Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Bilo bi super fajn ampak mislim da sanjaš,.. BB bo verjetno remaster z vsem DLCjem po 50, Tlou2 bo remaster z Online stuffom ,.. verjetno kar 70,.. HDZ bo mislim da kar ostal tam kjer je,.. z nekaj verjetnosti da ga popatchajo , če bo HDZ2 imel možnost laufanja na 2k  60,.. nekako mislim da nočejo da novejši špil teče bistveno slabše kot nov,.. (ker hzd2 prihaja tudi na ps4,.. je verjetno da bodo izdal patch za ps5 tudi za HZD.) Mislim pa da je višja rezolucija za Death Stranding,.. verjetna,.. Res bi bilo kul da bi laufal na 60... (čeprav osebno nikdar nisem imel problemov z DSjem pri 30)

 

Ratchet bo patchan, ker pač že delajo novega in jih 3 dni dela ne stane nič... Hkrati pa delajo reklamo za novega Ratcheta ,.. Špil je pa tako ali tako odličen tudi pri 30tih fpsjih

uredilo bitje foker
Povezava do prispevka
sepc reče pred 47 minutami:

Jaz sem ga pri Igabibi naročil 19.11., dobil ene 14 dni nazaj. 

Upajmo da bodo sedaj dobave hitrejše, po netu krožijo novice da dobivajo različne trgovine te dni večje zaloge ps5 na lager, jaz sem tud prejšen teden naročil na igabibi, upam da do maja res dobijo kake zaloge in jo bom tudi jaz deležen :)

Povezava do prispevka
foker reče pred 1 uro:

Evo moja trenutna štala,.. Verjetno ga bom dal desno na kamin.

20210329_183040.jpg

Carska mi je dvojnost - po eni strani wariantica staromeščanskega stanovanja, uno center mesta vrednost 1.000.000 EUR že zaradi lokacije

 

Pol pa nafukana tehnika pa biki na random čez celo dnevno pa valda se pred fotko za forum niti umazanega robčka ne pospravi boli te kurac model 

Povezava do prispevka

Meni je čisto zakon, ker spominja na kak flet sošolca đanksa, ki je narjamal na hud deal za živet sredi Ljubljane pa si šel po koncu predavanj se tja zapušit/zapit pa še malo geekat pretepačine.
Naslednji dan si se pa zbudil z bolečinami v riti na mizici te je pa čakal samo nek sluzast robček.

Povezava do prispevka
AMF reče pred 3 minutami:

Meni je čisto zakon, ker spominja na kak flet sošolca đanksa, ki je narjamal na hud deal za živet sredi Ljubljane pa si šel po koncu predavanj se tja zapušit/zapit pa še malo geekat pretepačine.
Naslednji dan si se pa zbudil z bolečinami v riti na mizici te je pa čakal samo nek sluzast robček.

LOLO crknil od smeha !

Povezava do prispevka
AMF reče pred 38 minutami:

Meni je čisto zakon, ker spominja na kak flet sošolca đanksa, ki je narjamal na hud deal za živet sredi Ljubljane pa si šel po koncu predavanj se tja zapušit/zapit pa še malo geekat pretepačine.
Naslednji dan si se pa zbudil z bolečinami v riti na mizici te je pa čakal samo nek sluzast robček.

 

Direkt ta vajb :D  

 

Prov uno iz zlatega obdobja igranja pretepačin 2004 - 2010, ko se je vedno našel en XY osebek s 5 posti na Pretep forumu in ki ni znal nič od nič od pretepačine, je bil pa edinec pa mama je imela flat v centru LJ pa kadarkoli je lahko padel hosting s pohanjem, pizzo in 8 man turnirjem. Good fucking times :D:D 

 

Tud drgač so ti placi nažiganja pretepačin in s tem povezane prigode ena najbolj epic stvari ki sem jih izkusil kot gaymer

Povezava do prispevka
foker reče pred 2 urama:

 

 

Ratchet bo patchan, ker pač že delajo novega in jih 3 dni dela ne stane nič... 

 

Se vidi, da je foker ekspert in se dejansko spozna :mafija:

 

Tijuana reče pred 1 uro:

3 dni dela :D Predvsem zdaj ko je korona in se špili delayajo zaradi ukrepov in dela od doma :D Čudno nisi napisal, da je Next-gen patch samo en gumb ko kliknejo pa je ready :D

 

Arey reče pred 1 uro:

foker, game dev expert

 

Dva ignorantska komentarja od folka, ki se mu niti sanja ne kako poteka game dev :lol:

 

 

Za dobro urco dela je blo ;)

 

jsQMW71l.png?1

uredilo bitje gojc
  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Če sta najina komentarja ignorantska potem je tudi tvoj :rofl:

 

Nikjer ne piše, da je vso delo na next-gen patchu potekalo eno uro. Piše, da je ta model (ki je šele prišel v Insomniac) v svoji prvi uri dela delal na patchu in je končan.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka
Tijuana reče pred 8 minutami:

Če sta najina komentarja ignorantska potem je tudi tvoj :rofl:

 

Nikjer ne piše, da je vso delo na next-gen patchu potekalo eno uro. Piše, da je ta model (ki je šele prišel v Insomniac) v svoji prvi uri dela delal na patchu in je končan.

 

 

 

Ej, gojcu odgovarjas. Tle ni nic potrebe po argumentih, sestavljanju in uporabi besed ampak samo mal tolces po tipkovnici pa je good enough.

uredilo bitje Arey
  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Tijuana reče pred 1 uro:

Če sta najina komentarja ignorantska potem je tudi tvoj :rofl:

 

Nikjer ne piše, da je vso delo na next-gen patchu potekalo eno uro. Piše, da je ta model (ki je šele prišel v Insomniac) v svoji prvi uri dela delal na patchu in je končan.

 

Arey reče pred 1 uro:

Ej, gojcu odgovarjas. Tle ni nic potrebe po argumentih, sestavljanju in uporabi besed ampak samo mal tolces po tipkovnici pa je good enough.

 

kje ste, znalci :D

če se ne motim, Arey celo nekaj programira - briši poste, dok delodajalec ni videl, kakega eksperta je zaposlil. :D

 

 

Povezava do prispevka

Sej nisem presenečen sam žalosten pa, da ljudje mislijo da codebase===codebase in da če ena firma v eni uri naredi 60fps patch na eni igri je za drugo igro enako.
Sam lej, sej ne rabiš ti razumet ampak moj delodajalec.

uredilo bitje Arey
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...