Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

ke_kit reče pred 13 minutami:

Meni tudi ni noben problem obdržati konzole, ki je ne igram, ker se kopam v denarju. Valjda je ne bom, kot nek revež, prodajal za jebenih 200 eur dobička.

 

(Upam, da končno dojameš jeben point (tvoj pristop) in sarkazem s katerim ti skušam pokazati kak bedak izpadeš.)

Moj namen ni bil se drugim naslanjat kako lahko je dobit konzolo, ampak samo izrazit svoje mnenje, ki je da ce se dovolj potrudi in se malo znajde, lahko vsak prej kot slej pride do konzole po prodajni ceni.

 

Mislim pa da tudi ce sem ob tem izpadel malo aroganten ni to nic proti tem kako se nekateri pacienti tule na forumu obnašajo in imajo večvrednostni kompleks zato, ker imajo doma eno kisto 2k+ vredno. Nekaterim pac gejmanje ni lajf, nekateri spilamo casual in nam je tut toaster iz Eurospina cist kul. Ko bom potreboval vec bom pa tut sam razkiral za Series X al pa PS5ko...

Povezava do prispevka
Navedek

This showcase will not include updates on the next God of War, Horizon Forbidden West or the next generation of PlayStation VR. Stay tuned throughout the summer though, as we’ll have more updates soon.

Omaka

 

Po prebranem blogu bom raje skipal to mi deluje tak letošnji E3 nivo prezentacije. Bolše samo trailerje po tem pogledat.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka
gojc reče pred 21 urami:

Opažam, da mi PS5 kontroler drifta(leva gobica). Sicer opazno zares samo v eni igri do zdaj ampak jebiga sej bi moral biti še pod garancijo.

 

Ej @ke_kit a nisi ti nesel nazaj v BB na servis? Dej povej kaj več ? A so kompliciral ? A si dobil prec novega ?

Meni je driftal pa sem ga nesel nazaj v big bang in so mi ga zamenjali za novega, mi je pa prodajalec povedal da sony ne popravlja in da pac zamenjajo. 

Povezava do prispevka

Details on PS5 features, cross-save and upgrade paths for PS4 players

 

PlayStation 5 features

  • Experience environment effects with the DualSense wireless controller’s haptic feedback.
  • Get closer to the world of Death Stranding with bespoke adaptive trigger resistance.
  • Hear sound effects come to life in 3D Audio (requires compatible headphones).
  • Get into the action quickly with the PS5 console’s ultra-fast SSD and near-instant load times.
  • Choose from two picture modes – Performance Mode with upscaled 4K and up to 60FPS or Fidelity Mode in native 4K – both with ultra-wide and HDR support.

PlayStation 4 console save data will be transferable

We wanted to ensure that players, no matter where they are in their journey, could pick back up relatively in the same area as they left off when playing the PS4™ version, while also enabling players who have already completed the game the ability to jump to the areas where new content and equipment can be discovered.

 

If you already own the PS4 version of Death Stranding, you can get the PS5 Death Stranding Director’s Cut Digital Deluxe Edition Upgrade for only [$10].

Povezava do prispevka
Navedek

 

 I can confirm now that all the Half-Life and Cyberpunk 2077 content introduced to the PC version of Death Stranding will also be available in Death Stranding Director’s Cut.

 

 

 

 

Vse to in še več ekskluzivno na PS5 :closedeyes:

 

PCjaši where is your god now :D

uredilo bitje gojc
Povezava do prispevka

A 9 minutnega Deathloop gameplay filmčka ne bo pa nihče zarolal? :D

 

 

 

Špil izgleda WEIRD as fuck, od okolja do koncepta in mehanik, ampak precej zanimiv. Bolj so šli v Dishonored akcijske vode (špil očitno nima inventarja, ful je streljanja in ofenzivnih abilityjev), precej manj v immersive sim. 

 

Čist lahko da bo cool špip, avtorji zadaj so itak totalni bossi. Ma tale video mi ima tako jebeno čuden 70s sci fi distopija vibe ... No bomo videl kaka bo final verzija :)

Povezava do prispevka
Hattori reče pred 1 uro:

Morm priznat, da sem od DS Kojima cut pričakoval manj, tole bo padel bp še en skozihod.

 

Točno tako pa F.I.S.T mi tud zgleda nekaj zanimivega. Folk preveč pričakuje od teh State of Play očitno. To je pač ko Nintendo Direct. 

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 1 minuto:

Men je kul za Death Stranding, bom pomoje upgrejdal za teh 10 evričev

 

Edino ne vem, zakaj se imenuje Director's Cut lol, sej ni kot da prvi cut ni bil od Kojime :rofl: 

 

To imenovanje je očitno nekaj kar bo Sony uporabljal za PS4->PS5 nadgradnje in nima veze z Kojimo pomoje.

Povezava do prispevka

@Hernier ja ja, tole je zelo SP igrica. Edini MP twist mislim da je v tem, da morilko / invaderko upravlja neki drugi igralec če si v "MP" mode, če pa nisi jo upravlja pa AI

 

drgač so pa sovražniki / scenariji / okolje / potek dogodkov vedno isti, se mi zdi. Pač kot Hitman z Dishonored gameplayem in tem endless loop kickom zraven

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...