Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

roamer reče pred 1 uro:

Igabiba pošilja kaj te dni? Jaz sem naročil en mesec nazaj k so imeli še maj datum, sedaj so pa zbrisali rok dobave.

Zadnjič sem jim poslal email, ker sem enako naročil, ko je bil kot rok dobave napisan maj, pa so nato na spletni spremenili na julij. Javili so mi, da bo dobava predvidoma v drugi polovici maja.

Povezava do prispevka
Heraklej reče pred 27 minutami:

Zadnjič sem jim poslal email, ker sem enako naročil, ko je bil kot rok dobave napisan maj, pa so nato na spletni spremenili na julij. Javili so mi, da bo dobava predvidoma v drugi polovici maja.

Upam da bo res, ker drugače je kar dolga čakat do konca poletja ali jeseni.

Povezava do prispevka

  

skyboy reče pred 14 urami:

Ima kdo kaksne informacije glede dobave goblin/konzolko? Nazadnje ko sem prasal nisem nic zvedel kot da se "caka"

 

Tudi jaz že res dolgo čakam na Goblina. Moja zadnja informacija je "konec aprila, morda začetek maja". Upajmo, da bo res vsaj začetek maja...

uredilo bitje TheSneakster
dodan navedek
Povezava do prispevka
TheSneakster reče pred 1 uro:

  

 

Tudi jaz že res dolgo čakam na Goblina. Moja zadnja informacija je "konec aprila, morda začetek maja". Upajmo, da bo res vsaj začetek maja...

 

Kdaj si ga pa narocil? Jaz sem ga zacetek novembra.Res da ga nisem cisto takoj ko so bila odprta prednarocila.Vem pa da dolgo niso bila odprta vsaj je bilo toliko prednarocil na voljo kot se jih dobi.Sej edini ki v SLO dobi kaksno odmevno pošiljko je itakl BIG BANG,tam pa lahko do ps6 "pro" al pa do ps10 zrebajo pa ne bom prišel na vrsto,ker nimam srece z temi nagradnimi igrami ce se lahko temu tako izrazim(tukaj je ta nagrada da jim še 600€ odlupiš ker si dobil "nagrado" praznenje TRR)

Povezava do prispevka

Finančno poročilo je zunaj:

  • The PlayStation 5 has sold in 7.8 million units as of March 31, 2021, according to Sony. 3.3 million were shipped in the past quarter.
  • For reference, the PlayStation 4 had sold in 7.6 million units in the same timeframe. (Total units sold is 115.9 million as of March 31, 2021).
  • A total of 338.9m games were sold in for PS4 and PS5 over the past fiscal year (Ending March 31, 2021).  This includes both packaged and digital copies  (17% or 58.4m were first party games).
  • The ratio of digital download sales continues to increase and accelerated this year.  Full game digital downloads were 65% in FY2020, 53% in FY2019 and 43% in FY2018.
  • The total number of PlayStation Plus subscribers was 47.6 million as of March 31, 2021 (This is up from 41.5 million at the same point last year).
Povezava do prispevka
Tijuana reče pred 30 minutami:

Finančno poročilo je zunaj:

  • The PlayStation 5 has sold in 7.8 million units as of March 31, 2021, according to Sony. 3.3 million were shipped in the past quarter.
  • For reference, the PlayStation 4 had sold in 7.6 million units in the same timeframe. (Total units sold is 115.9 million as of March 31, 2021).
  • A total of 338.9m games were sold in for PS4 and PS5 over the past fiscal year (Ending March 31, 2021).  This includes both packaged and digital copies  (17% or 58.4m were first party games).
  • The ratio of digital download sales continues to increase and accelerated this year.  Full game digital downloads were 65% in FY2020, 53% in FY2019 and 43% in FY2018.
  • The total number of PlayStation Plus subscribers was 47.6 million as of March 31, 2021 (This is up from 41.5 million at the same point last year).

 

Corona je krepko pospešila prehod na digitalno distribucijo :blink:

Povezava do prispevka
skyboy reče pred 1 uro:

 

Kdaj si ga pa narocil? Jaz sem ga zacetek novembra.Res da ga nisem cisto takoj ko so bila odprta prednarocila.Vem pa da dolgo niso bila odprta vsaj je bilo toliko prednarocil na voljo kot se jih dobi.Sej edini ki v SLO dobi kaksno odmevno pošiljko je itakl BIG BANG,tam pa lahko do ps6 "pro" al pa do ps10 zrebajo pa ne bom prišel na vrsto,ker nimam srece z temi nagradnimi igrami ce se lahko temu tako izrazim(tukaj je ta nagrada da jim še 600€ odlupiš ker si dobil "nagrado" praznenje TRR)

 

Jaz sem naročil že sredi oktobra. Imam občutek, da se jih je v tem času še nekaj pred mene vrinilo. :( Tudi meni ni do raznih BigBang "nagradnih" iger.

uredilo bitje TheSneakster
Povezava do prispevka
TheSneakster reče pred 6 minutami:

 

Jaz sem naročil že sredi oktobra. Imam občutek, da se jih je v tem času še nekaj pred mene vrinilo. :( Tudi meni ni do raznih BigBang "nagradnih" iger.

Potem si ti še pred menoj narocil,potem vidi da se jz nism niti "blizu" Meni je rekel da naj bi dobil v nasledni pošiljki ces da naj bi jih bilo dovolj,samo dvomim da bo kaj pred poletjem,konzolko pa še manj ve.V big bangu sem prijavljen da mam 0.001% vecjo šanso to je pa tudi vse,vec kot na to ne morem racunati na bigbang

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 5 urami:

 

Corona je krepko pospešila prehod na digitalno distribucijo :blink:

jup

 

pa kljub vsem zadevam rekordno leto za Playstation. Me zanima, če se bo kaj izboljšala situacija z dobavljivostjo v naslednjih dveh kvartalih.

uredilo bitje DrMiha
Povezava do prispevka

PlayStation Plus games for May: Battlefield V, Stranded Deep, Wreckfest: Drive Hard. Die Last.

 

https://blog.playstation.com/2021/04/28/playstation-plus-games-for-may-battlefield-v-stranded-deep-wreckfest-drive-hard-die-last/

 

 

Wreckfest PS5 version

https://thqnordic.com/article/wrext-gen-wreckfest-coming-ps5-june-1st-2021

 

* 4K 60fps

* 24 player multiplayer

* Dynamic dirt on vehicles

* Improved shadows, particles, and environment lighting

* Higher resolution textures

* Increased amount of foliage

* Godrays

* New visual effects for skidmarks

* DualSense haptic effects

* Much faster loading times

 

uredilo bitje Perza
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...