Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Play reče pred 5 urami:

aja....dej vprašej ostale firme, k ti udari mal el kdo kaj in zakaj uredi? če se ti nočeš z mano ukvarjat, se enostavno po zakonu lahk inšpekcija, in prosim ne bluzi traparij...

Sej smo ze iz prve roke dobili na vpogled, kako izgleda s teboj imeti opravka ali

karkoli uveljavljati.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 11 minutami:

 

Jaz še drugega nisem uporabil kot sleep mode. Direkt z igre idi v sleep mode in naslednjič, ko konozlo prižgeš si v par sekundah nazaj v igri...

 

Arey reče pred 11 minutami:

Vsakic ko jo fully ugasnes en afriski otrok umre. 

 

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 8 urami:

Dej Play, tukaj pa se res ne delaj nedolžnega. Frend je dal v reklamacijo PS4 in tvoj prvi odziv je bil, da si ga obtožil, da je imel konzolo v zaprtem prostoru in da je sam kriv, da se je pokvarila, kljub temu da je tipo res predan gamer in je imela konzola skoraj več prostora kot 5-članska družina v ljubljanskem stanovanju. Jaz te imam na sumu, da najprej vsakemu utrujaš, da je sam kriv, pol pa pri nekaterih popustiš :D. Če pa to ni tvoja praksa in je bil moj frend izjema, pa se opravičujem. 

Lahk potrdim da playgame nima garancije in je vsak njegov oglas cista laz. Izgovori da sm jest kriv, izgovori da je slaba konzola in da ne more pomagat lol, na koncu se je nehal oglasat na telefon. Ker nism odnehal so sledile groznje.

 

Moja prva konzola za katero sm sam nasparal s studentskim delom. Sm 99% da mi je pokvarjeno konzolo prodal kot novo (PS3 bajsi konzole se je dal zacasno popravt z industrijskim fenom). Se zdej mi je dolzen in vem da ne bom nikol vidu tega dnarja.

 

Upam da ga bo karma se naprej jebala. Support local my ass.

Povezava do prispevka
MIHA_IS_GOD reče pred 10 urami:

Lahk potrdim da playgame nima garancije in je vsak njegov oglas cista laz. Izgovori da sm jest kriv, izgovori da je slaba konzola in da ne more pomagat lol, na koncu se je nehal oglasat na telefon. Ker nism odnehal so sledile groznje.

 

Moja prva konzola za katero sm sam nasparal s studentskim delom. Sm 99% da mi je pokvarjeno konzolo prodal kot novo (PS3 bajsi konzole se je dal zacasno popravt z industrijskim fenom). Se zdej mi je dolzen in vem da ne bom nikol vidu tega dnarja.

 

Upam da ga bo karma se naprej jebala. Support local my ass.

031-434-225 dosgeljiva samo zate od leta 2003 , in še danes....v mojem tel je mogoče v teh letih 3 št, katerim s ejim ne oglašam, pa še te so povezane z brazilci, tko da... :)

 

Tudi naslov je 22let enak, dule 23, Straza zelo vabljen na kavico, pivo, ma kar se ti srce poželi...

 

Pa da se hvalisam dalje, vsakmeu dam garancijo od 2003 , če jo hočeš uredit, pokliči, pridi, vabljen....pri meni garancija let dni , ni nič, kaj je lto dni, 2x spat, 3x igrat pa imaš zjebano konzolo?...dejmo bit mal realni, žal pač se ne zavedate kaj s evse da naredit, IN kaj se vse NE da, če je nekdo....ki nima jajc na kofe prit....

 

uredilo bitje Play
Povezava do prispevka
Galko reče pred 9 urami:

 

 

Torej:

 

 

Na začetku maja sem dobil od uporabnika Chenier ZS. Povabil me je na sestanek v Ljubljana Center v zelo fino restavracijo. Napisal je, da pride še nekaj drugih ljudi iz foruma in da se bomo pogovarjali o PS5 in če bi prišel, ker sem veliko na forumu. Jaz PS5 nisem imel, ampak sem si želel družbe. Sem zelo vesel, če me kdo hoče videti zares. Zato sem potrdil, da pridem. Nisem se pa upal povedati, da nimam PS5. 

 

Prišel sem v dogovorjeno restavracijo, kjer je že sedelo 9 fantov. Vsem sem se predstavil in dal vsakemu roko. Nekateri so se nazaj predstavili z imenom (jaz sem Aleš), nekateri pa z nickname-i (jaz sem Samo Hren). Naročil sem si majhno pivo Italjanček, jedel nisem nič ker sem že doma če bomo dolgo na sestanku. Bil sem večinoma tiho, sem se pa smejal šalam, ki so bile večinoma zelo smešne. Ostali so se tudi pogovarjali o PS5 in o PS5 igricah in da če bi kdo imel XboX bi mu razbili glavo ob šank. Zelo lepo sem se imel. Ker nas je bilo samo 10, smo se potem spomnili da smo smetana od foruma, tisti ki jih ni pa da so smeti. Osebe, ki nimajo PS5, so imenovali "Lidliči" po osebah, ki kupujejo v trgovini Lidl (tam kupujejo bosanci). Smejal sem se tudi temu, čeprav sem imel sam PS4 in tudi večkrat kupujem v Lidl-u, največkrat ko so Mehiški dnevi, ker mi je zelo dober nacho sir. Skupaj smo se tudi slikali, jaz sem stal spredaj.

 

Tako smo se šalili kakšni 2 uri. Potem pa me je uporabnik Slinch vprašal, zakaj imam na krožniku samo suh kruh in ali sem Lidlič. Ker smo se hecali že cel večer in ker sem mislil da smo prijatelji, sem rekel da sem res Lidlič in da tudi zares nimam PS5. Ratalo je zelo tiho. Tišina je trajala par sekund, samo od zadaj je en rekel "Model a ti to resno". Postalo me je sram in tudi strah. Rekel sem da sem se zlagal in da imam PS5. Aleš je vstal in mi rekel da če imam res PS5 naj povem, kateri demo dobiš ob nakupu. Jaz sem rekel, da dobiš demo Spiderman: Mike Morales. Samo Hren skočil v zrak, v obraz je bil zelo rdeč. Zavpil je: "Lažeš svinja, zraven dobiš Astro's Playroom". Vstali so tudi ostali in začeli vpiti name in me žaliti, da lažem, da sem lidlič in da smrdim po dreku. Aleš me je tudi pljunil. Potem sta me Slinch in še dva začela vleči za roke in rekla da se bomo pomenili zunaj. Zelo me je bilo strah in mi je šlo na jok. Potem je pa nekdo zavpil iz drugega konca mize "Pustitega ga reveža a ste normalni?". Bil je bivši uporabnik Mefisto, ki je po poklicu pomemben pravnik in ima tudi zelo velike mišice. Spustili so me, čeprav sta se Samo Hren in Jin kar tresla od jeze. Mislim, da se Mefistota malo bojijo. Nekaj časa sem še sedel, potem sem pa rekel natakarju, da bom plačal za mojega Italjančka in kos kruha in sem šel domov. 

 

Drugo jutro, ko sem prižgal računalnik v službi sem imel nova obvestila iz Facebooka. Kliknil sem na obvestila in sem videl, da so nekateri moji Facebook prijatelji komentirali novo sliko na mojem "zidu". Dal sem ukaz računalniku, da pokaže sliko in komentarje. Sliko je objavil prijatelj Ke kit, ki je po poklicu umetnik in slikar. Objavil je sliko iz sestanka iz prejšnjega večera. Ampak je bila taka slika, da so bile naše samo glave, telesa je dal pa moške v kopalkah. Vsem ostalim je dal zelo lepa telesa, meni je dal pa debelo telo in majhnega tička v rumenih kopalkah. Pod sliko je napisal "Majhen kurac imaš lol". Sliko je lajkalo 8 ljudi, največ odkar imam Facebook, med njimi tudi moj oče. 

 

To je na kratko to.

Ti bi samo rekel, da poseduješ ps4 ker zbiraš oldtimerje.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...