Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Boljka je res top, ampak se mi zdi da za večje kose rabiš precej specifičen setting... Recimo v kaki fancy odvetniški pisarni ga komot vidim (Senica ima nore pisarne, že skor mini galerijo, čist možno da imajo tudi kaj od Boljke notri), da pa proper zadiha v domači dnevni pa ne vem kva bi mogu met... Od veliko prostora do osvetlitve do pametne kompozicije prostora i guess

Povezava do prispevka
Arey reče pred 1 uro:

Sej nisem presenečen sam žalosten pa, da ljudje mislijo da codebase===codebase in da če ena firma v eni uri naredi 60fps patch na eni igri je za drugo igro enako.
Sam lej, sej ne rabiš ti razumet ampak moj delodajalec.

 

to si TI mislil 

da ljudje mislijo da codebase===codebase in da če ena firma ne more v eni uri narediti 60fps patcha na eni igri je za drugo igro enako.

 

 

Povezava do prispevka
Bessie reče pred 57 minutami:

Ja itak, za slo ni na voljo, je pa za uk. Sem včeraj malo vlekel staro robo iz stora na ps3, pa je na USA šlo ful hitreje kot na SLO in UK, sem bil kar presenečen, da je tako...

 

Rabiš tudi VPN za izdelavo accounta ali potem tudi za uporabo naprej?

Povezava do prispevka
foker reče pred 4 urami:

Jep folk dajte 1$,.. pa si pač snameš vse, kar se zdownloadad da in preigraš v enem mesecu svašta,.. (za PS2/PS3 špile je meni malce preveč laga, ker verjetno serverje z Ameriškim accountom smatra kot ameriške,..)

Men ni bilo problematično, malo se sicer čuti zamik, sam ni gamebreaking, ok mogoče pri kakih fps bi znal bit problem :S

Povezava do prispevka
Niblonian reče pred 1 uro:

Jaz sem isto pogledal svoj Us, can, de racune nikjer te akcije

Offer ends 3/29 @ 10AM PST. Non-active subscribers only. Limit 1 per account on PlayStation™ Network. Ongoing subscription with a recurring fee charged every 1 month (+app tax) until canceled.

 

Zgleda je bila samo vikend akcija. :(

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka
atomic reče Dne, 28. 3. 2021 at 19:08:

In na konzoli in TVju moraš naštimat Dolby Digital, če ne ti ne bo delalo. Ker TV lahko samo Dolby Digital signal, če ga dobi passthruja naprej. Vse ostalo se zatakne nekje.

Tko da ja na konzoli in na TVju je potrebno imeti nastavljeno DD.

Sem dobil težavo. In sicer na matični plošči od TV-ja. Včeraj sem odpru Tv in opazil, da je optical priključek zvit navzdol ter en košček plastike noter. Ko sem to odstranil , pokril z zadnje strani izhod je začelo vse delat kot je treba. Povsod nastavljeno na Bitstream ter Dolby Digital... In kot si napisal zadeva dela. 

image.thumb.png.5eb7a5d8a46ca758b5ea6d228e37c65a.pngimage.thumb.png.2a4b79426f31b4c9b2e4b65d81f69295.png

uredilo bitje Ethan
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...