Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

El Jefe reče pred 48 minutami:

Ma kakšen stampedo človek, še v vrsti pred pošto je vsakič več nervoze kot danes na otvoritvi BB.

Ma hecal sem se brat moj, loviš me na besedah huje kot Udba (lp, Nova) :D. Seveda v resnici ne mislim, da bomo imeli stampedote of DOOM v Sloveniji :D 

Povezava do prispevka
Nikolajev reče pred 2 minutama:

Če bi konzolo, ki je vredna 500 evrov, dobil zastonj in za to ne bi dve uri čakal v vrsti, pomeni, da je tvoja plača vsaj 250 evrov na uro ali pa si idiot.

 

Moja ura ja 100 evrov,  tako da potem igrica, ki traja 20 ur, mene dejansko stane 2000 evrov + 20 evrov - cena za katero sem jo kupil:nicjasno:

Povezava do prispevka
Feget reče pred 3 minutami:

 

Moja ura ja 100 evrov,  tako da potem igrica, ki traja 20 ur, mene dejansko stane 2000 evrov + 20 evrov - cena za katero sem jo kupil:nicjasno:

 

Bjutiful matematik. Spomne me na današnji prigodek

 

Slučajno slišm dons tri tamale k se pogovarjajo kako je če si rojen 29.2.

 

"A pol če si rojen 29. Februarja imaš namest 60 let samo 40 let?"

Povezava do prispevka
Spiralmind reče pred 53 minutami:

Nečak je seveda dobil svoj kos, ga je že v štartu zmotilo, da je v kombotu za to ceno ps+, a je stegnil jezik in namesto tega dobil - dodatni kontroler.

Bad guy bigbang turns to a slightly less bad guy.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...