Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Uf tudi meni ne zmanjka špilov, seveda je glavni razlog da je ogromno ps4 špilov katerih nisem špilal. Trenutno Bloodborne, naslendji na vrsti bo God of War, tretji pa verjetno The Last Guardian. Bolj imam "problem" da me RL omejuje da imam čas špilat večinoma samo zvečer kako uro mogoče dve.

Povezava do prispevka

Jaz tudi igram 3x več, kot sem pa prej PS4… Ampak še zmeraj relativno malo (pač splošno pomanjkanje časa). Imam pa še sweet zalogo špilov/planov - trenutno izmenjavam Disco Elysium in R&C Rift Apart, potem me čaka Demon’s Souls, ko to končam bo že Death Stranding Directors Cut, za tem pa verjetno kak Returnal.

Povezava do prispevka

Jst sem dobil pred kratkim ps5, igram rachet and clank prvi del, potem bom igral nadaljevanje. Vmes pa wreckfest ps5, men je ful gut, sploh te adaptive trigerji. 

Sem pa prednarocil nba 2k22, ga kupim na vsake dve leti 😬 

 

Dobim pa v kratkem oled in se spet lotim last of us, kakšen doom in street fighter 5...

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...