Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Sem probal share screen play z enim Amerom danes,.. In sem ene 20 minut Astrobota igral,. Ja razdalja čez lužo je velika ,.. ne vem kak upload je imel,.. tako da slika pač tako tako in lag je pri tako natančni ploščadarici kar viden,.. Potem je on malce probaval Vanquish preko mojega PS4Pro,.. in je rekel da je precej ok (posebej ko sem dal na 720p 60) ,..

Vglavnem če ma kdo DESa in mi pusti igrat pol ure da vidimo če je bolj svar bližine,.. (zjutraj mi je speedtest kazal 40/40 Mbitov,.. Če bi kdo rad testiral kaj to,.. se javljam

 

PSN: Puamdefoke

Povezava do prispevka

Jaz bi si nadvse želel pro verzijo, ker ne glede na to kako so hypial hardware, razen hitrega nalaganja igric je grafika res patetična.

 

Igram Assassin's creed Valhala - prva opcija 4k top grafika, a igrica teče na 20 fps in tudi žal ne izgleda nič posebnega, pa Assassini so vedno veljali za kar lepe igrice.

 

Zdaj igram na fps mode, teče res lepo konstantno na 60, samo grafika je pa zelo last gen.

 

Če je to max kar zmorejo nove konzole, bo kar žalostna generacija letos:( 

Povezava do prispevka
Feget reče pred 1 uro:

Jaz bi si nadvse želel pro verzijo, ker ne glede na to kako so hypial hardware, razen hitrega nalaganja igric je grafika res patetična.

 

Igram Assassin's creed Valhala - prva opcija 4k top grafika, a igrica teče na 20 fps in tudi žal ne izgleda nič posebnega, pa Assassini so vedno veljali za kar lepe igrice.

 

Zdaj igram na fps mode, teče res lepo konstantno na 60, samo grafika je pa zelo last gen.

 

Če je to max kar zmorejo nove konzole, bo kar žalostna generacija letos:( 

 

Mah, kje bo Valhalla max - max boš videl pri drugem delu Naughty Dogove naslednje igre.

Treba počakat prve true next gen naslove - novi Ratchet bo že lep pokazatelj napredka v primerjavi s prejšnjim...

 

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 10 urami:

Mah, kje bo Valhalla max - max boš videl pri drugem delu Naughty Dogove naslednje igre.

A bo le že TLOU Remake pokazal pravo moč PS5ke?

 

Drugače pa meni je mal škoda, da Naughty Dog dela TLOU Remake, ker to pomeni, da bo še več čakanja na njihov nov IP špil. Glede na to, da delajo samo na enem projektu na enkrat in vse ostalo čaka v pre-production.

Povezava do prispevka
Tijuana reče pred 35 minutami:

A bo le že TLOU Remake pokazal pravo moč PS5ke?

 

Drugače pa meni je mal škoda, da Naughty Dog dela TLOU Remake, ker to pomeni, da bo še več čakanja na njihov nov IP špil. Glede na to, da delajo samo na enem projektu na enkrat in vse ostalo čaka v pre-production.

Mislim da nič ne čaka,.. ampak velik del podjetja pač moraš zaposliti, ko se eni ukvarjajo z zgodbo in koncepti novega špila,.. Mislim daj je to zelo pametna odločitev,.. da eni pač predelujejo nekaj kar jim je poznano, ter se učijo delat z novim hardwareom,.. Mislim pa da delajo tudi na Tlou Factions (če niso že končali)

Povezava do prispevka
Tijuana reče pred 38 minutami:

A bo le že TLOU Remake pokazal pravo moč PS5ke?

 

Drugače pa meni je mal škoda, da Naughty Dog dela TLOU Remake, ker to pomeni, da bo še več čakanja na njihov nov IP špil. Glede na to, da delajo samo na enem projektu na enkrat in vse ostalo čaka v pre-production.

 

Kaj ni to samo rumor, al so vmes potrdili, pa nisem zasledil?

Povezava do prispevka

Naughty Dog says it’s still struggling with multi-project development

Navedek

“I would say even today we’re just short of that. We definitely have multiple projects, but only one that is getting the lion’s share of focus at any time.”

 

“We don’t have two projects that have several hundred people on them. We have one [project] and then some that are in pre-production, or maybe just creeping out of pre-production, but will have to wait until the main focus has completed before we move everybody off of that project.”

Jaz pač mislim, da je tale projekt TLOU Remake + Factions.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...