Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Žal še vedno Lidlč. Uf jaz bi mel pa veliko za preigrat, ker PS4/Pro nimam in bi že samo z temi igrami ki jih dobiš kot PS5 lastnik v navezi z PS+ (Bloodbourne, God of war itd) bi imel ogromno kvalitetnih spilov za preigrat. Štirke pa nočem kupit ker je 5 kompatibilna z ps4 špili pa še naj bi bila dosti tišja, vidim da dosti ljudi primerja ps4 pro z avijonom po glasnosti.

Povezava do prispevka
Arey reče pred 10 minutami:

Torej naročiš petko pri treh trgovcih (assuming da imaš 1,5k za pogrešit za nekaj časa) in skenslaš naročilo ko od prvega dobiš.

Dejansko je blo treba plačat sam 1,3 konzole ampak ja tko nekako, s tem da nič ne skenslaš ampak konzole deliš s folkom iz foruma. 

 

tomazek reče pred 11 urami:

Junij je tu pa je še vedno tolko Lidličev? Ne jokajte, saj itak ni kaj igrati. Šparajte denar za bolše čase.

A ti prnesem robček?

Povezava do prispevka

Prijazni Tomažek, lepo :) 

 

Jaz bi igral ko svinja Demos Soulse, Returnal in RE 8, za nazaj pa še Control vse DLC-je, TLOU 2 na hardest in šel še mal vandrat po RDR 2 (vse troje je na PRO praktično neigralno, če nočeš, da ti konzola poleti v nebo). 

 

Tko da ja, počas bi ga kupil, če bi se ga dalo kje dobit :D 

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 3 urami:

prah prjatu, prah

 

bolš da zgleda grdo kukr da ne dela

Evo prahu se ne bojim, res da sm bolj kot ne sam ekskluzive preigraval, ampak tkole je moj PS4Pro zgledal ko sem ga po stirih letih odprl.

 

I1pjL7A.jpg

 

SoMP758.jpg

 

Odpiral sem ga pa ker je ratal ful glasen in sem mislil, da so tocno prah in macje dlake zabasale hladilnik. Ampak ni blo ne, so bli kr superiorni Sony inzenirji krivi.

 

v12T1kv.jpg

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...