Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Jaz sem ubral drugačno taktiko pa se mi je kr splačala. Back in the day (ko je PS4 že izšel) sm nabavil rabljen PS3 pa si uštimal (naš) PS Plus pa si počasi shranjeval igre.

 

PS4 si nisem nikoli nabavil, zdej imam PS5, ki ima v libraryu skoraj 60 špilov iz PS4 ere :fun:

Enkrat sm neki obotavljal, da bi si tud US PSN urihtal, ampak se mi ni dalo, zdej pa nič ne obžalujem.

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 57 minutami:

Jaz sem ubral drugačno taktiko pa se mi je kr splačala. Back in the day (ko je PS4 že izšel) sm nabavil rabljen PS3 pa si uštimal (naš) PS Plus pa si počasi shranjeval igre.

 

PS4 si nisem nikoli nabavil, zdej imam PS5, ki ima v libraryu skoraj 60 špilov iz PS4 ere :fun:

Enkrat sm neki obotavljal, da bi si tud US PSN urihtal, ampak se mi ni dalo, zdej pa nič ne obžalujem.

Kaj tocno bi blo drgac, ce bi si takrat US namesto SLO racun naredu? Isto stevilo igric bi mel zdej v libraryu, sam da bi pol manj placal, ker US PS Plus je bil vsa ta leta cenejsi.

Povezava do prispevka

sori res ne razumem, kaj ima aktualna letnica z regijskimi omejitvami, sploh ker se vedno bolj vse seli na online servise in bo vedno več fokusa na skrbnem omejevanju spletnih vsebin

 

tudi ne razumem, kakšno vezo ima brexit pri presojanju ekonomske smotrnosti regijskega zaklepanja

 

mislim, VALDA je za potrošnika to bad, samo zgleda sem zamudil novičko o padcu turbokapitalizma ob vstopu v 2021 in je zato tak šok, da pa imamo online servise še vedno regijsko omejene :D

Povezava do prispevka
AMF reče pred 28 minutami:

Ker bi rad imel take stvari na enem mailu.

Ker Matkurje ob relisu psnja ni bilo na voljo.

 

najmanjši problem

 

če uporabljaš gmail, samo premikaš piko, delaš različne accje, vse prihaja na isti mail

 

naprimer US acc: oporabnik.amf, UK acc: oporab.nikamf, EU acc: opo.rabnikamf

 

kolikor imaš črk v mailu, toliko različnih accjev lahko nardiš in bo še vedno vse prihajalo na isti mail

 

(če pa nisi o tem pravočasno razmišljal, pa lahko še vedno vklopiš forwardanje)

 

mislim, saj smo v letu

 

2021

 

lp

Povezava do prispevka

Don Koštabona jih ima baje 20+
Gesla: DonBB82.1, DonBB82.2, DonBB82.3, DonBB82.4 itd

Sej se sploh ne gre za mail, ampak zato, da si ne želim imeti na PSju več kot en račun.

Al pa sem prelen, da bi si spet delal PSN račun

Al pa preneumen, da bi razumel

Al pa oboje

Sami mi izberite strup

Teško mi je

lp

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...