Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Play reče pred 2 urama:

šerif...šerif nima jajc da pobriše svoja kazniva dejanja, tle je tezava je reklo par odevtniko, sej ga bodo podučil....zakaj bi jst podučval koga k me brat ne zna...znajo eni full lepo pisat, jst pa lepo krompir poberem recimo...na trr pa solde letijo zaradi ljudi ki nimajo srca ama nič..

 

nAFwVI2l.png?1

Povezava do prispevka

Smuk, ta forum je znan po ultimativnih cheaperjih, ki nikoli ne dajo za konzolo niti evra več kot je predpisana cena.

 

Tako da za njih je tudi dobiti konzolo skoraj na lauch day za par deset evrov več slab deal. Moraš vedeti, da pri klošarjih zafkavanje z naročevanjem, klicarjenje 100 trgovin in podobne nevšečnosti nič ne pomenijo - oziroma za njih nima cene. Meni recimo ni problem stisniti par evrov več, da le nimam nobene zafrkancije s folkom, mešetarji in podobnim sranjem.

 

 

uredilo bitje Feget
Povezava do prispevka

Dragi PS5 znalci - kupil sem It Takes Two na igabibi (props za hitro dostavo, naroceno ob 14h, naslednji dan ze dostavljeno) in ko namestim spil na svoj US account in izberem tri pikice in nato ps4 to ps5 upgrade se mi ne ponudi opcija download ampak learn more in nato purchase error you cant buy this product right now - je to tezava ker nimam SLO accounta da ne gre upgrade na ps5 verzijo?

Povezava do prispevka
Smuk reče Dne, 13. 8. 2021 at 15:28:

Fantje, kdor švica po ps5 naj redno obiskuje konzolko.si

 

glih je kolega narocil bundle ps5, rachet & clank in dodaten kontroler za 650€

 

Lp in lep pozdrav

Narocis lahko kjerkoli... 

Mene bolj zanima cakanje.

Povezava do prispevka
Nyrix reče pred 2 urama:

Dragi PS5 znalci - kupil sem It Takes Two na igabibi (props za hitro dostavo, naroceno ob 14h, naslednji dan ze dostavljeno) in ko namestim spil na svoj US account in izberem tri pikice in nato ps4 to ps5 upgrade se mi ne ponudi opcija download ampak learn more in nato purchase error you cant buy this product right now - je to tezava ker nimam SLO accounta da ne gre upgrade na ps5 verzijo?

Ja upgrejdi ga ne vropskem računu potem igraj na main USPSN accountu,.. Pa če se res da MP z eno kopijo,.. PM se ti kdaj pridružm,.. ker baje je precej kul špil

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...