Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Ponudba/povpraševanje... Dejansko je vseeno dosti bolje, če ti zraven vsilijo recimo dodaten plošček in vsaj dobiš nekaj uporabnega. Kot pa kar se je zaradi pomanjkanja zgodilo na trgu grafičnih kartic, kjer so uradne cene šle v nebo pri uradnih prodajalcih pa ne dobiš nič zraven. Situacija pa zelo podobna s pomanjkanjem ponudbe glede na povpraševanje. 

Povezava do prispevka
Spiralmind reče pred 6 urami:

Nečak je seveda dobil svoj kos, ga je že v štartu zmotilo, da je v kombotu za to ceno ps+, a je stegnil jezik in namesto tega dobil - dodatni kontroler.

 

https://www.bolha.com/playstation5/playstation-5-dodatni-kontroler-oglas-7304544

 

A kasko je tud vzel :D:D

 

Od dons sta sam dva na bolhi, visja cena je odvrnila skalperje

Povezava do prispevka
roamer reče pred 2 minutama:

Kdo ve če Igabiba kaj pošilja? Men je že nerodn skos jim težit kdaj bo :D

 

Jaz sem imel naročeno disk verzijo 10.03.2021 in sem jo dobil 28.05.2021.

uredilo bitje Djengo
Povezava do prispevka
DrMiha reče pred 14 urami:

možnosti za izid GoW v 2021 so bile dejansko 5-10%

 

Horizon bo sigurno izšel letos, ker nimajo velikega prazničnega 1st party naslova.

 

Kakšne bodo pa PS4 verzije Horizona, GoW in GT7 v primerjavi s PS5 verzijami pa si lahko kr predstavlate.

Vse lepo in prav, pa tudi jasno mi je čemu so se odločili za cross gen, ampak vseeno bi ful rad končno videl eno igro od tavelikih, kjer je bil razvoj povsem posvečen PS5. Zaenkrat še nisem bil res blown away in to.

Povezava do prispevka

Ma niti ne, ker je ipak okolica precej zaprta in linearna. Ima hud art dizajn in sweet 60fps, samo ni spet neki kar bi kričalo next gen. Me je bolj impresioniral novi Horizon posnetek.

 

Upal sem, da bojo pri Sony Santa Monica prvi deliverali, sam ni blo ne. Sadpanda.

Bomo vidli kaj bo Insomniac pokazal ta mesec. :wub:

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 1 uro:

Vse lepo in prav, pa tudi jasno mi je čemu so se odločili za cross gen, ampak vseeno bi ful rad končno videl eno igro od tavelikih, kjer je bil razvoj povsem posvečen PS5. Zaenkrat še nisem bil res blown away in to.

pride Ratchet

Povezava do prispevka

image.png.9ceca836618d68755fc4446a9e64c6d8.png

 

imas mogoce mas v mislih PSN racun al fizicno konzolo? 

 

kupljene digitalne igre se ne prenasajo med razlicnimi PSN racuni in save fajli prav tako ne. Lahko pa igras igro kupljeno na SLO racunu z USA racunom. Lahko pa imas na eni konzoli vec racunov. Torej tudi ce imas dve konzoli si lahko sharata en racun. 

uredilo bitje Niblonian
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...