Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Unfortunately, Operation: Tango does not support either split-screen or local co-op. According to the official Steam Store Page for the game, Operation: Tango is ‘online co-op only’. The official PlayStation Store Page for the game also states that ‘Online play required’ as well as a PS Plus membership also being required to play Operation: Tango.

 

FUCK OFF.:ranting::ranting:

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 2 urama:

A se samo meni zdi precej glupo, da vseh 200 enot, ki so jih prejeli, fuknejo v samo eno poslovalnico in se potem narod naj drenja... Z ostalih koncev Slovenije pa najebe... 

 

Jaz bi definitivno prodajal online po principu kdor pač prvi pride, prvi melje. Kot so imeli ob odprtju prednarocil counter komadov. 

 

Zdej 200 bi moralo bit dovolj za še vse ki nimajo. Razen če jih bo nekaj posameznikov pokuplo vse.

 

Drgač pa point otvoritve je da folk navali in se drenja.

uredilo bitje Denis
Povezava do prispevka

Včeraj mi je na Dualsense kontrolerju pričela svetit rdeča luč tam okrog pada. Gre mi full na živce... Ne vem kaj bi blo. Kontrole je poln in danes spet sveti rdeče. Po googlanju bi to naj pomenilo baterijo, da je prazna... Kar pa definitivno ni, saj se je polnil in tudi v meniju kaže, da je polna. 

 

A ve kdo kaj bi lahko blo? 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 uro:

Včeraj mi je na Dualsense kontrolerju pričela svetit rdeča luč tam okrog pada. Gre mi full na živce... Ne vem kaj bi blo. Kontrole je poln in danes spet sveti rdeče. Po googlanju bi to naj pomenilo baterijo, da je prazna... Kar pa definitivno ni, saj se je polnil in tudi v meniju kaže, da je polna. 

 

A ve kdo kaj bi lahko blo? 


Sony dodal v patchu da pri "pride" mesecu, vsak dan gori v eni izmed barv mavrice :)

on a serious note....ne bi vedel..

uredilo bitje Luftwalk
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 9 minutami:


Hoj, kakšna pa je kaj izkušnja z RDR2 na PS5? Recimo, če lahko na hitro primerjaš s PS4pro in/ali z dokaj dobrim PC-jem. ? 

 

Na PC nisem igral. Na PS4 Pro pa žal že tudi tako dolgo nazaj, da ne morem primerjat. 

 

Ampak mislim, da ni neke razlike,saj nisem zasledil, da bi bil narejen kak patch za PS5. Al pa me naj kdo popravi, če je bil. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...