Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Weraziel reče pred 1 uro:

Js bi platiniral samo če bi mel kej več kukr zadovoljstvo od tega. Magar 5%-10% popusti za kak nov špil

to se mi zdi da bi skoraj moglo bit

neka nagrada za najbolj vztrajne/fane/itn. ...

to je res post-op-pičkin dim za sony da bi prtegnu en 5% kuponček

al pa saj za nadaljavenje/DLC/ iste serije/zaloznika/ whatever

 

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka

Sej je bilo vse to in še več na SONY Rewards.

Platine si lahko vnovčil za pike in z njimi kupoval PSN kartice. To so potem ukinili ker je folk igral igre z lahkotnimi platinami oziroma so te postale stalnica :D

Tudi pike dobiš za vsak nakup na PSN.

 

Samo so pred časom nas izven U.S. blokirali. Ne vem kako vedo ker tudi VPN ne prime. 

Tko da lahko samo gledam neporabljenih 30$ :hmm:

 

uredilo bitje gojc
Povezava do prispevka
gojc reče pred 1 uro:

Sej je bilo vse to in še več na SONY Rewards.

Platine si lahko vnovčil za pike in z njimi kupoval PSN kartice. To so potem ukinili ker je folk igral igre z lahkotnimi platinami oziroma so te postale stalnica :D

Tudi pike dobiš za vsak nakup na PSN.

 

Samo so pred časom nas izven U.S. blokirali. Ne vem kako vedo ker tudi VPN ne prime. 

Tko da lahko samo gledam neporabljenih 30$ :hmm:

 

Ma ja meni so zaklenil account,.. sam reklame mi še vedno pošiljajo naj unovčim ali neki,.. mam pa zdaj za vsaj 150 usd v plusu,.. Sem jim poslav naj mi aktivirajo nazaj,.. pa nisem dobil nič,.. Mislim vnovčil bi lahko vsaj Amazon gift card pa potem preko amazona kupil PSN kartice,.. Ker digitalnih pri Sony Rewards ne pošiljajo,..

Povezava do prispevka

Je imel še kdo problem spravit zvok iz PS5 preko USBja?

 

Dac/Amp mi ne zazna signala oz. v nastavitvah na konzoli niti ni opcije za audio preko USB. Edini način, da spravim zvok do Dac/Amp in potem naprej na slušalke/zvočnike je preko hdmi iz PS5 na TV in iz TVja na Dac/Amp preko optičnega kabla, ampak v tem primeru se lahko obrišem pod nosom glede Tempest audio, če prav razumem...?

Povezava do prispevka
UnKn0wn reče pred 2 urama:

@roamerAfaik je spider-man remastered za ps5 mozno dobit samo preko miles morales spila - ali kupis ultimate verzijo ali pa nabavis upgrade skozi MM. verzija, ki jo gledas na storeu je ps4 spil

Aha hvala to pa nisem vedel, 80€ za oba špila mi je pa malce preveč glede na to da sem že nekaj zapravil ta mesec... Bom raje počakal da še Miles pade na ene 30€

 

Se je pa kar težko upret da ne zmečem še par špilov v košarico hehe...

Kaj te razprodaje pridejo večkrat na leto kakor pri Steamu recimo?

Povezava do prispevka
Denny Crane reče pred 1 uro:

Je imel še kdo problem spravit zvok iz PS5 preko USBja?

 

 

usb na sprednji strani ali zadaj?

 

mene je sprednji tudi zajebaval (ampak to čisto ob relisu s stock FW), zadaj samo vtaknem in sam zazna ter preklopi output

uredilo bitje Slinch
Povezava do prispevka
Denny Crane reče pred 2 urama:

Fiio K5 Pro.

Kako pa si to vzpostavil če smem vprašat? 

The FiiO K5 Pro needs drivers in order to use it as USB DAC, because of that you can use the USB strictly on a PC, Mac and smartphones (some of them), so no, sadly you can't use it on any gaming console because you can't install the drivers.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...