Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Se ena n00bovska.

 

Z slo viso ali paypalom ne morm kupovat na usa ps storu ce prav razumem.

 

https://www.pcgamesupply.com/buygames/sony-playstation-network-cards/US-Region/?gclid=CjwKCAjwi9-HBhACEiwAPzUhHIDzsyGZmWfp5RHXOt7ivjZFB8Kp0yf6ISsofIfpNhlNSiIRDKveSRoCuxYQAvD_BwE

 

zanima me ce je tole legit al je slucajno kaksna scan stran? Kje se najbolj splaca kupovat topup kartice za usa racun. Rabim samo 11dolarsov za fall guys :D

Povezava do prispevka
GozdniJoža reče pred 23 minutami:

Se ena n00bovska.

 

Z slo viso ali paypalom ne morm kupovat na usa ps storu ce prav razumem.

 

https://www.pcgamesupply.com/buygames/sony-playstation-network-cards/US-Region/?gclid=CjwKCAjwi9-HBhACEiwAPzUhHIDzsyGZmWfp5RHXOt7ivjZFB8Kp0yf6ISsofIfpNhlNSiIRDKveSRoCuxYQAvD_BwE

 

zanima me ce je tole legit al je slucajno kaksna scan stran? Kje se najbolj splaca kupovat topup kartice za usa racun. Rabim samo 11dolarsov za fall guys :D

Drugače pa je to legit ja. Precej smo in še kupujemo na tej strani.

Povezava do prispevka

sj props od sonija da je dal best of prejšne generacije

sam zdej mam iz prve preveč špilov

kaj šele da kupujem tlou/returnal/control/pa ne vem kaj sm še mel na listi

 

dajte kak dobr turn based špil priporočat

ne divinityjov, wastelandsov, xcomov ker mam

aja pa ne CIV ker nikol ne končam

 

na evo, v istem postu iščem še po jamranju da mam preveč

1st world problems

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka
GozdniJoža reče pred 13 minutami:

Tole z dvema paypal racunoma bi bilo super, samo verjetno ne mores iste vise vezat na dva paypal racuna?

 

lahko, tudi na tri če je treba

 

samo če ti enega zaprejo (npr da se zlažeš s katere države si je eden izmed potencialnih razlogov) ti bodo zaprli vse

 

lahko ali ne ,da™ govorim iz izkušenj

Povezava do prispevka

ne sej mene niso zaradi države :D

 

samo pravim da teoretično lahko in da pol banajo tudi vse povezane račune

 

oz. ne benali, "omejili" lp

 

Navedek

After a review, we decided to permanently limit your account as we found potential risk associated with it. You’ll not be able to use PayPal to send and receive payments or shop online.

 

uredilo bitje Slinch
Povezava do prispevka
Sovica reče pred 42 minutami:

k že glih vidm da galko lurka morm rečt da mi je bil dead or alive dost razočaranje

k že glih o pretepačinah, je kdo upgradal mk11, se sploh kaj opazi ? :D

 

 

Dad or alive je najbolj casual seeija drgač, uno same res extreme simpel mehanike so notri, je pa noro cool za družbo ker je tok lahek, noro flashy je pa še hude babe so notri. Ultimate casual pretepačina poleg Soul Caliburja (in baje Mario Smasha).

 

Virtua Fighter 5 zalaufaj če bi rad proper 3D fighting goodness. Ali pa Tekken 7 :) Ali pa Soul Calibur 6. Sama proper roba.

 

 

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 10 minutami:

Galko, si sprobral ta free Virtua Fighter?

 

tega nisem :) Sem pa na Xbox360 kr nekaj prešpilal VF5, sam pol ni bilo nobenega, s kerim bi lahko igral :( 

 

Weraziel reče pred 3 minutami:

fuck no, Virtua Fighter 5 je dolgčas

Guilty Gear, Tekken, Street Fighter, Mortal Kombat >>>

 

vsi našteti naslovi so dobre pretečine, še faking Mortal Kombat s tistimi svojimi lolek in bolek animacijami :D 

 

Povezava do prispevka

MK pogledam top 8 od največjih turnirjev (recimo Evo) ali pa kakšen team country match ali pa kak money match in je vedno hype as fuck, folku se res meša, pol ko pa za extra disrespect začenjajo pokat še fatalityji in friendshipi je pa sploh konc :D 

 

tole si OBVEZNO poglej, če se le da celega, zaradi takih eventov se igra pretepačine :D 

 

 

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Aang reče pred 36 minutami:

 

Nep. Vsaj pri meni ni šlo, mi je javilo, daj je kartica že uporabljena na drugem računu. Zdaj tako ne uporabljam tega sranja več. 

Ne vem, meni dela brez problema, ista kartica na dveh računih.

Je pa res, da sem kartico z ameriškim Paypalom že vsaj lani povezoval, mogoče so vmes kaj spreminjal.

Povezava do prispevka

Če ti je vredno malenkost dodatnega časa se sicer splača polniti račun z vrednostnimi karticami - se jih namreč da dobiti še celo ceneje kot je njihova vrednost. Recimo ravno danes sem kupil 50usd kartico za preračunanih 34.87 eur…

Povezava do prispevka
1min3 reče pred 23 minutami:

Če ti je vredno malenkost dodatnega časa se sicer splača polniti račun z vrednostnimi karticami - se jih namreč da dobiti še celo ceneje kot je njihova vrednost. Recimo ravno danes sem kupil 50usd kartico za preračunanih 34.87 eur…

 

Kje?

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...