Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

tomazek reče pred 13 minutami:

 

Ne vem no, če bi se glih strinjal. Sicer imam tudi kar vredi gejming PC, ampak igram pa 99% na konzoli. Igram tudi veliko večino novih iger day 1, ki me zanimajo. Igre dejansko ne zgubijo neke gromozanske cene prvi mesec po izidu. Prednaročim igro, ki je v prednaročilu praviloma vedno ceneje... sedaj nazadnje je bil RE: Village manj kot 60€ s poštnino. Preigral igro v manj kot mesecu dni in prodam naprej za ene 15€ manj. Do zdaj sem vedno prodal in ni blo težav.

glede 99% te razumem

pač lenčina :D, jz mam par istih špilov na playki/kompu pa mi je prevelka muka prešaltat enga od kontrolerjev pa sam stisnem PS

 

da naročujem pa hodm na paketomate+ na bolhi prodajma se mi mora dat, fak, u bistvu se mi zdej 80€ sploh ne zdi več tok, thx tomazek

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka
Sovica reče pred 2 minutama:

glede 99% te razumem

pač lenčina :D, jz mam par istih špilov na playki/kompu pa mi je prevelka muka prešaltat enga od kontrolerjev pa sam stisnem PS

 

da naročujem pa hodm na paketomate+ na bolhi prodajma se mi mora dat, fak, u bistvu se mi zdej 80€ sploh ne zdi več tok, thx tomazek

 

Hehe ok. Ne vem sicer kak paketomat, ker mi vse prinese poštar na vrata. Mislim, da zadnji 2 leti nisem ene igre prodal prek Bolhe, ampak vse tukaj na forumu. Imam večina doma ene 2-3 oblazinjene kuverte. Forumaši nakažejo na račun, jaz pa enkrat v par dneh grem zaprto kuverto vržem na pošto. Misliš, da je to vsak mesec? Saj zadnje čase prideta 2-3 igre (vredne preorderja) letno.

Povezava do prispevka

ma kaj pac ja unih par sekund, ma ze tako je hitro in med 15s in 17s ni neke razlike.. med 20 in 60 kot je bilo vcasih ko se je kupovalo ssdje pa je

 

anyway.. kar je res ownaža, če ze iscemo dlako v jajcu, je slednje..

 

PS5

iz original ssdja na extention ssd je hitrost pisanja, kopiranja cele igre npr 2 minutke

iz extention ssdja na origanal ssd pa je hitrost pisanja ful vec, ne vem kolko poglejte si DF video, npr 5 - 10 min

 

docim XB ima isti cas pisanja na orignal in extention ssd

kar pomeni da ima original ssd od PS5 pocasnejsi write speed kot XB ssd!!

Povezava do prispevka

Ja write speed je stipe res slabo naredil, prav uno garbage bin ssd. Sam sreca da write speed prakticno ni pomemben ker himas dovolj hitre povezave da bi ga maxoutal in bl drive je tut mega prepocasen. 
Read times so pa zelo dobri za ssd na konzoli. In z dobrim m2 driveom se se teh minusov znebis, svaka cast sonyju res. Sem velik fan MSja sam s temi proprietary diski lahko grejo crknit. 

Povezava do prispevka

Kdo je zmagovalec je itak jasno z Marsa. Par ljudi se nekaj tolaži z nekimi bonbončki, ki veljajo samo v teoriji in so useless (kot si sam pojasnil v primeru write speed).

 

Ajde za popolne casualce, ki hočejo nekaj malo igrat občasno, je mogoče res nekoliko boljša izbira kot laptop za 500€ (ki bi bil samo za igračke).

 

Za gurmane pa žal res ni. Zdaj so pokupili kup studijev... bom držal pesti, da bo next gen, čez ene 8 let... vreden nakupa s prve.

Povezava do prispevka
Sovica reče pred 6 urami:

Install speed ni neki vreden hvale

 

Pa med installom ne mores igrat druzga spila

 

Pizda, dobesedno nimas proper alt+tab v 2021. 

 

To seveda sploh ni res. Edino med premikanjem iger med diski ne moreš počet druzga kot čakat ker si pač zaklenjen v tisti sistemski storage meni. Definitivno pa lahko med igranjem igre daš not BR disk in se ti takoj začne nameščat igra + začne se prenos posodobitve ki se takoj po prenosu tudi namesti nakar te sistem opozori da je igra pripravljena na igranje. Enako velja za "alt-tab"

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...