Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Kakarotto reče pred 9 urami:

Ja, ni ne. Praktično edina sane izbira zdaj je Sony, vse ostalo je res samo za to, da si kontra :-). 

 

Sony je boljša izbira le zaradi dobrih ekskluziv, katerih je Xbox imel res za vzorec na prejšnji generaciji konzol. Se pa lahko začnejo stvari kmalu obračati, saj je Microsoft nabavil par hudo dobrih studiev. 

Povezava do prispevka
horror reče pred 57 minutami:

 

Sony je boljša izbira le zaradi dobrih ekskluziv, katerih je Xbox imel res za vzorec na prejšnji generaciji konzol. Se pa lahko začnejo stvari kmalu obračati, saj je Microsoft nabavil par hudo dobrih studiev. 

Microsoft je imel že v preteklosti dobre studije pa jim je zapravil, njih in njihov čas v neke kinect špile. Pri MS bi se morali resno lotiti vodstva in ga v celoti prenoviti. Potem pa se lahko začnemo pogovarjati.

Povezava do prispevka
fric reče pred 1 uro:

Microsoft je imel že v preteklosti dobre studije pa jim je zapravil, njih in njihov čas v neke kinect špile. Pri MS bi se morali resno lotiti vodstva in ga v celoti prenoviti. Potem pa se lahko začnemo pogovarjati.

 

Predvsem mi je noro da Matt Booty še ni dobil brce s škornjem v rit, ker pod njegovim vodstvom MS studiji delajo res porazno slabo oz predvsem časovno neučinkovito. Glede Halo Infinite je celo model v enem intervjuju prjavu da sploh ni hotel gledat gameplay predstavitve, da bo imel izkušnjo prvega igranja lol.  Kar se tiče Don Mattricka pa treba priznat, da takrat so vsaj dobre špile hitreje šopal in večino X360/PS3 dobe je bil Microsoft v prednosti. Sony je šele v zaključku tiste generacije ujel priključek in očitno zelo dobro pripravil vse svoje studije za PS4 generacijo v kateri so pa res delovali ko zelo dobro namazan stroj. 

 

Pa zanimivo mi je tud to da se kader na najvišjih položajih @SIE redno menja kljub temu da so uspešni, medtem ko so praktično isti v sedlu @MS vse od odhoda Don Mattricka naprej in vsako leto znova obljubljajo boljše čase. Dogajajo se jim pa parodije ala Crackdown 3 in lanski Halo Infinite demo. Sam ker imajo sedaj odprto denarnico matične družbe si pač za Gamepass kupujejo spodobne 3d party igre :)

Povezava do prispevka

 

[]D [] []V[] []D reče pred 4 minutami:

A o temu starfieldu drgac sploh vemo karkoli?

 

Xboti pravjo da bo letos zuni. Uradno se o igri ne vse skoraj dobesedno nič

 

 

Bomo videli Junija a imajo vsaj že za ingame trailer al bodo spet CGI trailerje šopal tak ko lani. Letos bi znala MS E3 konferenca trgat gate dobesedno. Ker druzga jim itak ne preostane. Število Gamepass naročnikov pač ne bo naraščalo brez topshit AAA petard.

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
Arey reče pred 32 minutami:

Osebno glede na to da gre za bethesdo me res boli kurac :D Ce presenetijo super ampak so zadnji fallouti precej slaba podlaga. 

 

Bolj smeti firme ne bi mogl kupt, pač mene njihovi špili zanimajo manj kot neka konkretna šaka u glavo :D

 

Pač sam klasičen MS. Namest, da bi nabavl kej kar bi Sony bolel, nabavjo neke random smetarje.

Povezava do prispevka

Ok, ali je nekdo fan ali ne Bethesdinih spilov je itak stvar okusa, samo ne mores pa rect da je trash nakup s poslovnega vidika. Bethesda je basically ustvaril mainstream RPG zanr, ki se prodaja like hot cakes z vsem kar naredijo v tem stilu in ima velik following (ok, Fallout 76 excluded). Kar bodo dal ven pa ne bo totalno broken se bo prodajal v miljonskih nakladah, tako da slaba poteza to pomojem ni bila, pa nisem bil impresioniran z vsem kar so dali ven po Oblivionu (pa se ta je bil na meji), samo Skyrima so prodal do 2016 30 mio kopij, pa je potem prislo ven se kar par edicij.

Povezava do prispevka

Ne, kje pa, ti nikoli ne uporabljaš ekstremizmov ala "to so smeti", tudi ko gre za povprečne ali celo nadpovprečno dobre igre. Kje za vraga sem jaz to našel? In zakaj za vraga ti vsi težijo, ko jim žališ priljubljene naslove?

MISTERIJI VESOLJA.

uredilo bitje KE RIT
  • Račka +1 2
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Pa tud ce ne gledas samo strogo Bethesda internal iger, Prey je gladko najboljsi immersive sim zadnjih verjetno 15 let, verjetno bi rekel da kar po original Deus Exu. Ajde, hude konkurence res ni imel ker ni popularen zanr, ampak se vedno tri stopnicke boljsi kot karkoli drugega podobnega v tem casu.

Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 9 minutami:

Ne, kje pa, ti nikoli ne uporabljaš ekstremizmov ala "to so smeti", tudi ko gre za povprečne ali celo nadpovprečno dobre igre. Kje za vraga sem jaz to našel? In zakaj za vraga ti vsi težijo, ko jim žališ priljubljene naslove?

MISTERIJI VESOLJA.

hahaha tocno to. Kak mi grejo na kurac radikalni črno belo kaviar pasja jajca ljudje. Dober je tale naš Ezoterik

Povezava do prispevka
G.T.I. reče pred 7 minutami:

Pa tud ce ne gledas samo strogo Bethesda internal iger, Prey je gladko najboljsi immersive sim zadnjih verjetno 15 let, verjetno bi rekel da kar po original Deus Exu. Ajde, hude konkurence res ni imel ker ni popularen zanr, ampak se vedno tri stopnicke boljsi kot karkoli drugega podobnega v tem casu.

 

Sigurno je imel v mislih Bethesda Softworks ki delajo Falloute, Elder Scroll serijo in zdej Starfield. Za Machineworks, ID, oba Arkane studija in Tango Gameworks itak vsi vemo da delajo dobre igre, ki pa večinoma prodajno začuda bolj ali manj flopnejo, zato je bil založnik verjetno tud v finančnih težavah zaradi svoje glomaznosti.

Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 1 uro:

Ne, kje pa, ti nikoli ne uporabljaš ekstremizmov ala "to so smeti", tudi ko gre za povprečne ali celo nadpovprečno dobre igre. Kje za vraga sem jaz to našel? In zakaj za vraga ti vsi težijo, ko jim žališ priljubljene naslove?

MISTERIJI VESOLJA.

 

Ma dej nehi zdej najedat kitkat, neki salty za brezveze. Valda mam pravico, da so mi Bethseda spili smeti (valda ne govorim o DOOMu, PREYU in DISHONORED, na kakšen način so to njihovi špili, sm pač masiven Arkane fan). Nisem niti edini, niti ni to neki kurčevo kontraverzno mnenje, vedno so mel fene in detractorje. Jst sm pač na drugi strani, kjer mi vsi njihovi špili NE dogajajo. Še najbolj sm užival v Morrowindu, mam pa nerealen hejt do Fallout 4.

 

To drkanje tebe pa Gatsuja je pa čist neumestno, ni kot da sem vama neki naredu. Chill.

uredilo bitje Ezoterik
Povezava do prispevka

Sicer s tem ne mislim koga izmed vas samo veliko teh novih detractorjev (haterjev) Bethesde so bivši feni, ki pač zdaj serjejo po njih samo zaradi tega, ker jih je MS kupo. Prej nori feni zj pa jih dissajo ob vsaki priložnosti.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka
Tijuana reče pred 9 minutami:

Sicer s tem ne mislim koga izmed vas samo veliko teh novih detractorjev (haterjev) Bethesde so bivši feni, ki pač zdaj serjejo po njih samo zaradi tega, ker jih je MS kupo. Prej nori feni zj pa jih dissajo ob vsaki priložnosti.

Mislim da je bilo na Bethesdi veliko za hejtat preden jih je kupil MS.

Povezava do prispevka
Tijuana reče pred 20 minutami:

Sicer s tem ne mislim koga izmed vas samo veliko teh novih detractorjev (haterjev) Bethesde so bivši feni, ki pač zdaj serjejo po njih samo zaradi tega, ker jih je MS kupo. Prej nori feni zj pa jih dissajo ob vsaki priložnosti.

 

Men so šli vedno na kurac (sej pravm edini kul špil mi je bil Morrowind, sem pa igral tudi Daggerfall in Areno kot froc) :D Resen hejt se je začel z Fallout 3, ker je bil pač neki kar kot masiven Fallout fan nisem hotu (pač pošteno priznam), je bil še zmer dobr špil, sam ni bil pa 'pravi' Fallout 3 (kar je bil pol bolj ali manj Fallout: New Vegas).

 

Je pa to že voda pod mostom, od takrat naprej so šli še velik bolj v vode, ki so 'močno močno ne zame'. Torej na kurac mi grejo, ker kupujejo IPje in jih potem 'popravijo' v njihov unikaten slog, ki je MENI (sem že prej specificiral, da MENI), pač res ogaben. Tud to kupovanje podjetij mi je krneki, ampak ok, dokler pustijo Arkanu delat kar hoče je vse ok.

 

 

uredilo bitje Ezoterik
Povezava do prispevka
fric reče pred 1 minuto:

Sony expects PS5 shortages to last into 2022. lp vsi k so bili ah maja 2021 bo ps5 prah nabiral na polica v trgovinah.

 

Sicer zdej jih je kr mal več na trgu, masivno kolegov je iz različnih virov dobil svojga.

uredilo bitje Ezoterik
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...