Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

tomazek reče pred 22 minutami:

Ma ti si bolj PC. Saj meni je tudi ok, ki sem zdaj pol leta igral kar precej. Ampak se mi nobena PC izkušnja ne more primerjati z udobnim kavčem kjer na pol ležim pred velikim TV... Torej mi je konzola vsekakor daleč naprej. 😁


Lol, saj jaz lahko (po želji) tudi s kavča igram na PC. Pač HDMI vtakneš v TV in to je to. ;) 

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 23 minutami:

Lol, saj jaz lahko (po želji) tudi s kavča igram na PC. Pač HDMI vtakneš v TV in to je to. ;) 

 

No, no... vsekakor ne moreš vsega upravljati s kavča. Kako naj to naredim, če imam računalnik v eni sobi, potem pa vmes hodnik in še eno sobo, potem pa dnevno, kavč in TV :D Nimam kavča v sobi kjer je PC.

 

Imam dober PC, pa mi je PC gejming par krat manj vreden od konzola gejminga... jebi ga. Še ko sem igral na PC nisem ene igre igral na miš in tipkovnico, ampak Valkallo, Cyberpank... vse na Dualshock controller in preklinjal usodo, da nisem dobil PS5 tačas.

 

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
Navedek

For Horizon, we think we are on track to release this holiday season. But that isn't quite certain yet, and we're working as hard as we can to confirm that to you as soon as we can.

To je še ena zanimivost iz tistega članka. Torej obstaja možnost, da bo tudi Horizon 2022.

Navedek

And you know, Bend Studio is working on a very exciting new IP that they’re very, very passionate about. They’re building on the deep open-world systems that they developed with Days Gone. So I’m really happy for Bend Studio.

 

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 6 urami:

Smeti :hmm:

možnosti za izid GoW v 2021 so bile dejansko 5-10%

 

Horizon bo sigurno izšel letos, ker nimajo velikega prazničnega 1st party naslova.

 

Kakšne bodo pa PS4 verzije Horizona, GoW in GT7 v primerjavi s PS5 verzijami pa si lahko kr predstavlate.

uredilo bitje DrMiha
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...