Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

carek reče pred 19 minutami:

A1 skalperji :D . Also, ve mogoče kdo, kdaj se pričakuje nova pošiljka v trgovije? Ali je najbolj ziher prednaročiti kje? Mika me zaradi ghosta za čez zimo :) . 

 

Big bang dobi novo zalogo vsak mesec, ampak se hitro pokupi (tko like, v manj kot dveh urah), tako da moreš res praktično vsako uro refreshati njihovo spletno stran, da ujameš pravi trenutek. Drugače pa ta spletna stran preverja vsako minuto, katera od trgovin je dobila konzolo na zalogo: https://hop.si/sz/

uredilo bitje twEEneR
Povezava do prispevka
twEEneR reče pred 2 urama:

 

Big bang dobi novo zalogo vsak mesec, ampak se hitro pokupi (tko like, v manj kot dveh urah), tako da moreš res praktično vsako uro refreshati njihovo spletno stran, da ujameš pravi trenutek. Drugače pa ta spletna stran preverja vsako minuto, katera od trgovin je dobila konzolo na zalogo: https://hop.si/sz/

 

Feeek, jst si realno zdej prvič v življenju želim nabavit konzolo pa vidim, da je kr jebeno dobit PS5 :) 
Hvala za tale link, res sem upal, da pridem do kaj podobnega!

Povezava do prispevka
Lepi Šime reče pred 12 minutami:

 

Feeek, jst si realno zdej prvič v življenju želim nabavit konzolo pa vidim, da je kr jebeno dobit PS5 :) 
Hvala za tale link, res sem upal, da pridem do kaj podobnega!

 

Ravno zamudili smo eno okno, ko je bilo zaloge več. Nekje proti koncu avgusta se spomnim, da so jih imeli v Big Bangu viška na policah.

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 5 minutami:

Jaz sem kake tri tedne nazaj videl enega nerda, ki je v BB BTC vzel in kupil plejko iz police, tako da most def jih občasno imajo gor

 

Ja, takrat je še bil čas dopustov in očitno ni bilo takšnega povpraševanja. Trenutno je pa no go, da bi imeli kaj na policah, ker gredo zaloge iz spletne strani v manj kot v pol ure.

Povezava do prispevka

Družba, pozdravljeni.

Mene so tudi včeraj klicali iz Harveya, da sem prišel na vrsto. Pa sem Digital edition prednaročil 9.novembra lani. :D Ker z bratom že oba imava svoji "plejki", sem človeka prosil, če se lahko danes slišiva. V glavnem, čakam na odgovor dveh kolegov, če bosta zainteresirana, če ne jo bom najbrž vseeno prevzel in jo prodam za takšno ceno kot pač je, brez napihovanja itd. Prednost pa bodo imeli dolgoletni člani tega foruma. Torej, če je kdo zainteresiran za Digital edition, mi lahko kar piše. :)

Povezava do prispevka
fric reče pred 2 urama:

V čem je fora, da ti jih tud brez veze ne prinese, če jih imajo v skladišču.

Pojma nimam.

jaz sem osebo fehtal ce mi lahko kakega zrihta v naslednji posiljki, glede na to, da sem redno spremljal in ni bilo zaloge, zgolj prednarocila.

naslednji dan dobim klic, da lahko grem iskat.

“A je se za brata kaksen?”

”ja itak, bom rekel da ti da dva na stran”

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...