Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Feget reče pred 44 minutami:

Elite controllerji naj bi imel res slab quality control, sicer pa je navaden xbox controler mega robusten, mislim da ga lahko brez težav mečeš ob tla pa mu nič ne bo :)

meni je vedno začelo driftat po letu dni uporabe, res pa je da je fifa verjetno bolj neprizanesljiva do gobic kot običajna igra

 

pač slaba točka današnjih joypadov so vzmeti, ki imajo zelo omejen rok trajanja

uredilo bitje maksi
Povezava do prispevka
KE RIT reče Dne, 3. 4. 2021 at 10:48:

@TrippinBallsRes da je glupo narejeno na konzoli, ampak daš pač download, nakar skenslaš download in bo igra v tvojem libraryju. Ni zdej to neka nora prepreka. :D

 

Jaz sem pa mislil, da samo jaz ne znam drugače dodat v library. :D

 

Ej btw, mogoče glupo pitanje; kaj PS+ mesečne igre moraš tudi dodat v library, da ti ostanejo, al lahko kadarkoli pobereš za nazaj, dokler plačuješ naročnino?

Povezava do prispevka

Kako Big Bang dobit toliko zaloge :D
Zopet so dobili 100 konzol 
https://www.bigbang.si/playstation-ps5-prijava-v-zreb/

 

Navedek

Aktivacija bo potekala od 7. 4. do 28. 4. 2021. Na voljo bo 100 kosov igralne konzole PlayStation 5  v kompletu s PlayStation Plus 365 Days kartico za letno naročnino. Prijavljeni interesenti, ki še niso bili izžrebani, sodelujejo v vseh žrebih do konca aktivacije in se jim ni potrebno vsakič znova prijaviti.

 

Povezava do prispevka
Maak reče pred 1 uro:

Kako Big Bang dobit toliko zaloge :D
Zopet so dobili 100 konzol 
https://www.bigbang.si/playstation-ps5-prijava-v-zreb/

 

Bolj je meni vprašanje, kdo v Sloveniji kupuje toliko konzol - scalperji?

Ki v normalnih časih so tudi prejemali mizerne količine za naš trg, pa si še vedno lahko uletel v trgovino in kupil kot človek...

Povezava do prispevka
Feget reče Dne, 4. 4. 2021 at 11:57:

Je že kdo dobil kakšen dualsense stick drift? Sem bral nek članek da je ta generacija katastrofa in da naj bi imeli sticki od 30 do 50% drift problem po treh do šest mesecih uporabe - predvsem na račun res cenenih komponent v stickih. 

 

True. Meni je zadriftal desni stick proti gor, ps5 z launch daya, tko da sedaj uveljavljam garancijo. Še postam kaka bo rešitev, mogoče novi, al bojo sam spucal zadevo.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...