudi tukaj biti hiter, da kupis ampak takega pomanjkanja pa tukaj ni. Sam sem prodal ze 4 ps5 in 8 series x in zadnjega pred vec kot mesecem dni. Zdaj se tukaj sploh ne splaca vec kupit, ker ga ne prodam saj si ga vsak lahko kupi že skoraj sam. 

Nevem kaj se pa pri vam dogaja. :blink:

 

PA sej zadnje čase kar nekaj folka napiše kle da so dobil. Tak da nekaj kaplja počasi :)  Večji problem je da je treba do maja čakat da bomo sploh imel kej novga za igrat...

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...