Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

horror reče pred 16 minutami:

Pomoje bo ziher za kaksnih 100 eur nizja cena za digital. Sam ni šans da kupim. 

100e za BR pogon racunat bi bla kr "pljunemo vam v obraz" poteza IMO

 

Sicer pa dost spacek od konzole, upam tut da bo ze v startu na voljo popolnoma zamorska verzija konzole, drgac bo treba kasnej menjat.

uredilo bitje []D [] []V[] []D
Povezava do prispevka

A je kdo opazil brutalno moč StipeStateDrajva v kateri od iger? Ker sem sam zgleda prebutast in se ne razumem v te detjale, bi prosil, če mi kdo lahko pojasni kje je to vidno in kaj je dodalo k igri, kar brez nebi blo možno. Hvala.

 

kid666 reče pred 1 minuto:

Sam itak nima veze, ga bom pokril z eno cunjo, glavno je da se ne bo pregreval ko 4ka

 

Hm... če bo pokrit, se bo ziher pregreval, ne glede na kakovost hlajenja :)

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Yes:
Project Anthia
Stray
Demon's Souls Remake

Little Devil Insiade

 

Maybe:

Destruction Allstars

Kena Bridge of Spirits
Solar Ash
Deathloop

Returnal

 

Ostalo eh.

 

All in all kar kul.

 

Moram pa rect da je bitrate od livestreama bil tako jebeno low quality. Nisem mogel verjet res.

 

Isto precej jadno da povecini prakticno ni bilo gameplaya.

uredilo bitje Gost
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 6 minutami:

A je kdo opazil brutalno moč StipeStateDrajva v kateri od iger? Ker sem sam zgleda prebutast in se ne razumem v te detjale, bi prosil, če mi kdo lahko pojasni kje je to vidno in kaj je dodalo k igri, kar brez nebi blo možno. Hvala.

Še enkrat poglej ratchet trailer (v 4k), kjer se nonstop menjavajo svetovi

Povezava do prispevka
Arey reče pred 23 minutami:

Predvsem mi je smesno kok grozljivo gigantsko bo to. A ste vidli primerjavo s ps4pro? To je faking isto k ce si fulltower naredim pod TVjem, groza.

 

 

Ja ko so jo pokazal mi je blo prov hecno videt tisto "malo" režo za BR pogon :D

Povezava do prispevka

Ful lepo bo pasal v dnevno sobo stil mamice opremljajo. Men je dost grd, ni ful grd je pa dost, ker ta stil mi je tko so 2005, ko sem sam imel flat vse v črno beli kombinaciji in tisto ora-ito kuhinjo :sick: Recimo tamala pa prav, kako ji je bil prejšnji flat precej bolj cool in tudi, kako ji je ta PS5 res lep. Tako verjetno ciljajo na mlajšo populacijo. Men ta minimalistečn design, precej bolj odgovarja, kot je bila zadnja verzija, xbox360, ps4 - vse verzije so mi cool. Najboljša ideja mi je pa xbox one prva verzija, sicer prevelika, ampak tko kombinacija mat black z piano black + detajl iz brušenega aluminija = to je men wining combo.

 

Pozdravljam pa digital only verzijo. Če bo 50€ cenej, je to day one nakup, ker to generacijo sem samo ene igro kupil na ploščku. Menjavanje CDjev za igranje iger mi je tko res 90', k da bi imel TV brez daljinca.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...