Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Stipe2 reče pred 2 urama:

 

Sem gledal po vseh teh bolj znanih naših - nič kaj, tisto kar sem prišparal pri grafični, bo zgleda treba dat scalperju na bolhi. :D

 

Zdaj ne vem več, če je dejansko problem shortage per se, al shortage zaradi scalperjev - ker konzol je pri scalperjih kolikor češ, samo daj pare... 

Oboje.. najprej je bil oz je se shortage, pol so scalperji to izkoristli in zdaj ze vsak drugi scalpa in je se hujse, tudi ce bu se da kaj dobir po obrokih scalperji to pokupijo in pol nabijajo cene

 

Dokler ne bodo fuknili ven ful komadov da overflowa trg ne bo nic.. in takrat ti bodo kartce metali v hrbet. Pa sw covid, pa miniranje coinov......

 

Jaz osebno za eno kartico ki bi mogla stat 800 900 dat 1200 1300 mi je ajt caw.. ma zdaj cujem da je 1200 1300 se ful poceni kao 🤣🤣 nisans stari raje spilam ps5 se 2 leti :)

 

@Majek aja mores bit invajtan.. nisem vedu.. pol svaka cast unemu ki je tle dal link

 

V glavnem jaz sem kupu Xboxa preko unega in ni panike, samo mores bit v nizkem statru in vse pripravljeno ko dobis obvestilo

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 11 minutami:

Dokler ne bodo fuknili ven ful komadov da overflowa trg ne bo nic.. in takrat ti bodo kartce metali v hrbet. Pa sw covid, pa miniranje coinov......

to ne bodo, ker lahko 7nm proizvodni proces uporabijo tudi za gpuje ali procesorje, oboje je dosti bolj profitabilno kot konzole, dali bodo ven koliko je po pogodbi in nič več (razen če Sony ali MS dodatno plačata)

uredilo bitje maksi
Povezava do prispevka

in kaj se prodajajo kaj te kartice pri nas, se splaca skalpat?

 

ki nazadnje, ko sem hotel videt situacijo in prodat ps5 za 700 so mi pisali samo klosarji in neki zicali al pa dajali une smajle na objavo kao ces glej ga skalperja jaz ga dobim za 400 dam ti 300

 

mislim sej ni problem kupit rtx 3070 za 700 al 3080 za 1400 in jih pol dat na bolho za 1200 al 1900 sam vprasanje kolko rabi da ti kdo tle pri nas kupi, da ima pare

 

ker da bom prodajala 2 meseca za 200 eur profita je krneki, mislim.. ne vem

 

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 1 uro:

in kaj se prodajajo kaj te kartice pri nas, se splaca skalpat?

 

ki nazadnje, ko sem hotel videt situacijo in prodat ps5 za 700 so mi pisali samo klosarji in neki zicali al pa dajali une smajle na objavo kao ces glej ga skalperja jaz ga dobim za 400 dam ti 300

 

mislim sej ni problem kupit rtx 3070 za 700 al 3080 za 1400 in jih pol dat na bolho za 1200 al 1900 sam vprasanje kolko rabi da ti kdo tle pri nas kupi, da ima pare

 

ker da bom prodajala 2 meseca za 200 eur profita je krneki, mislim.. ne vem

 

ni več tako lahko dobiti kartico niti s Discordom, oziroma dobiš, če čepiš 24/7 pred pcjem in probaš prav vsako uloviti, neglede na model in znamko. Najboljše deale poberejo tipi z boti in Distill trikom pol ure preden te Partalert sploh opozori, posebno 3080ke. Kar se prodajanja tiče, če si v LJ verjetno ni problema, če si na kmetih ali na Obali boš kar nekaj časa trnkaril. Najhitreje verjetno prodaš, če undercutaš optimiste na Bolhi, najhitreje bo kupil miner, ki bo zračunal, da bo profitiral glede na tvojo ceno. In seveda, če si iz LJ, ker je tam največja baza potencialnih kupcev. 3070 za 700? Ja, dva meseca nazaj, sedaj je 800 za osnovne modele z dvemi venti in 900-1000 za top tier. Cenejši so le warehouse deali katere itak ne boš ulovil, pa Amazon USA importi, ki se prodajajo le lokalno, torej npr. Amazon.it le italijanom. Forwarding firme Amazon v glavnem prepozna in kensla, morda pa gledajo kje je bila izdana kreditna kartica s katero plačuješ. Partalert je dosegel 40.000 članov, zato ni več invitov. Če je 5% teh informatičarjev si ziher sprogramirajo bote ipd in poberejo smetano. Poznam gor angleža, ki si pobere po 10 3080k na mesec. mamicu mu jebem.

uredilo bitje Žvrkljotron
  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Prodal tudi jaz dušo hudi...Sonyu. Kar beden občutek a kaj imaš drugega sploh še na voljo za občasno zabijanje časa. Žalostno a vseskozi se je vedelo, da bo PlayStation vse ostale prej ali slej pokopal in zdaj imaš ali to ali pa Xboxa, ki ga je tudi nemogoče tu dobiti... če bi se mi ponudila hkratno oba, bi izbral Xboxa, tako pa evo mene na Sonyu. 

  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
Kakarotto reče pred 6 minutami:

Prodal tudi jaz dušo hudi...Sonyu. Kar beden občutek a kaj imaš drugega sploh še na voljo za občasno zabijanje časa. Žalostno a vseskozi se je vedelo, da bo PlayStation vse ostale prej ali slej pokopal in zdaj imaš ali to ali pa Xboxa, ki ga je tudi nemogoče tu dobiti... če bi se mi ponudila hkratno oba, bi izbral Xboxa, tako pa evo mene na Sonyu. 

Tipo obžaluje edino pravo odločitev ,.. Jao ker blesav folk je kle,.. Xbox ne bo pol kurca vreden tm do 2025.

uredilo bitje foker
Povezava do prispevka
Kakarotto reče pred 1 uro:

Prodal tudi jaz dušo hudi...Sonyu. Kar beden občutek a kaj imaš drugega sploh še na voljo za občasno zabijanje časa. Žalostno a vseskozi se je vedelo, da bo PlayStation vse ostale prej ali slej pokopal in zdaj imaš ali to ali pa Xboxa, ki ga je tudi nemogoče tu dobiti... če bi se mi ponudila hkratno oba, bi izbral Xboxa, tako pa evo mene na Sonyu. 

 

To Kak, edino pravilno :D

 

Dober je playstation, dober :) Kaj nameravaš prešpilat, imaš že kaj ogledano?

Povezava do prispevka
Kakarotto reče pred 1 uro:

Prodal tudi jaz dušo hudi...Sonyu. Kar beden občutek a kaj imaš drugega sploh še na voljo za občasno zabijanje časa. Žalostno a vseskozi se je vedelo, da bo PlayStation vse ostale prej ali slej pokopal in zdaj imaš ali to ali pa Xboxa, ki ga je tudi nemogoče tu dobiti... če bi se mi ponudila hkratno oba, bi izbral Xboxa, tako pa evo mene na Sonyu. 

 

PC, Switch, pa vse ostale konzole niso kr umrle.

Povezava do prispevka

  

Galko reče pred 10 urami:

 

To Kak, edino pravilno :D

 

Dober je playstation, dober :) Kaj nameravaš prešpilat, imaš že kaj ogledano?

Itak sem toliko zamudil da je še v PS+ Collection zadosti zadev za celo leto. Začel bom z God of War in Last Of Us, potem pa bomo videli kam me bo zaneslo :D

foker reče pred 11 urami:

Tipo obžaluje edino pravo odločitev ,.. Jao ker blesav folk je kle,.. Xbox ne bo pol kurca vreden tm do 2025.

Ja, res je blesav folk tle in to že od nekdaj. Pa funkcionalno nepismen tudi.

Ezoterik reče pred 9 urami:

 

PC, Switch, pa vse ostale konzole niso kr umrle.

Ja, zato imaš ti neko drugo a ne :P

uredilo bitje Kakarotto
Povezava do prispevka
Kakarotto reče pred 14 minutami:

Hahaha, ja zdej bom šel vse konzole o wiija naprej predrkavat. Itak. 

 

Pač sam odgovarjam k si napisu, da je Sony "vse pokopal", sam dobesedno identično stanje je že vs čas :D Opcije je vedno PS/Xbox al pa Nintendo. Vsi so še alive in kicking, valda pa bolš, da si uzel playko, ne boš rabu kej dost nabavlat, ker mamo vsi en kup špilov :D

Povezava do prispevka
Kakarotto reče pred 3 minutami:

Ja, ni ne. Praktično edina sane izbira zdaj je Sony, vse ostalo je res samo za to, da si kontra :-). 

 

Switch je povsem viable realno. Ni zame, ker ne rabim handheld pa pač podhranjena konzolca je, sam ne morm pa rečt, da ni viable. Ma res odlične špile, lahk se igra v handheld, primerna za froce.

 

Xbox pa lahk pač IZJEMNO cheap dobis un gamepass, k ma miljon spilov (kle govorimo current spili). Hardware je pa enak kot v PS5 minus haptic gimmicki in 3D zvok. 

 

Sej pač itak igram hudičevega odvetnika, k mam PS5 in sm relativno homo sony fanboy, sam pač ni čist kot si si nasliku. Podpiram drugač prehod na temno stran.

uredilo bitje Ezoterik
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...