Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Ok naročil sem debetno mastercard NLB,.. (do zdaj maestro) Kje  bom lahko kupoval s tem?? Amazon deluje s tem??? Ali se moram drmat okol z paypalom? Ker bi kar digitalne PSN keš kartice kupoval na Amazonu.

uredilo bitje foker
Povezava do prispevka

V svetu kjer imaš zastonj Revolut in N26 račune, ki imajo one-time use kartice za shady spletne strani in ne vem kakšne še vse featureje za varno kupovanje prek interneta ti naročiš debetno NLB. Upam da je nisi plačal, kar sicer dvomim ker NLB ampak ok.

Anyhow vsaka mastercard kartica bi morala v teoriji delat povsod. Probaj, stane te ne nič.

uredilo bitje Arey
Povezava do prispevka

Živjo, spet jst.

 

En nasvet bi potreboval.

 

Dobil sem ps5, doma imam za se znebit PS4PRO 1TB.

 

Full disclosure, ker nočem nobenega nategnit za 200€.

Konzola je v globoki notranjost verjetno podobna vrečki od sesalca glede na glasnost v nekaterih špilih.

 

Sicer ne razumem zakaj je recimo čisto normalno , zmerno glasna skozi cel TLOU2, ampak med cut scenom, ko kdo zadane v Fifi, pa ima realen potencial za polet v vesolje.

 

Kontroler je ok, razen tega, da sem na eni strani dvakrat čistil umazan kontakt, ki je povzročal “stick drift”, na drugi pa enkrat.

 

Je kak interesent za odkup po pravični ceni ?

Odkupuje kakšna trgovina konzole po solidni ceni ?

Zamenja kakšna trgovina konzolo za PS5 špile po res dobrem menjalnem tečaju ? (Kakšne so sploh marže, kaj si lahko privoščijo?)

Povezava do prispevka
SU84 reče pred 1 uro:

Živjo, spet jst.

 

En nasvet bi potreboval.

 

Dobil sem ps5, doma imam za se znebit PS4PRO 1TB.

 

Full disclosure, ker nočem nobenega nategnit za 200€.

Konzola je v globoki notranjost verjetno podobna vrečki od sesalca glede na glasnost v nekaterih špilih.

 

Sicer ne razumem zakaj je recimo čisto normalno , zmerno glasna skozi cel TLOU2, ampak med cut scenom, ko kdo zadane v Fifi, pa ima realen potencial za polet v vesolje.

 

Kontroler je ok, razen tega, da sem na eni strani dvakrat čistil umazan kontakt, ki je povzročal “stick drift”, na drugi pa enkrat.

 

Je kak interesent za odkup po pravični ceni ?

Odkupuje kakšna trgovina konzole po solidni ceni ?

Zamenja kakšna trgovina konzolo za PS5 špile po res dobrem menjalnem tečaju ? (Kakšne so sploh marže, kaj si lahko privoščijo?)

 

Jaz imam do pičice isto situacijo. Sem mislil prodati konzolo plus dva joypada za 200€, mogoce 220€ ker sta dva joypada.

Povezava do prispevka

@Galko: v vezi tvojega opisa PS5 meeta: To je tako dobro napisano, da se še Jadran Krt s svojimi dnevniki komplet skrije. Čakam, da izdaš neko knjigo, kao Skrivni dnevnik Galka Lidlića. (sa mekanim ć :)
Šalo na stran: res kul prispevek, ki mi je popestril dan. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Šimšalamima Huhu reče pred 17 minutami:

 

Tak deal je mel kar vem na celem svetu samo Merkator.

Na švabskem ebayu jih težko dobiš pod 200€, vsaj delujoče.

 

Ja, ampak je bla redna cena 400€. Če si dobil kje drugje v kaki akciji je tudi blo 350€. Ne vem no... tudi, če si ga kupil za 400€ se mi zdi realno, da v 2 al 3 letih izgubiš pol. Kot pri vsaki rabljeni stvari. Jaz sem ga prodal pred 10 meseci za 210€ s 3 igrami... Navadnega pa sem prodal za 120€.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
Šimšalamima Huhu reče pred 19 minutami:

Men pa dost dol visi kok se men zdi fer ampak kok se kupcem zdi fer :D

3 leta staro grafično bi danes lahko prodal za 20% več kot sem dal za novo, tud trznil ne bi z učem, samo lep lp pa poštnina na stroške kupca.


Se strinjam, ampak samo v primeru, da pač nekemu random folku prodajaš. Sorodnikom,  dobrim prijateljem in nenazadnje, tudi bratom Mn3njalničarjem, pa je vseeno treba ceno spustit. Vsaj mičkeno :) 

Povezava do prispevka

A prvi model je kdo prodajal pred kratkim... moj optimizem, da bom še kdaj pognal zadevo je bil popolnoma zgrešen, mal mi gre sicer na jok, ko vidim kontrolerje, ki so res level višje od xbox crapa, sam nič pa ne pogrešam letališča brnik v moji dnevni sobi :D 

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 11 urami:


Se strinjam, ampak samo v primeru, da pač nekemu random folku prodajaš. Sorodnikom,  dobrim prijateljem in nenazadnje, tudi bratom Mn3njalničarjem, pa je vseeno treba ceno spustit. Vsaj mičkeno :) 

Ustvariš AE in prodaš po višji ceni.

Tko jst delam

Povezava do prispevka

Vse? Hardware rekorde ja. Software rekorde ne vsaj kar se tiče PS5 only špilov.

 

Sicer pa glede na številke je vse jasno zakaj Sony strmi v nadaljevanju k gross-gen izdaji špilov (Horizon, God of War, Gran Turismo). Ričet bi znala številka tudi narastit glede na to, da ga silijo zraven konzole.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

Dej GTFO iz te teme model če ne misliš pisat o PS5! 

 

Evo Seagate naj bi končno dostavil dovolj zmogljive SSDje za PS5! Cena? Drobiž dobesedno! Firecuda 530 (500GB - $140, 1TB - $240, 2TB - $490, 4TB - $950) :rofl: Še dobr da moj stil igranja in hitrost interneta ne bosta nikol zahtevala nadgradnje obstoječe kapacitete hehe. Itak hitreje preko interneta zdownloadam igro kot traja namestitev retail verzije lol.

 

Navedek

We have done some testing with Sony on the PlayStation 5 and today we can confirm that the FireCuda 530 with the heatsink has met all the PS5 requirements. With the PS5 design, the SSD card slot is very narrow, so there's not much room for the SSD to mount. However, with the FireCuda 530 – even with the heatsink on the top – the slim design allows for it to fit. Of course, the FireCuda 530 without the heatsink is slimmer, so both of them will fit into the PS5.

 

Pa da ne bo pomote Sony te funkcije še ni odklenil in še ni objavil seznama kompatibilnih diskov tako da to je zaenkrat samo izjava Seagata, da je ta serija diskov prestala testiranja hitrosti in je fizično kompatibilna z PS5 razširitvinim dockom za SSDje.

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka

Kje si te cene našel,..?? (PS: Edit TO SO AVSTRALSKE CENE)

Mislim da bo precej dražje

,.. Ni dvakrat za rečt da ne bomo potrebujeboval verzijo z heat sinkom,.. ker mi ne zgleda da bi Sony namenil veliko prezračevanja v SSD slotu,..

 Bomo videli,.. Mi se pa dozdeva, da bo tam okoli 300Evrov 1 GB (*TB :)),.. vsaj prve dve leti.

Jaz sem pripravljen dat 300 za 2-3 TBja takoj,..  Hkrati pa mislim da bom raje nabavil en velik USB drive za PS4 kolekcijo,.. (ker baje PS4 špile zdaj poganja z eksternih drajvov,.. in baje kar dobro)

zs.PNG

uredilo bitje foker
AVSTRALSKE CENE ,... POPRAVIL TB,..
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...