Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Gatsu reče Dne, 3. 5. 2021 at 11:10:

A playgame je že dobil GTAVI?

 

Včeraj sem bral nek članek v katerem so pisali o nekem tipu na TikToku, ki prihaja iz prihodnosti in je rekel (med drugim) da izide GTA VI 23.10.2023. :D

uredilo bitje LeBron
Povezava do prispevka
LeBron reče pred 31 minutami:

 

Včeraj sem bral nek članek v katerem so pisali o nekem tipu na TikToku, ki prihaja iz prihodnosti in je rekel (med drugim) da izide GTA VI 23.10.2023. :D

Pa imamo datum, kdaj bo PG dostavil obljubljene PS5-ke :)

Povezava do prispevka

Playgame je ze takoj ob najavi imel cca 400 narocil,si ne predstavljam koliko jih ima sedaj.Takrat mi je rekel da jih po cca 50 na dan dobiva narocil....Ta da dobis po martinovem ze drzi samo vrjetno bolse da se postavis v vrsto za ps5 pro ali še bolje za ps6 bos 1 v SLO k dobis ga

Povezava do prispevka
Cherniernier reče pred 57 minutami:

Se mi zdi, da je enkrat napisal, da ima 500+ naročil za peto plejko

 

A prodal je enega

 

Sebi

Ja mislim da je bila tud tle neka cifra ampak ta cifra je bila ze pol leta predno je pobiral uradna "prednarocila" Takoj ko se je zadeva najavila uradno da pride ps5 verzija .In kaj nej se postavim v vrsto tam nekje okol 800 mesta? Hvala lepa,rajse pocakam bom prej dobil ps5 "slim" "pro" al karkoli bo kot pri njemu pridem na vrsto kot 833 haha

Povezava do prispevka
Cherniernier reče pred 1 uro:

Ja sam ma moreš vedet, da to ni 833 realnih kupcev, ampak verjetno blizu trideset. Pač kakšen prodajalec takšni kupci varianta, to je vmes 500 nekih redneckov in 10-letnih otrok, ki potem itak ne bi imeli konzole 

 

Se zastopi da ni dejansko 833 kupcev. Samo povem kaksna je bila situacija,ker ko sem sam naroceval ob koncu oktobra,mi je bilo nekaj takega receno da se dnevno po 30-50 kom "postavlja v vrsto" Realno sploh tok "geekov" ni v sloveniji ....

AMF reče pred 50 minutami:

To Merkator pokupi vse in za bone proda naprej.

Prej BIG BANG mi je bolj sumljiv s temi zrebanji

 

Usec mi je pr playu da ti ponudi ze kot osnovo 36 mesecev garancije.Samo pridti do konzole je druga.Pa še to kar je slikal on objavljal je sam dobil 1 konzolo,pa še to zase..

uredilo bitje skyboy
Povezava do prispevka

So me klicali iz Sony ACS. Jutri naj bi dobili neko zalogo PS5 z disk varjanto. Zraven je priložen še dodaten kontroler.

Jaz sem svoj PS5 dobil preko big bang žrebanja. Če je kdo zainteresiran naj piše ZS.

Prevzem možen samo v okolici LJ.

 

Lppp

  • Račka +1 2
  • Na jagodo +1 2
Povezava do prispevka
Sovica reče pred 1 uro:

Pravilno

Preprodajalci when

 

Also

 

A je ker gigabiba chad ze dobil majovski ps5 al bo upor

 

"zaenkrat informacije glede datuma dobave še nimamo. Glede na situacijo lahko pride tudi do zamika dobave, ko bo znano kaj bolj konkretnega vas obvestimo."

Povezava do prispevka

Frendu so v začetku aprila na Igabibi rekli, da bo dobava nekje v sredini aprila in da bo sigurno v prvi pošiljki, ki jo dobijo. V drugi polovici aprila so mu rekli, da nimajo informacij kdaj bo dobava. Zdaj je nehal spraševat, je pa že zdavnaj dobil dodatni kontroler.:ododava: Je pa naročil digital, kar zna biti glavni problem. 

uredilo bitje shure
Povezava do prispevka

Evo, da se še jaz pridružim tej temi glede na to, da jo spremljam že nekje od januarja. Prvo sem imel naročeno pri jazbini digitalno verzijo (nekje okrog novega leta sem naredil prednaročilo) in še zdaj nimajo nobenih informacij o zalogi, ko me je minilo čakanje sem naredil naročilo še na igibiba (glede na pozitivne komentarje na blogih) v prvi polovici marca, kjer so mi z 99% trdil, da bom prejel konzolo v mesecu aprilu. Zdaj, pa smo že v maju in še nobenih info o zalogi, iskreno jih tudi ne pričakujem v temu mesecu. Če povem iskreno me je tudi že minilo pisanje mailov in klicanje glede dobave, ker vse skupaj spominja že na komedijo, kjer noben nič ne ve. Upam, pa na kakšne bolj vzpodbudne novice. :)

Povezava do prispevka

ps4 bom zgleda drkal do naslednjega januarja,.. Ne me jebat kot da je stvar tok redka,..V Acsu mi je rekel enkrat za božič če dons naročim. Pizda če tole ne bo do avgusta na policah koji kurac je to. Naši uvozniki očitno ne morejo 500 konzol na mesec skupi spravit... Čefurlandija ena.

uredilo bitje foker
Povezava do prispevka
foker reče pred 21 minutami:

ps4 bom zgleda drkal do naslednjega januarja,.. Ne me jebat kot da je stvar tok redka,..V Acsu mi je rekel enkrat za božič če dons naročim. Pizda če tole ne bo do avgusta na policah koji kurac je to. Naši uvozniki očitno ne morejo 500 konzol na mesec skupi spravit... Čefurlandija ena.

Povsod po svetu je tako, pa ne sam pri konzolah 

Povezava do prispevka
foker reče pred 1 uro:

ps4 bom zgleda drkal do naslednjega januarja,.. Ne me jebat kot da je stvar tok redka,..V Acsu mi je rekel enkrat za božič če dons naročim. Pizda če tole ne bo do avgusta na policah koji kurac je to. Naši uvozniki očitno ne morejo 500 konzol na mesec skupi spravit... Čefurlandija ena.

 

Ce ga jz cakam od zacetka novembra,ni vrag da ga pred bozicem dobis ce ga sedaj "narocis" ali se postavis v cakalno vrsto.Glede na to da nekateri ko so še pred menoj narocili (brano tukaj na forumu kaksno stran nazaj))nimajo potem ne upaj da ga bos prehitel,razn ce imas veze,tako kot je moj kolega vzel pr A1+ VIP cena

uredilo bitje skyboy
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...