Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Kočevc reče pred 8 minutami:

 

 

Plus je, ker lahko vrednostne kartice povsod kupis in nalozis dobroimetje na racun

V SLO je isto. Sonyjeve ali pa Paysafe.

 

@tomazek Jaz ne uporabljam kreditne odkar sem imel pred leti komplikacije in klicarjenje na support, ker je bil vrstni red imena in priimka obraten na bancnem racunu v primerjavi s PSN racunom. Paypal pa odsvetujem, ce je se vedno isto kot je bilo takrat, ko sem se odlocal o alternativni metodi placevanja. V dolocenih situacijah se je dogajalo, da je prislo do avtomatskega chargebacka preko Paypala in v taksnem primeru pokasiras takojsen ban od Sonya. Ne vem, ce je danes se isto, ampak so vrednostne kartice v vsakem primeru najbolj varne.

 

Sem pa tudi ze pregloboko s PS+ zbirko, da bi lahko menjal na US racun. Za nove uporabnike pa ni dileme…

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 27 minutami:

Jaz podpiram domače in mam SLO.


Se podpišem. Glavni PS račun imam že od PS3, DaPubec pa je s PS4 dobil še svojega. Oba sta SLO. 
Karkoli sem kupil je bilo z bančno kartico, dočim je pa sine kar velikokrat uporabil Paysafe (pač za tisto, kar si je on želel nabavit, npr. neke battlepasse za Fortnite itd.). 

Zdaj, ko malo razmišljam o preteklosti... Zanimivo je, da nisem niti ene! Vita igre claimal (ko so še bile v PS+). 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
stom1c reče pred 5 urami:

No, moj experience s kupovanjem ps5.

sprehodil sem se med policami harveya, valda nikjer ps5, recem prodajalki “zelim 2 komada ps5, zame in za brata, imam veze in poznanstva”.

sla je zadi v skladisce in mi prinesla dve konzoli.

pravi, da so to sicer prednarocila, ampak ajde, da ne bo naslednjic pri zobarju bolelo.

torej prodajalci imajo zalogo, samo zelo macehovsko ravnajo z njo.

se opravicujem tistemu, ki bo zaradi mene dlje cakal.


 

519119FC-24F8-4EF7-B912-5A355B5EC85A.jpeg

 

Evo slikal sem dons v LJ 

20210724_151843.jpg

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...