Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

1min3 reče pred 9 minutami:

Namenske za PS5 - Pulse 3D.

 

Jih imaš? Imel sem ene nenamenske, ki so delovale preko dongla....kar me je motilo, je bilo to, da tudi če so bile slušalke ugasnjene je PS5 še vedno poskušal zvok dati na njih....ker je bil dongle vklopljen najbrž.

Kako pa delujejo namenske? Je isto pri njih?

Povezava do prispevka
Luftwalk reče pred 1 uro:

 

Jih imaš? Imel sem ene nenamenske, ki so delovale preko dongla....kar me je motilo, je bilo to, da tudi če so bile slušalke ugasnjene je PS5 še vedno poskušal zvok dati na njih....ker je bil dongle vklopljen najbrž.

Kako pa delujejo namenske? Je isto pri njih?

 

Jaz mam Pulse 3D,  a samo zato, ker si prejšnje uničil in te dobil za 90 evrov.

 

Drugače za 3D zvok ne rabiš namenskih slušalk. 3D zvok (ki ga podpira malo iger trenutno) se procesira v PS5 in ne slušalkah. Zato vsako slušalke so ok, in boš dobil 3D zvok. Pazi, da se ne ujameš v ta marketinški nateg.. 

 

Pulse 3D so udobne za nosit, zvok zelo soliden (ne pričakovat čudežev). Motijo me edino gumbi na slušalkah, ker nikoli ne najdem kje so, še za prižigat in ugašat, se vedno jebem ga najdem. Povsem neizraziti na otip. 

 

Povezava do prispevka
Boba-Fett reče pred 14 minutami:

 

Jaz mam Pulse 3D,  a samo zato, ker si prejšnje uničil in te dobil za 90 evrov.

 

Drugače za 3D zvok ne rabiš namenskih slušalk. 3D zvok (ki ga podpira malo iger trenutno) se procesira v PS5 in ne slušalkah. Zato vsako slušalke so ok, in boš dobil 3D zvok. Pazi, da se ne ujameš v ta marketinški nateg.. 

 

Pulse 3D so udobne za nosit, zvok zelo soliden (ne pričakovat čudežev). Motijo me edino gumbi na slušalkah, ker nikoli ne najdem kje so, še za prižigat in ugašat, se vedno jebem ga najdem. Povsem neizraziti na otip. 

 

 

Kako je pa s problemom, ki sem ga opisal zgoraj? Če je dongle v PS5 in slušalke izklopljene....gre zvok na TV ali še vedno skuša dati zvok na slušalke?

Povezava do prispevka
Luftwalk reče Pravkar:

 

Kako je pa s problemom, ki sem ga opisal zgoraj? Če je dongle v PS5 in slušalke izklopljene....gre zvok na TV ali še vedno skuša dati zvok na slušalke?

 

Ne tu ni nobenih težav. Dongle mam skoz notri. Če izklopim slušalke, gre zvok na TV oz. moj soundbar. In obratno. 

Povezava do prispevka
mumbo360 reče pred 4 minutami:

Vem da je blo že napisano v temi samo ne da se mi nazaj iskat... Kje dobit najugodneje kodo za podaljšanje PSN naročnine? Mam pa kanadski account. THX! 

Grem na https://www.allkeyshop.com/ napisem v search PSN in izberem PL Plus 365 days recimo in potem najdem najcenejso opcijo za US PSN, mas pa tut druge drzave, npr:

 

https://www.allkeyshop.com/blog/buy-playstation-plus-365-days-card-psn-compare-prices/

Povezava do prispevka
Nyrix reče pred 1 minuto:

In preko tega lahko nabaviš tudi z Paypal oz. nepredplačniško bančno kartico npr mastercard? V temi nazaj je bilo omenjeno da lahko te US PS plus kupuješ samo z predplačniškimi karticami.

Saj ti nabaviš US PSN predplačniško, samo pač pri "preprodajalcu" ... Preprodajalec pa ti stisne kodo, ki jo vneseš na plejcu/browserju 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...