Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Feget reče pred 20 urami:

Jaz bi si nadvse želel pro verzijo, ker ne glede na to kako so hypial hardware, razen hitrega nalaganja igric je grafika res patetična.

 

Igram Assassin's creed Valhala - prva opcija 4k top grafika, a igrica teče na 20 fps in tudi žal ne izgleda nič posebnega, pa Assassini so vedno veljali za kar lepe igrice.

 

Zdaj igram na fps mode, teče res lepo konstantno na 60, samo grafika je pa zelo last gen.

 

Če je to max kar zmorejo nove konzole, bo kar žalostna generacija letos:( 

 

 

nc ne bos nesel v grob

 

 

Povezava do prispevka
foker reče Dne, 15. 4. 2021 at 16:58:

Sem probal share screen play z enim Amerom danes,.. In sem ene 20 minut Astrobota igral,. Ja razdalja čez lužo je velika ,.. ne vem kak upload je imel,.. tako da slika pač tako tako in lag je pri tako natančni ploščadarici kar viden,.. Potem je on malce probaval Vanquish preko mojega PS4Pro,.. in je rekel da je precej ok (posebej ko sem dal na 720p 60) ,..

Vglavnem če ma kdo DESa in mi pusti igrat pol ure da vidimo če je bolj svar bližine,.. (zjutraj mi je speedtest kazal 40/40 Mbitov,.. Če bi kdo rad testiral kaj to,.. se javljam

 

PSN: Puamdefoke

No dej ti dam DeS za en SharePlay. Edin upload nimam neki, ker pač Telesmeh coax.

Povezava do prispevka

Bessie Hvala ti še enkrat !!!,.. Stvar deluje precej dobro ,.. Bitrate je mal tako tako ampak niti ni laggy toliko,.. tako da se riposte se da čisto fajn izvajat (res je pa da sem precej nadrkan,..) Tm gor na heros thingie na podstrešju Nexusa, sem ti pobral en hidden Empherial Eyes stone,.. pa samomor sem v nexusu naredil, da ti ne zajebem world tendence,..

Ja DES je neverjeten. Komaj čakam da dobim mašino. Hvala res si care !

Povezava do prispevka
foker reče pred 24 minutami:

Bessie Hvala ti še enkrat !!!,.. Stvar deluje precej dobro ,.. Bitrate je mal tako tako ampak niti ni laggy toliko,.. tako da se riposte se da čisto fajn izvajat (res je pa da sem precej nadrkan,..) Tm gor na heros thingie na podstrešju Nexusa, sem ti pobral en hidden Empherial Eyes stone,.. pa samomor sem v nexusu naredil, da ti ne zajebem world tendence,..

Ja DES je neverjeten. Komaj čakam da dobim mašino. Hvala res si care !

Ni panike, še dolgo ne bom igral ng+ če sploh ;)

Zgleda, da pa dovoli samo pol ure share playa. Al kolk si igral, nisem spremljal, glih, ko sem za trenutek pokukal sem videl, da je še 5min do konca...

Če bi še kdaj igral se kr javi, jaz vsaj do 21h po navadi ne igram...

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...