Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

fric reče pred 2 urama:

Slabši kot je ta mesec je težko.:D

 

To je tudi res,ta mesec tudi nic ni bilo edino battlefield V sem si dal v knjizico.Dokler grafika za pc ne pade pa ce mi zasede na PS5 bom zalavfal,samo fuul dvomim da jo bom ker sem tam ze veliko prevec ur nabil tako da mi kaj drugega kot cakanje na bf 6 ne preostane.

Povezava do prispevka
skyboy reče pred 1 uro:

 

To je tudi res,ta mesec tudi nic ni bilo edino battlefield V sem si dal v knjizico.Dokler grafika za pc ne pade pa ce mi zasede na PS5 bom zalavfal,samo fuul dvomim da jo bom ker sem tam ze veliko prevec ur nabil tako da mi kaj drugega kot cakanje na bf 6 ne preostane.

Rajši kot 5 si kupi enko. Milijon svetov boljša.

Povezava do prispevka
fric reče pred 1 uro:

Rajši kot 5 si kupi enko. Milijon svetov boljša.

Mam vse dele prakticno od bad company  2 sem zacel bolj z battlefield serijo igrati predvsem multiplayer,sedaj vsako vzamem in igram hja tud 1000h+.COD serije od mw2 ne povoham vec samo se singlplayer.

 

Evo danes je kolega preko vez dobil v BB playstation + controler lepo enim ki cakajo 1 celi vikend in mislijo da je konec sveta,eni smo se pa nacakal,skodaj do ps6 haha

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 4 urami:

Super! Sam fak kdaj mislijo pa najavit junijski event al bodo sam v Geoffovem šovu sodeloval?!? @DrMiha na plano z insiderskimi informacijami!

vse ob svojem cajtu... itak junija lansirajo Ratcheta. Obenem pa ne rabijo najavljat vnaprej, verjetno bo potiho priletel večji State of Play. Kdaj pa, pa samo vrhovni pri Sonyju vedo. Lahk naslednji pondelk najavijo 2 urni State of Play za četrtek, pa noben novinar ne bo vedel nič. Ne pa kot pri MSju kjer razni Grubi in ostali kvazi insiderji dobijo vse na pladnju iz Redmonda..

uredilo bitje DrMiha
Povezava do prispevka

Se lahko James Joyce kar umakne iz pouka knjizevnosti, ker v tistem toku misli zgoraj se clovek 10-krat premisli kaj prodaja ter kje in komu, rast in spust cene skozi oglas odraza dusevno stanje med pisanjem, od evforije do depresije, na koncu pa ugotovi, da morda pa je on sam tisti, ki nekaj isce.

uredilo bitje BumbleBee
  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 7
Povezava do prispevka

To s kupovanjem trademark domain je cel legalni clusterfuck kolikor sem malo spremljal. In je tudi na sodiscu menda zelo drugacna zgodba, ce recimo podjetje hoce kupiti domeni od tebe ali pa ti sam prides do podjetja s ponudbo, ker v slednjem primeru das jasno vedeti, da si namerno krsil trademark. V Ameriki se je en tako nasral, ker je mislil, kaksen bajen zasluzek bo pa se je na koncu moral drago poravnati in predati domeno.

uredilo bitje BumbleBee
Povezava do prispevka
Boba-Fett reče pred 1 uro:

Mah za ps5 so bolj švoh popusti. 

 

Mal sem upal na Demon Souls, pa je znižan in 80 na 70..lol, tok bedne akcije pa že dolgo nisem videl. Sem mislil, ok 50 evrov pa mogoče razmislim. 

 

 

Jaz sem mislil za slo ps+ subscription če bo kakšen popust ker mi je ravnokar potekel ampak če je napovedal kakšen popust bom počakal kakšen dan

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...