Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Mah

 

Ma ne itak da ne. Jaz imam dva ps5 en je nov model drugi star in valda nocem da zajebejo

 

Pac hocem da povejo jasno je razlika ni razlike, se ne da zmerit trenutno ipd.. ne da mi tip tam nek cupavi metalac filozofira 20 min in na koncu rece, ma ja mogoce smo mi pri testiranju dali gor boljse liquid metal zato je cpu 5 stopinj bolj vroc na novi konzoli ampak to ni panike bolj me skrbi ker je memory na starem modelu bolj topel kao.... bla bla bla.. skratka ni neke razlike za se sekirat. Ko bodi prisle jace obremenitve pa pitaj boga.. tudi ps4pro na zacetku ni bil jet engine amp ak komaj ko so omogocli boost mode

Povezava do prispevka
bigboss82 reče Dne, 18. 9. 2021 at 22:49:

Mah

 

Ma ne itak da ne. Jaz imam dva ps5 en je nov model drugi star in valda nocem da zajebejo

 

Pac hocem da povejo jasno je razlika ni razlike, se ne da zmerit trenutno ipd.. ne da mi tip tam nek cupavi metalac filozofira 20 min in na koncu rece, ma ja mogoce smo mi pri testiranju dali gor boljse liquid metal zato je cpu 5 stopinj bolj vroc na novi konzoli ampak to ni panike bolj me skrbi ker je memory na starem modelu bolj topel kao.... bla bla bla.. skratka ni neke razlike za se sekirat. Ko bodi prisle jace obremenitve pa pitaj boga.. tudi ps4pro na zacetku ni bil jet engine amp ak komaj ko so omogocli boost mode

how d fuck si dobu 2 :D? 

Povezava do prispevka

dobr deal

 

(kako vejo da ni ? :D )

 

lp

 

k že glih o dobrih dealih

 

Navedek

Prodam PlayStation 5 blueray version z 2 igralnima plosckoma. skupaj z playstation plus accountom do julija 2022?+ v knjiznici kjer je ze vec kot 100 iger. Kot so Red dead redemption 2, call of duty 3 deli,....

Cena je zadnja

KAJ DOBIM?


PlayStation 5 bele barve
Vec kot 100 iger v vrednosti vec kot 1000 €
Sony DualSense bel brezžični kontroler
Sony DualSense USB kabel
Sony 825GB SSD trdi disk
PS5 pokončno stojalo
Sony HDMI kabel
Sony kabel za elektriko
PS5 igra Astros PlayRoom
slovenska navodila za uporabo igralne konzole
garancija na zadovoljstvo, ki vključuje neomejeno tehnično pomoč po telefonu ali emailu

:worship:

Združljivo s starejšimi različicami
Igrajte starejše igre za PS4™ na svoji konzoli PS5

Nadgradnja igre
Uživajte v hitrejši in bolj tekoči sliki v izbranih igrah za PS4 in PS VR.

  • Cena: 1.000 

 

playstation-5-z-vec-kot-100-igrami-ter-p

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...