Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Kočevc reče pred 2 urama:

Realno gledano, dam raje 200e vec, da se mi v primeru garancije ni treba ukvarjat z njim 😁

aja....dej vprašej ostale firme, k ti udari mal el kdo kaj in zakaj uredi? če se ti nočeš z mano ukvarjat, se enostavno po zakonu lahk inšpekcija, in prosim ne bluzi traparij...

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 2 urama:

 

Kaj misliš, da ti bo za tak PS4 dal po tej ceni? Saj pravim, da zato piše od 399€ naprej... Potem pa je od njega odvisno koliko ti oceni rabljeno konzolo. Ni to, da mu daš katerokoli in kakršno koli konozlo.

v2 lep in imaš ps5, razlika? cena ps5 drugje in 5letna garancija je, skor 600e, 200e dol n v2 je ok, če ni ok enako naj se preveri druge fimre k odkupujejo, pa se bo hitr videlo da za v2 dajo 100e, kar je pa res...mal adijo no.....

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 2 urama:

 

Zakaj se ti zdi dober deal? Za to, da boš doplačal 399€ mu boš moral dat PS4 pro in še kaka 2 kontrolerja ali celo več... Torej ti bo za konzolo z več kontrolerji dal 100€. Kolko pa dobiš, če greš privat prodat? Saj zato pa piše od 399€ naprej...

dil je hudu dobr če mal veš kakšne so cene realne, če lahk v 5min prodaš ps5 za 680e do 740e je to cena? najdi mi nekoga v slo ki da tako ceno, dam jst še 200e dol...

Povezava do prispevka
Play reče Pravkar:

v2 lep in imaš ps5, razlika? cena ps5 drugje in 5letna garancija je, skor 600e, 200e dol n v2 je ok, če ni ok enako naj se preveri druge fimre k odkupujejo, pa se bo hitr videlo da za v2 dajo 100e, kar je pa res...mal adijo no.....

 

A je potem možna menjava brez 5 letne garancije (zgolj s tovarniško)? In posledično seveda z manjšim doplačilom?

Povezava do prispevka

Dej Play, tukaj pa se res ne delaj nedolžnega. Frend je dal v reklamacijo PS4 in tvoj prvi odziv je bil, da si ga obtožil, da je imel konzolo v zaprtem prostoru in da je sam kriv, da se je pokvarila, kljub temu da je tipo res predan gamer in je imela konzola skoraj več prostora kot 5-članska družina v ljubljanskem stanovanju. Jaz te imam na sumu, da najprej vsakemu utrujaš, da je sam kriv, pol pa pri nekaterih popustiš :D. Če pa to ni tvoja praksa in je bil moj frend izjema, pa se opravičujem. 

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 9 minutami:

Dej Play, tukaj pa se res ne delaj nedolžnega. Frend je dal v reklamacijo PS4 in tvoj prvi odziv je bil, da si ga obtožil, da je imel konzolo v zaprtem prostoru in da je sam kriv, da se je pokvarila, kljub temu da je tipo res predan gamer in je imela konzola skoraj več prostora kot 5-članska družina v ljubljanskem stanovanju. Jaz te imam na sumu, da najprej vsakemu utrujaš, da je sam kriv, pol pa pri nekaterih popustiš :D. Če pa to ni tvoja praksa in je bil moj frend izjema, pa se opravičujem. 

očitno je bila pregreta, pregreješ jo pa?, sej pravim, marisidko sam uniči, pa se dobi novo, ampka enim sm potiho rečem, kaj je znalo bit na robe, pa je vik in krik, mogoče 3% strank pove, meni je pa nekaj padlo na tla itd....pa marsikomu rečem, če ima ps4 stra 4let dni, da je bolje kupit novo, doplačat minilano, kot popravljat reč, in da se vraca nazaj cez mesec dni nazaj itd...drugače pa ,. žal jaz napak ne morem delat, zakonsko? nism prvezan, peljem prevec, plačam?, ne uredim garancije plačam 5k plus, ne vrnem 0,50centov nazaj, dobim kazen 2,5k do 25k eur...neki ne gre skup, pa ne da sebe zagovarjam, pač odnos, obojestranki, je včasih kriiminal, ....80% čisti folk konzole, sm k jo jaz dobim na servis? ma praha k v naši celi bajti, pa nimam mal praha...grdo ti bom rkeu, če lahk bom rade volje pomagal, pa vedi sam za vse odgovarjam, ni zadej 30 tajnic, pa 70 študentov....

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 13 minutami:

 

A je potem možna menjava brez 5 letne garancije (zgolj s tovarniško)? In posledično seveda z manjšim doplačilom?

dokler ne bo sony nehal forsirat nakupe bundlov, s rpavi cene od 570e gor, si tega ne morem privoščlit, ker delam od 40e do 100e na kosu, po vecini garancije 80% pro v2 krijem sam, vecina so starejši od leta dni, prec ko se to umiri, ali bo vecja zaloga, grem dol s cenami...oz gledam tudi kaj drugi delajo, druge trg, in trenutno take ponudbe zagotovo nima noben...

Povezava do prispevka
Play reče pred 24 minutami:

aja....dej vprašej ostale firme, k ti udari mal el kdo kaj in zakaj uredi? če se ti nočeš z mano ukvarjat, se enostavno po zakonu lahk inšpekcija, in prosim ne bluzi traparij...

Model kko bos ti inspekcijo zrihtal ce ne znas napisat enega razumljivega stavka. 

Povezava do prispevka
Kakarotto reče pred 25 minutami:

Jesuz, to pa je neka spakedravščina, ja :)

 

V glavnem, ja God of War je hud hud hud. Zdaj sem začel kar malo bluzit naokoli, vsak kamen obrnit in vse stranske queste narediti, ker nočem, da se prehitro konča. Zelo kul.

Verjemi, da se ne bo prehitro končalo. Za pogrindat je veliko, skrivnosti tudi, samo igraj.

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 21 minutami:

Plejke v eleclercu baje od jutri dalje, lahko potrdim ko jih dejansko vidm v štacuni

 

Jutri ne bo več nobene :lol:

 

Sem bil prejle v lecrecu in sem videl samo še eno škatlo(bluray verzija).

So pa imeli tudi digitalno. In to vse po normalnih cenah 499€ in 399€

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...