Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Anders reče pred 5 urami:

Družba, pozdravljeni.

Mene so tudi včeraj klicali iz Harveya, da sem prišel na vrsto. Pa sem Digital edition prednaročil 9.novembra lani. :D Ker z bratom že oba imava svoji "plejki", sem človeka prosil, če se lahko danes slišiva. V glavnem, čakam na odgovor dveh kolegov, če bosta zainteresirana, če ne jo bom najbrž vseeno prevzel in jo prodam za takšno ceno kot pač je, brez napihovanja itd. Prednost pa bodo imeli dolgoletni člani tega foruma. Torej, če je kdo zainteresiran za Digital edition, mi lahko kar piše. :)

 

Danes sem klical na Harvey in so rekli, da nimajo več zaloge in da so vso zalogo porabili za tiste, ki so plejko prednaročili.

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 2 urama:

@Galko pa ima zadeva OK feel? Al pač se čuti, da je to nek poševnookec našprejal na nek random kos plastike?

 

Ne ne je kar legit plastika, dober filing je na otip. Sej vidiš kok so se s pakungo potrudili :D

 

Jst sem ruknil ps5 v BSDM black predvsem zarad tega, ker se selim čist na novo in mi ženska dobesedno odbije jajca z mesarico, če v čist temno tematiko glavne omare v dnevni sobi zasekam edini bel element. Res bi bilo grdo :D

 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 22 minutami:

Router črn.

TV box črn.

Center zvočnik črn.

PC mini tower črn.

Levi in desni zvočnik črn.

TV črn. 

Switch charger črn.

 

PS5 bel.

 

A zdej boljš razumeš? :)

 

 

 

ne pozabi najpomembnejšega

 

obe mački črni

 

vse ostalo namreč lahko skriješ v predal, mačka pa je vedno tam kjer ji ne bi bilo treba

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...