Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Perza reče Dne, 28. 4. 2021 at 19:52:

PlayStation Plus games for May: Battlefield V, Stranded Deep, Wreckfest: Drive Hard. Die Last.

 

https://blog.playstation.com/2021/04/28/playstation-plus-games-for-may-battlefield-v-stranded-deep-wreckfest-drive-hard-die-last/

 

 

Wreckfest PS5 version

https://thqnordic.com/article/wrext-gen-wreckfest-coming-ps5-june-1st-2021

 

* 4K 60fps

* 24 player multiplayer

* Dynamic dirt on vehicles

* Improved shadows, particles, and environment lighting

* Higher resolution textures

* Increased amount of foliage

* Godrays

* New visual effects for skidmarks

* DualSense haptic effects

* Much faster loading times

 

 

 

:santa:   :hump:

Povezava do prispevka

Za tale wreckfest je bilo precej vprasanj ali bo to ps4 varianta, ki bo za ps5 updejtana junija (kot imajo naveden izid), ali bo to dejansko predcasna ps5 enhanced varianta...Izkazalo se je, da ps+ narocniki dobijo enhanced verzijo pred junijskim updejtom:

 

 

 

 

Povezava do prispevka

Fak vedno me prime en krč nostalgije na Ratchet & Clank 1 

 

Res masterpiece v vseh vidikih, tudi 2 in 3 zelo dobra, še Gladiator po svoje

 

PS3 deli aka "Future" serija mi je bila že dosti bolj povprečna, ampak še zmeraj fajn. Samo videlo se je, da je ostalo še zelo malo izvirnosti 

 

Sam R&C 1 pa mi je real deal top igra

Povezava do prispevka
Tijuana reče pred 2 minutama:

Zame je blo Ratchet & Clank 1, Going Commando, Up Your Arsenal in Deadlocked creme de la creme PS2 gaminga. Upam, da jim s Rift Apart res rata.

Jop. Od PS2 platformerjev mi pride blizu samo še Jak 1. Ostale serije (Sly itd.) so bile sicer fine, ampak tega nivoja niso dosegale 

 

Ampak all in all super platforma za platformerje (pun not intended)

Povezava do prispevka
1min3 reče Pravkar:

Pa je R&C 2016 osovražen zaradi zgodbe/karakterjev/... ali zaradi samega gameplaya?

Jaz sem nekje na forumu napisal svoje malo daljše forumsko mnenje, sam se ne spomnim kje, mogoče Quote Master @Slinch najde? 

 

Drgač pa meni je tudi gameplay precej slabši od enke, ker je dosti bolj linearen in ima manj platformskih segmentov. Saj pomoje bi me manj motilo, če ne bi šlo za remake - in povrhu še remake ene mojih najljubših iger ene mojih najljubših generacij :D

 

O zgodbi pa itak ne bi, pač so povsem menjali ciljno publiko in šli iz easy teenager edgy zgodbe, ki ima vseeno privlak za starejšega, v zgodbo za triletnike, ki je po filingu povzeta po R&C filmu, ta pa na Metacriticu drži epsko oceno 29/100. Kar ti verjetno pove na raven pripovedništva v njem :D 

Povezava do prispevka

Ja ja, saj to je tisti del, kjer sem deloma nefer, ker igrico ocenjujem kot remake mojstrovine, torej s konkretnim poznavanjem originala. Če v R&C 2016 uletiš brez konteksta, potem pač ne veš, da je bil izvirnik v resnici dosti bolj odprt in (vsaj meni) razgiban, na čase je skoraj sličil na metroidvanialite igrico, od tega je v rimejku ostalo bore malo. To te težko moti, če predhodnikov nisi igral :D. Saj drugače grem sam sebi na kurac, da ne bo pomote, ker po eni strani zagovarjam, da mora remake ponudit neko novo "interpretacijo" izvirnika, da upraviči svoj obstoj, a hkrati mi gredo ravno spremembe v R&C 2016 na živce, pa bi raje kot je bilo v izvirniku haha. Saj mam pri filmskih rimejkih podoben problem :D 

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 14 minutami:

R&C 2016 ima problem z zgodbo, level dizajnom in slabim humorjem. Absolutno pa ne z samo igralnostjo zarad katere je igra tud dobila tko dobre ocene poleg nore grafike seveda. 

 

Pod tole se podpišem. Je pa IMO še vedno dobila previsoke ocene :)

 

drgač pa uporabnik "Gatsu" in objektiven pogled na PS4 ekskluzivo, Marija Magdalena Križ Božji, kaj bom še vse videl?!?!?! :D  

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...