Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Slincev argumentiran post:

 

 

Bla bla bla.. tip je glup, bla bla bla, nalepljena slika, bla bla bla fan boy, bla bla bla bla ne zna anglesko, bla bla bla nek random meme.. bla bla... ne mu verjet, bla bla.. random navedek izvzet iz konteksta, bla bla bla..

 

Atomic: nestoj verjet Slincu, na besdo. Ti si ze dobro napisal. Nebo je se vedno modro, tudi, ce jaz scijem zeleno. Oglej si video pa oceni sam. Sploh 2. Del pred 22 minuto

 

Nalepljena slika toliko bolj dokazuje, da je nebo modro in izjava, da 3 ghz pred 15 leti ni isto kot 3 ghz danes ga ne bo naredilo nic bolj modrega, kvecjemu, da bo zacel tip scat modro.

 

Pac kot, da bi jaz reku, kako mi gre na zivce ko se folk pali koliko TB velik disk ima.. TB sploh niso pomebni, isto velik disk danes se poscije na tistega izpred 10 leti. A ironija vsega bi bila, da ima nov ps5 manj GB.. lol

 

Tip itak, da ne govori nic proti XB, ampak glede na to, da nic ne pokritizira ps5, kot da je perfektna konzola in se neki fegetsko slini, pol pa ko je govora o TF, skoraj popizdi in fukne ven neko glupo primerjavo, ki je sicer res!! LoL .. ti lahlo da mislit, kaksno barvo scije na sekretu, ko ga nihce ne gleda.

 

Dej Dej kaj mislis, da so tej yt glupi in ne vejo kaj bolj pali in pridobi lajke, koga prausar in koga subtilno, neocitno dissat

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 6 minutami:

jaz še vedno ne razumem, kaj bigboss hoče povedat - pa sem prebral vse kar je napisal, pogledal video in prebral tudi atomicov prevod - sploh se mi ne sanja, kaj ga je zmotilo.

in kaj zdaj naj delam, ki ne vem sploh kaj kontrirat. :D

 

 

 

 

Haha.. imas bmwja in audija, isti letnik, bmw ima pac nekaj vec konjev in pol nek strokovnjak komentira audi review, u kako je hud u kako je hud in ko na reviewju recejo, ne mores primerjat moc iz prejsnje serije audijev na novi.. ta hudi strokovnjak rece jaaa to mi gre na zivce ko se folk pali s konji, to je isto, ko se folk pali danes koliko obratov ima njihov avto.. avto z istimi obrati izpred 15 let nima za burek proti danasnjemu avtu!!! Obrati ne pomenijo nic!! Ddddddd

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 22 minutami:

 

 

Haha.. imas bmwja in audija, isti letnik, bmw ima pac nekaj vec konjev in pol nek strokovnjak komentira audi review, u kako je hud u kako je hud in ko na reviewju recejo, ne mores primerjat moc iz prejsnje serije audijev na novi.. ta hudi strokovnjak rece jaaa to mi gre na zivce ko se folk pali s konji, to je isto, ko se folk pali danes koliko obratov ima njihov avto.. avto z istimi obrati izpred 15 let nima za burek proti danasnjemu avtu!!! Obrati ne pomenijo nic!! Ddddddd

Primerjave z avti pusti rajsi Atomicu.

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 3 urami:

 

 

Haha.. imas bmwja in audija, isti letnik, bmw ima pac nekaj vec konjev in pol nek strokovnjak komentira audi review, u kako je hud u kako je hud in ko na reviewju recejo, ne mores primerjat moc iz prejsnje serije audijev na novi.. ta hudi strokovnjak rece jaaa to mi gre na zivce ko se folk pali s konji, to je isto, ko se folk pali danes koliko obratov ima njihov avto.. avto z istimi obrati izpred 15 let nima za burek proti danasnjemu avtu!!! Obrati ne pomenijo nic!! Ddddddd

 

ma jst ne vemc e si ti sploh gledu videjo al si pa res tak hud fanboy k jst nisem nikjer kake subjektivnosti zasledil in spremembe v tonu glasu ipd

 

sam teb se je cist odfukal zarad zadeve ki niti nima vez

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 13 minutami:

kaj ni vnaprej posnet event ?

 

Na redditu sem nekaj bral da so bojda neke evente že prestavli. Mislim da se je nekaj omenjalo EA.

 

No Shuhei je danes tole objavil tak da imo ni bojazni da bi bil even v nevarnosti.

 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...