Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Sam ste mal "nesposobni" tisti k še nimate. Jaz sem dobil 3 fucking konzole no :D S tem da bi dobil 4 če bi še @Bigbang naroču. Seveda sem prepustil mn3njalničarjem ampak še vseeno. Kdor je zares hotel dobit konzolo jo je pač dobil ;) 

  • Račka +1 3
  • Trol 2
Povezava do prispevka

ma bolj se gre, kdaj si se spomnil da bi mel konzolo

 

jaz sem tudi dobil 3 (dve dal naprej), ampak sem se že novembra (mogu bi se septembra :D) prijavil na vse možne trgovine (plačal 50€ ACS-u, 500€ Igabibi, BB sem mel pa srečo z žrebom, Harvey Norman pa ni še nič). Verjamem pa, da če si se odločil za nakup decembra, ali pa januarja letos je pa bolj jeba ...

uredilo bitje Me3do
Povezava do prispevka

Jaz sem majstorsko ujel pravi trenutek na Telekomu dober mesec nazaj. Imam pa prednaročilo pri Harveyu in mimovrste, tako da če slučajno pride kak mail, da ga je možno dobiti, ga odstopim tu komu na mn3jalniku seveda z očiščenim dovodom za elektriko. :D

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 1 uro:

Sam ste mal "nesposobni" tisti k še nimate. Jaz sem dobil 3 fucking konzole no :D S tem da bi dobil 4 če bi še @Bigbang naroču. Seveda sem prepustil mn3njalničarjem ampak še vseeno. Kdor je zares hotel dobit konzolo jo je pač dobil ;) 

Model, kampiral si pred kompom na noc izzida pises pa k da si vceraj med malco na sihtu mal poklikal

Povezava do prispevka

Evo sem prebral, da je nekaterim uspelo dobiti več kot eno konzolo, super za vas. V mojem primeru sem se odločil, da ne bom šel v prednaročilo na launch day ps5ke, ampak sem se odločil nekoliko počakati, da se začetni hype umiri. Meni osebno ni problem počakati na konzolo tudi do avgusta, bolj me jezijo zavajujoče informacije trgovin, kjer obljubljajo dostavo za določeni mesec in veselo pričakuješ kakršnokoli informacijo o dobavi (za katero so oni sami trdili, da zagotovo pride v mesecu aprilu), potem pa se ne zgodi nič. Tako, da bi prosil, če ima kdo kakršnokoli informacijo za dostavo ps5ke pri igabibi, da jo deli tukaj gor. Tnx :)

Povezava do prispevka
Zaninho reče pred 1 uro:

Evo sem prebral, da je nekaterim uspelo dobiti več kot eno konzolo, super za vas. V mojem primeru sem se odločil, da ne bom šel v prednaročilo na launch day ps5ke, ampak sem se odločil nekoliko počakati, da se začetni hype umiri. Meni osebno ni problem počakati na konzolo tudi do avgusta, bolj me jezijo zavajujoče informacije trgovin, kjer obljubljajo dostavo za določeni mesec in veselo pričakuješ kakršnokoli informacijo o dobavi (za katero so oni sami trdili, da zagotovo pride v mesecu aprilu), potem pa se ne zgodi nič. Tako, da bi prosil, če ima kdo kakršnokoli informacijo za dostavo ps5ke pri igabibi, da jo deli tukaj gor. Tnx :)

 

Jup, točno tako.

Povezava do prispevka

Sej nas je kar nekaj takih, ki bi radi lepo kulturno po rimokatoliško šli v trgovino, vzeli PS5 iz police, malo pogledali škatlo in šli na blagajno :D 

 

Ampak vse bolj kaže, da bo treba iti na eno (ali deset) spletnih trgovin in tam jesti drek s prednaročili, nagradnimi igrami, avansi in vsem tem sranjem :( 

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 4 minutami:

Že pred izidom se je napovedovalo da bodo problemi z dobavo tak da kdor je hotu počakat naj pač ne jamra 😎

 

Vedno se najde en, ki je nerelevanten kup fekalij. Lepo, da si se tako hitro izpostavil, te pač lahko nadalje enostavno ignoriram.

Povezava do prispevka

Zdravo,

 

imam eno bolj amatersko vprašanje, in sicer kje kupujete ps5 igre? Po dolgem premoru se znova pripravljam na igranje, če/ko dobim naročen ps5 .. Včasih je bilo na voljo veliko rabljenih iger, še obstajajo kakšni portali, kjer se jih da kupit? Kaj pa nove - se ji da dobit kje ceneje, kot na slovenskih straneh?

Hvala!

Povezava do prispevka
Ziga1 reče pred 9 minutami:

Zdravo,

 

imam eno bolj amatersko vprašanje, in sicer kje kupujete ps5 igre? Po dolgem premoru se znova pripravljam na igranje, če/ko dobim naročen ps5 .. Včasih je bilo na voljo veliko rabljenih iger, še obstajajo kakšni portali, kjer se jih da kupit? Kaj pa nove - se ji da dobit kje ceneje, kot na slovenskih straneh?

Hvala!

 

https://playgame.si/

 

najboljsi diler naokol.

Povezava do prispevka
Heraklej reče pred 12 minutami:

 

Vedno se najde en, ki je nerelevanten kup fekalij. Lepo, da si se tako hitro izpostavil, te pač lahko nadalje enostavno ignoriram.

bolj ste nerelvanti bebcki ki ne znate pridt do konzole pravi cas. ce vam je bolj cakat pred trgovino k halpci namest da cakate pred kompom k gospodje ste si sami krivi. 

Povezava do prispevka
skyboy reče Dne, 4. 5. 2021 at 21:30:

 

 

Usec mi je pr playu da ti ponudi ze kot osnovo 36 mesecev garancije

Tok da ves, ta garancija je, po pricanju forumasev, bol malo vredna. Tip ti bluzi da si zavijal konzolo v brisace in podobne zurke.

Povezava do prispevka
Heraklej reče pred 58 minutami:

 

Vedno se najde en, ki je nerelevanten kup fekalij. Lepo, da si se tako hitro izpostavil, te pač lahko nadalje enostavno ignoriram.

Dobrodosel na forumu, pazi kako se pogovarjas s smetano mn3njalnika. 
Also  

Pomoje je blo res lazje dobit ps5 prvi mesec kot zdej :D Srecen sem da nimam nobene zelje po konzoli, drgac bi bil res razpizden. 

Povezava do prispevka

Evo jaz sem odkrit človek... Povem po resnici. PS5 sem naročil prvi dan prednaročil in se veselil kot otrok kdaj bom dobil... pol me je vmes minilo in nisem mel pojma kdaj dobim. Dobil sem ga februarja letos in se sploh več nisem veselil. Sem si mislil ajde bom ga prodal, pa bom že drugega dobil do konc leta, ko bo spet volja enkrat. Dal sem ga febbraurja na Bolho za 3 dni al tu nekje. Pa še to bolj zaradi tega, ker mam slušalke, ki jih sploh ne uporabljam in je bil pogoj, da se vzame vse skup... torej PS5, 2 igri + platinum slušalke za 750€. 3 dni sem dobival klice kolko naj spustim, pa sem oglas samo pobrisal. Danes sem vesel. Če bi odbil slušalke, igri... bi bil na cca. 550€... pa nisem dobil. Posebej pa mi ni bil namen prodati.

Povezava do prispevka
Arey reče pred 2 urama:

Tok da ves, ta garancija je, po pricanju forumasev, bol malo vredna. Tip ti bluzi da si zavijal konzolo v brisace in podobne zurke.

 

Vem.. sem ze marsikaj slisal o njemu zato pac sem sel drugam narociti konzolo.Ze ko mi je omenjal da ima po 500+ narocil ter po 50-60 na dan..sem samo rekel vredu...

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...