Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Glej ti pač ne znaš brat.....

 

Mi bomo tepli že tretjega bossa ali peljali zmagovalni krog medtem, ko bo lastnikom xboxa še vedno nalagalo :lol:

 

 

PS5 je najnaprednejša in najhitrejša konzola v zgodovini !

 

Edit:  Evo še NPM resnice :mafija:

uredilo bitje gojc
Povezava do prispevka
Galko reče pred 10 minutami:

Kako boste oblečeni jutri na PS5 prezentaciji??? So potrebni kakšni posebni protokoli?? Jaz sem mislil gledat nag oziroma v trenirki če bo mrzlo, ampak se lahko prilagodim

 

glavno da imas scitnik za jajca, ker tle bodo padali nizki udarci

 

gojc reče pred 10 minutami:

@bigboss82

Do jutri zvečer maš še čas prestopit in se javno odrečt Mefistu Xboxu :)

 

ne bom jih izdal, imam nacrte jaz kaj mislis ti.. imam ze napisan govor za kolege PCjase ,da stopijo na naso stran =))) tudi ce jutri izgubimo bitko bo sveta vojna nasa!

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 17 minutami:

 pa pol v petek pridejo sjw opisi od tlou2.. to bo pestro..

"pestro" bo sam na shitpost forumih kjer je folku dolgčaš in se razvedruje z baitingom

ocene bojo (prnt scrn this post) 9.5-9.7, masterpiece 10/10, GOTG

ne prectavlam si nič drugače

sm pa 50:50 da ne bi kr gledal res na youtube (ker pomoje se bo nemogoče izognit spoilerjem) enga dobrga all cinematics pa igram na ps+ čez 4 leta

 

fak to k veš da je zadnje leto ps4 je zame prou hype/mood killer za vse k pride :D

 

 

also neironično upam da bojo RDR2 double dippal in dobimo upgraded stipe state drive 30+@1080 verzijo za ps5

 

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka
Galko reče pred 34 minutami:

Kako boste oblečeni jutri na PS5 prezentaciji??? So potrebni kakšni posebni protokoli?? Jaz sem mislil gledat nag oziroma v trenirki če bo mrzlo, ampak se lahko prilagodim

 

Glede na to, da ne gre za javni dogodek, ne bom dal preveliko poudarka na obleko. Tako, kot ponavadi, bom edino pomerkal, da ne bo fleka od zenfa na spodnji majici in spodnji del trenerke ne bo adidas ponaredek iz Kladuše, ampak original Euro-sport.

Bom pa zato toliko bolj gurmansko užival. In sicer bomo jedli na odprtem ognju pečen mlad junječji oso buco, mlet in oblikovan  žličnikom podobne oblike. Zraven se bo jedla solata pečenih rdečih paprik in malencanov. Kruh bo značilen za dinarsko gorovje, kvašen prerezan na pol in rahlo popečen v jušni osnovi. Vse to v družbi na konkase sesekljane  šalotke. Zraven se bo pil fermentiran ječmenov slad aromatiziran s hmeljem sorte styrian wolf. Kuhal bo pa priznani gorenjski kuhar iz restavracije Das ist Walter!

 

 

 

 

Povezava do prispevka

 

Fak eni se obnašajo kot da gredo na piknik jutri :no:

 

Galko reče pred 18 minutami:

Kako boste oblečeni jutri na PS5 prezentaciji??? So potrebni kakšni posebni protokoli?? Jaz sem mislil gledat nag oziroma v trenirki če bo mrzlo, ampak se lahko prilagodim

 

Commando GIFs | Tenor

 

Jutri se bomo okopali v krvi xombijev ob spremljavi krikov šokiranih PCjašev. Aleluja!

Povezava do prispevka
Galko reče pred 4 urami:

V vsakem primeru bo tale event sedel ko svinja, naveličan sem že vsega sranja okrog bolezni, recesij, nazi copsov, skorumpiranih politikov, insane sjw-jev, kolesarjev, zemljevidov Velike Madžarske, poplav, toče... ...ampak brez bilokakega dobrega rumorja in s celima dvema dobrima AAA špiloma v letu :D

Res pa se odsotnost E3 sejma ze drugo leto zapored, prav manjka en un mega hype train event s pripadajocim liveblog topicom!

uredilo bitje []D [] []V[] []D
Povezava do prispevka
atomic reče pred 2 urama:

 

Glede na to, da ne gre za javni dogodek, ne bom dal preveliko poudarka na obleko. Tako, kot ponavadi, bom edino pomerkal, da ne bo fleka od zenfa na spodnji majici in spodnji del trenerke ne bo adidas ponaredek iz Kladuše, ampak original Euro-sport.

Bom pa zato toliko bolj gurmansko užival. In sicer bomo jedli na odprtem ognju pečen mlad junječji oso buco, mlet in oblikovan  žličnikom podobne oblike. Zraven se bo jedla solata pečenih rdečih paprik in malencanov. Kruh bo značilen za dinarsko gorovje, kvašen prerezan na pol in rahlo popečen v jušni osnovi. Vse to v družbi na konkase sesekljane  šalotke. Zraven se bo pil fermentiran ječmenov slad aromatiziran s hmeljem sorte styrian wolf. Kuhal bo pa priznani gorenjski kuhar iz restavracije Das ist Walter!

 

 

 

 

 

jebote EuroSport :D takoj sem se spomnil mojega prijatelja Nešota 

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 3 urami:

ah to sem gledal vceraj.. lowers common denominator velja pac za SSD hitrost, ne za to da je konzola inferiorna, kar pomeni samo slabo za ps5 in multi naslove, dvomim, da se bo devom dalo delat dva razlicna hodnika, dvigali ipd..

t oza tiste fanboye ki se sprenevedajo in obracajo pomen v svojo prid =))))

 

ok, dejmo reč da se jim res ne bo dalo - in kaj misliš da bodo po zdravi kmečki logiki (in sodeč po tem kar gledamo v trenutni generaciji) naredili v tem primeru;

a: bodo izbrali manj popularen XSX za lead platform in posledično bo verzija za najpopularnejšo gaming konzolo (PS5) trpela ?

ali

b: bodo izbrali napopularnejšo gaming konzolo (PS5) za lead platform in bo posledično XSX nepopularna verzija trpela ?

 

Ne vem od kje folku ideja, da bo zdaj kar naenkrat PS5 fasal neke drugorazredne verzije na račun xboxa - kje živite. :D

Povezava do prispevka

@Gatsu ma ne vem zakaj ,verjetno ker je jutri ps5 prezentacija in je bolj popularno in ker moderatorjem se ne da premikat teme

@Stipe2 ma ne gledas ti na to racijonalno, se mi zi, Kot da zivis v socijalizmu =)) kot da ni denar sveta vladar. valda bodo delali igre za vse platforme ps5, xbox in PC, ker hocejo, da se cimbolj prodaja. in kaj ti mislis, da bodo delali dve razlicne verzije igre, level designa in si s tem delali nepotrebne stroske? za kaj, da so ps5 upoirabniki malo bolj veseli, aha, pa ni to sociljalizem. dobro mogoce katerim se bo dalo odvisno od igre, ma vecini se ne bo. Ze ki imas rad varijante, ti napisem v tvojem jeziku:

 

a. Naredijo igro optimalno za ps5 SSDje, pol jo dajo na xbox in pc in se nonstop pojavljalo neki loadingi al so slabsi LOD al so v kurcu pop ini, skratka vec kot 50% foka popizdi in ne kupi izdelka.

b. naredijo lepo za xbox in pc SSDje, vsi so veseli, uni od ps4 se bolj ker jim loada 2 sekunde hitreje in mogoce se tu pa tam kaksen popin manj

 

 

Torei dve kljucne tocke:

- ne bodo delali dve razlivni verziji, ker se jim ne izplaca

- be bodo delali za high end SSD da pol ne bodo mogli prodajat za low end SSD. Isto kot zdaj ne delajo igrice, da so igralne samo na 2080ti

 

Tako da dejansko bo xbox ssd bottle neck ampak ps5 bo graficni common denominator =)))

 

 

 

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 5 minutami:

@Gatsu ma ne vem zakaj ,verjetno ker je jutri ps5 prezentacija in je bolj popularno in ker moderatorjem se ne da premikat teme

@Stipe2 ma ne gledas ti na to racijonalno, se mi zi, Kot da zivis v socijalizmu =)) kot da ni denar sveta vladar. valda bodo delali igre za vse platforme ps5, xbox in PC, ker hocejo, da se cimbolj prodaja. in kaj ti mislis, da bodo delali dve razlicne verzije igre, level designa in si s tem delali nepotrebne stroske? za kaj, da so ps5 upoirabniki malo bolj veseli, aha, pa ni to sociljalizem. dobro mogoce katerim se bo dalo odvisno od igre, ma vecini se ne bo. Ze ki imas rad varijante, ti napisem v tvojem jeziku:

 

a. Naredijo igro optimalno za ps5 SSDje, pol jo dajo na xbox in pc in se nonstop pojavljalo neki loadingi al so slabsi LOD al so v kurcu pop ini, skratka vec kot 50% foka popizdi in ne kupi izdelka.

b. naredijo lepo za xbox in pc SSDje, vsi so veseli, uni od ps4 se bolj ker jim loada 2 sekunde hitreje in mogoce se tu pa tam kaksen popin manj

 

 

 

 

ma jaz rečem, da bodo prej okrnili xbox različico, kot PSjevo - glih zato, ker je denar sveta vladar

če si pozabil, UE5 so prilagodili posebej za PS5 SSD - verjetno kar tako, za brezveze. :)

 

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 20 minutami:

 

ma jaz rečem, da bodo prej okrnili xbox različico, kot PSjevo - glih zato, ker je denar sveta vladar

če si pozabil, UE5 so prilagodili posebej za PS5 SSD - verjetno kar tako, za brezveze. :)

 

bem jaz sem ti lepo napisal, ne vem zakaj bi se odrekli zasluzku

kar pa se tice UE5 s5 ista logika, je narejen za ps5 ma je narejen tudi za druge varijante od katerih dobijo % ;)

 

Sicer pa ne vem kaj ti mislis, da bodo naredili igro v UE5 optimizirano za ps5 in pol stianili gumbek tam, da se naredi se za xbox al obratno.. to al naredis dve varijante in izgubis cas in denar al naredis samo eno.. to je moja logika. Ce pa ti mislis, da so lahko usput naredi oboje. Okej, nimam argumentov. Bomo vidli.

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 37 minutami:

bem jaz sem ti lepo napisal, ne vem zakaj bi se odrekli zasluzku

kar pa se tice UE5 s5 ista logika, je narejen za ps5 ma je narejen tudi za druge varijante od katerih dobijo % ;)

 

Sicer pa ne vem kaj ti mislis, da bodo naredili igro v UE5 optimizirano za ps5 in pol stianili gumbek tam, da se naredi se za xbox al obratno.. to al naredis dve varijante in izgubis cas in denar al naredis samo eno.. to je moja logika. Ce pa ti mislis, da so lahko usput naredi oboje. Okej, nimam argumentov. Bomo vidli.

 

noben se ne bo odrekel zaslužku, Cerny je na vse to pomislil - PS5 je developerjem najbolj prijazna konzola doslej in je narejena s posluhom + za določene stvari developerjem sploh ne bo treba nič spreminjat, zato da bo na PS5 delalo bolje - to da bo vsako nalaganje hitrejše, to bo prišlo samo od sebe, ker je SSD pač neprimerljivo hitrejši - tudi to, da se boš v PS5 verziji po svetu lahko hitreje premikal iz ene točke do druge, tudi zaradi tega najbrž ni treba spreminjat dizajna stopenj, ampak pride samo od sebe zaradi hitrejšega SSDja - če boš hotel preklopit iz ene igre na drugo, bo to na PS5 ful hitrejše - itd itd, vse kar ima karkoli veze s SSDjem, bo na PS5 ful hitrejše...

moraš vedet tudi, da Sony postavi določene standarde, ki jih hoče na svoji konzoli - in developer, če hoče svojo igro izdat na PS5 (a hoče jo, ker je napopularnejša konzola in bo zaslužil dosti dinarčkov) se mora držat teh določil...ni to da se oni kar sami neki odločajo na svojo roko, kaj bi, kaj nebi

 

Povezava do prispevka
Vodokotlič reče pred 6 minutami:

 

to sem prej gledal samo pomoje je fake, ker prodajajo 1TB in 2TB ps5 in celo xbox series x 500gb 1tb in 2 tb =))

a dobro vemo, da bo samo ena varijanta 825gb in 1tb, ostalo bos pac kupil memory card ce rabis :)

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 9 urami:

 

to sem prej gledal samo pomoje je fake, ker prodajajo 1TB in 2TB ps5 in celo xbox series x 500gb 1tb in 2 tb =))

a dobro vemo, da bo samo ena varijanta 825gb in 1tb, ostalo bos pac kupil memory card ce rabis :)

 

 

Cena je itak placeholder. Je pa zdej resna šansa da Sony celo pove ceno jutri in imo bomo pozitivno presenečeni. Ker če gredo prvi ven z njo absolutno ne bo visoka. Itak lahko 100€ izgube povrnejo zelo hitro ker folk ki kupi konzolo takoj ob izidu kupuje lepo število iger letno + ima najverjetneje še PS+ 

 

Microsoft seveda z lahkoto gre še bolj pod ceno, samo vprašanje pa je če ima Xbox divizija zeleno luč za kaj takega. Glede na to da so njihov fokus servisi bi rekel da jim niti slučajno ni v interesu prodajat HW pod ceno, saj boš lahko njihove igre igral na praktično vseh platformah zahvaljujoč Xcloudu ter do dve leti še direktno na X1 konzolah.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...